• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rehabilitačné stredisko v Dunajskej Lužnej

3. apríla 2017 
@pelmira v každej izbe ste sama z babom....akurát na nadštandardné máte aj kúpeľňu a záchod. A taktiež na izbe televízor, chladničku, mikrovlnku, radio....konvicu.
5. máj 2016 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenko1 nie sú tam dve budovy....jednej sú dole a hore izby kde ste na izbe sama s babom a kúpeľňu a kuchyňou máte na chodbe, a v druhej budove sú na 1poschodi nadštandardné izby, kde máte kúpeľňu a záchod priamo z izbya vybavenie....televízor, mikrovlnku, rádio, konvicu....
A na druhom poschodí sú zas izby a na chodbe kúpeľňa a kuchynka. Ak máte otázku kludne napíšte....:slight_smile:
5. máj 2016 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky..nechystáte sa teraz 8.5.niektorá na pobyt?:slight_smile:
6. máj 2016 o 14:00  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Neurologička nám odporučila toto rehabilitačné stredisko - na pobyt - ale dala mi len výmenný lístok a nič viac - vraj im to stačí - ale na nete som sa dočítala, že treba aj nejakú sprievodnú správu a výpis z karty. Čo ste im vy posielali alebo dali? Za odpoveď vopred ďakujem :slight_smile:
18. máj 2016 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinda233 ahoj, bola si teraz na pobyte v Lužnej? aké to tam bolo, my sa práve chystáme, napíšeš, prosím tvoje dojmy? ďakujem :slight_smile:
20. máj 2016 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanca84 nám neurologička dá vdzy zvlášť odporúčanie, ale bude im stačiť asi aj výmenný spolu so správou od lekárky, popripade si zavolajte sestričky sú tam milé určite vám poradia.
:slight_smile:
20. máj 2016 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, prosím vás, ako to je s kávou, čajom...je tam nejaká kuchynka na chodbe, kde sa to dá uvariť? aj chladnička? ďakujem
20. máj 2016 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_petkulko dobrý deň čaj býva v jedalni uvarený a aj šálky sú k dispozícii, a kávu si mozte uvariť na chodbe a aj v jedálni je konvica. My chodíme na vipku a tam máte všetko na izbe :slight_smile:
21. máj 2016 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mam otazocku,nam dala odporucanie pre jedneho (ten druhy nemusi uz kedze sa sam postavil,ale papier mu dala tiez ) na pobyt do D.Luznej,ale neviem si predstavit ze tam bude s dvoma detmi (dvojicky ) kedze nema ist kto somnou (manzel pracuje a nemoze len tak z roboty odist na 10 dni )a ci by sa dalo chodit ambulantne len na procedury ,nemate skusenosti?dakujem za kazdu odpoved :wink:
26. máj 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj strelko dá sa chodiť aj ambulantne na procedúry aj len na cvičenie..
chodia tam ináč aj baby s trojičkami a zvládajú to pre môj obdiv bravúrne:slight_smile:
26. máj 2016 o 15:44  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinda233 dakujem za odpoved :slight_smile: to vazne s trojickami? a su tam same? lebo neviem kam by som dala jedneho ked by som s druhym cvicila,alebo isla do bazena :grinning:
26. máj 2016 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelko hej s trojickami..baba bola uzasnaaaaa...a trojicky cvicili pekne spolu a chodili na procedury.
26. máj 2016 o 21:36  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinda233 no super :wink:
26. máj 2016 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky nastupuje niekto od 19 júna?my so synčekom ideme tak hľadáme spolubojovnikov :slight_smile:
2. jún 2016 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zienky, ja idem na pobyt 29.8. a uz sa velmi tesim aj bojím... Tesim sa, lebo je to moja nádej... Bojím sa, ze to bude narocne...
11. aug 2016 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2802 ako bolo Vam na pobyte? Vidíš pokrok? Pomohlo Vam to?
11. aug 2016 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1010 dobry vecer aj ja chodim s dcerkou do tetisu, prave nedelu tam ideme uz 4krat a veru stale vidiet pokrok. Prvy krat sme boli v 16 mesiacoch co bolo neskoro( ale tak vyzera nase zdravotnictvo ). A tesime sa vzdy ked ideme, a pomaha nam to. Aj ked ako pisete je to narocne ale samozrejme zavisi aj od toho co cvicite a ake procedury mate...
Drzime palceky :slight_smile:
11. aug 2016 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 tyzdne v pohode urcite pomohlo,predcasne narodene dvojky obe hyper hypoton urcite im to pomohlo akovelmi neviem ale netusim coby bolo keby necvicime.na vikend sme sli dom kedze bolo 37 stupnov a na izbe cez 30.inak si nestazujem,baby mali vtedy len cosi cez rokpre starsie deti vyzutia dost malo.zalezi aky problem mate a chodia tam deti s rfoznymi diagnizami.od tych najmenej vaznych po tie horsue-dmo.takze my sme boli na tom este znacne dobre a nejako sme savylizali z tohto problemu.urcite treba cvicit a cvicit-neuskodi
11. aug 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zutosa cvicime Vojtovku, tak uvidime, co nam este pridajú... Ideme uz teraz v pondelok... Kupila som drobcovi aj plienky do vody ako písali, no vraj tam nie je bazén... Aj 5 mesačne deti tam dostávajú tie vane? Kupila som mu na to aj taký baby ring, aby sa mohol kúpať :wink:
27. aug 2016 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1010 ahoj, ja nastupujem tiež s dcerou teraz v pondelok :slight_smile: tak sa vidime :slight_smile:
27. aug 2016 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1010 aj 5mesacne davaju do hydromasaznej vane, ma byt v kupacej plienke (taketo male deti ked su, tak davaju niekedy aj dve do jednej vane) a baby ring apar hraciek do vody je tam tiez k dispozicii.....aspon teda svojho casu ked sme aj my chodili to tak bolo (cca 2 roky dozadu)
27. aug 2016 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikasa jej super! Tak uz sme v tom dve! Tesim sa... Aj ked ine miesto na stretko by bolo asi lepsie... Kolko ma dcérka? A s čím idete? Idete 1x?
27. aug 2016 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fanta3 dik za info, no to bude mat syn radosť ma rad vodu :slight_smile:
27. aug 2016 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1010 mala ma rok a pol, ideme prvy krat, konečne som sa odhodlala. Narodila sa s parezou plexis brachialis sice už rozcvičena, ale nevyrovna ruku v lakti tak vyskušame a snáď predčasne nezutekáme. A vy s čím idete?
27. aug 2016 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka1010 stale je naby ring k dispozicii, 12. augusta sme sa vratili a moja mala mala tento tyzden 7 mesiacov, tak ho tam veru aj vyuzila, a este jedno dieta bolo s nami vo vode
27. aug 2016 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronikasa tak Vam držím palce, ked uz si sa rozhodla bola by skoda zutejat... My mame vrodenú hypotoniu...
28. aug 2016 o 04:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry deň, dá sa ísť do tetisu aj ako samoplatca? Mimo poisťovňu? Máte s tým niekto skúsenosti? Vďaka za odpovede
4. nov 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, viem, ze sa da, ale skúsenosť osobnú nemám... Je najlepšie tam asi zavolať....
4. nov 2016 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larati ano da, cennik by mali mat na stranke, alebo telefonicky. Vymenny listok ale asi treba (pediater, obvodak)
4. nov 2016 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od obvodaka im minule nestačil výmenný listok, musela som priniesť od fyzioterapeutky lekárky, kde chodíme rehabilitovat...
4. nov 2016 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok