Rehabilitačné stredisko v Dunajskej Lužnej

tamia
1. júl 2007

Ahojte mamicky,
mate niektora skusenosti s cvicenim babatiek v tomto stredisku?

hanka1010
4. nov 2016

@larati najlepšie je si tam zavolať, su tam milé sestričky, isto poradia najlepšie, su kompetentne 😉

larati
4. nov 2016

Aj keď to nejde cez poisťovňu aj tak treba výmenný lístok?

korra
4. nov 2016

@larati asi hej, lebo je to kvazi odborne vysetrenie, ale pre istotu zavolajte

larati
4. nov 2016

Ďakujem zavolám si tam 🙂

simon32
28. nov 2016

ide niekto 12.12 na 5 dni na hospitalizaciu?

hanka1010
28. nov 2016

Mala som ist, ochoreli sme... Žiaľ som to musela zrušiť... Uzite si aj za nas! Príjemný pobyt prajem ;)

simon32
29. nov 2016

@hanka1010 dakujeme mozem sa spytat za ako dlho vam daju druhy termin a uz ste tam boli? A ako casto sa tam chodi alebo iba jednorazovo? Dakujem

hanka1010
29. nov 2016

Ahoj, boli sme tam v auguste a vtedy som si nahlásila predbežne 3 termíny-december, február, maj... Uvidim ako nam dajú termíny, od poisťovne mame nárok na 4 pobyty ročne, no je tam vela záujemcov o pobyty, tak neviem ako sa dostaneme na rad... Hlavne, nech Vam padne na úžitok! Je to tam fajn!

mimulik8
29. nov 2016

@veronikasa ahoj, môžem sa spýtať, ako ste dopadli? Moja dcérka má takú istú diagnózu, tak by som chcela vedieť ako sa vám tam páčilo🙂. Ďakujem.

veronikasa
29. nov 2016

@mimulik8 ahoj, no nakoniec sa nám veľmi páčilo. Všetci tam boli úplne skvelí, cvičenie v pohode, povedala som, že nechcem vojtovku tak cvičili na fitlopte, mali sme tiež masáže a vírivku, ale tej sa bála tak sme ju zrušili. Zahlásila som si dalši pobyt na apríl tak uvidím kedy mi dajú termín. Pre mňa to bola taká dovolenka 🙂

mimulik8
30. nov 2016

@veronikasa tak super, práve som volala s dr, nech nám nachystá papiere do lužnej, tak sa teším, môžeš mi ešte napísať ako to tam je s ubytkom a platením?

24dzin24
3. dec 2016

@veronikasa citam, ze ste tam odmietli vojtovku. Ani doma ju necvicite?

veronikasa
3. dec 2016

@mimulik8 neviem co konkretne ta zaujma, ale su tam izby štandard aj nadštandard plati sa druhy tyzden vo štvrtok a cennik maju myslim aj na stranke. Ja som bola na nadštandartke, ale nabuduce skusim štandard a okrem mladšej dcery ktorá tam cvičila som tam mala aj staršiu, a za nu sa platilo ubytko aj strava kedže bola len ako doprovod.

veronikasa
3. dec 2016

@24dzin24 nie my už doma necvičíme vojtovku, ale cvičili sme niečo cez pol roka, potom som nevedela udržat.

mimulik8
3. dec 2016

@veronikasa ďakujem, práve ten nadštandard ma zaujímal, koľko to vyšlo,aby som vedela koľko ušetriť.

veronikasa
3. dec 2016

Pokial si dobre pamatam vacsia izba 13€ a mensia 11€ plus strava nieco cez 7€. Mna nemilo prekvapilo, ze vzdy dve nadstardky mali spolocnu kupelku, ale da sa to prezit 😝

barbye
3. dec 2016

@simon32 ahoj, preco len na 5dni idete? Vies, ja som isla ako nahradnicka v septembri s malou prisli sme o 2 dni plus bol sviatok vtedy a posledny den uz bol tiez o nicom. Cize dokopy riadne sa cvicilo 6 dni a teda mozem povedat ze to je strasne malo. Podla mna tie dva tyzdne su minimum. Druhy krat by som uz takto nesla. Ziadala by som riadny termin na dva tyzdne. Mimochodom uz ked sme koncili pobyt som si hlasila dalsi a ten mi dali na januar 🙄

hanka1010
3. dec 2016

Iba pre info od novembra su v Tetise skrátene pobyty na 8 dni a cvičí sa aj sviatky a soboty... Takze 2 týždne iba ak doplatiť ako samoplatcovia...

simon32
12. dec 2016

tak baby dnes sme mali nastupit do lužnej a ja som včera stratila hlas a v noci sa dusila :( takže sme doma tak ma to velmi štve kvoli malinkemu tak to potrebuje a tak to som to dovrzgala :( :( :(

hanka1010
12. dec 2016

Nerob si z toho výčitky... Ani my sme so synom zial nenastúpila :( tak sa možno stretneme iny turnus ;)

25veronika
11. jan 2017

Ahojte 🙂 chcela by som sa informovat ako to je s tymi vysledkami z tych vyterov co tam treba priniest musi to mat aj rodinny prislusnik alebo iba matka s dietatom ? A nestacilo by iba potvrdenie od ze sme zdravi? Musi to byt tie vysledky z vyterov ? Dakujem 🙂

hanka1010
11. jan 2017

Ahoj, ja som tam bola v auguste 2016 a chceli vyter od syna a ja som dala iba potvrdenie o tom, ze som zdrava id všeobecného lekara

simon32
11. jan 2017

Prave sme tu a ja som ziadne papiere nedavala ani nepytali mozno nabuduce

25veronika
12. jan 2017

Super dakujem vam.

25veronika
12. jan 2017

simon32 ahoj ste tam prvy krat ? Cvici sa tam aj cez vikend ? A ste spokojni ? 🙂

simon32
12. jan 2017

Ahoj ano prvy krat a v sobotu je jedno cvicenie v nedelu neni ziadne a je tu super len kratko pre mojho drobca kedze potrebuje vela cvicit a dufam ze sa ja hlavne stihnem naucit nove cviky uvidime 🙂 a neda sa ani predlzit pobyt ako samoplatca ☹

25veronika
12. jan 2017

Neboj urcite sa naucis 🙂 a da sa tam ist viac krat do roka nie? ... Tak si to uzite a hlavne nech to drobcekovi pomoze 🙂 a preco vlastne musite cvicit ?

larati
12. jan 2017

Ahojte, stále sú v Tetise tie pobyty na 7 dní? Nie je možnosť predĺžiť ako samoplatca? Na dalsi týždeň?Vďaka za odpoved

25veronika
12. jan 2017

My mame ist od 30.1. do 7.2. Takze asi su 9 dnove pobyty teraz 🙂

simon32
12. jan 2017

Neni moznost predlzit ☹