Rehabilitačné stredisko v Dunajskej Lužnej

tamia
1. júl 2007

Ahojte mamicky,
mate niektora skusenosti s cvicenim babatiek v tomto stredisku?

zutosa
5. máj 2016

@pelmira v každej izbe ste sama z babom....akurát na nadštandardné máte aj kúpeľňu a záchod. A taktiež na izbe televízor, chladničku, mikrovlnku, radio....konvicu.

zutosa
5. máj 2016

@zdenko1 nie sú tam dve budovy....jednej sú dole a hore izby kde ste na izbe sama s babom a kúpeľňu a kuchyňou máte na chodbe, a v druhej budove sú na 1poschodi nadštandardné izby, kde máte kúpeľňu a záchod priamo z izbya vybavenie....televízor, mikrovlnku, rádio, konvicu....
A na druhom poschodí sú zas izby a na chodbe kúpeľňa a kuchynka. Ak máte otázku kludne napíšte....🙂

lucinda233
6. máj 2016

ahojte kočky..nechystáte sa teraz 8.5.niektorá na pobyt?🙂

stanca84
18. máj 2016

Ahojte baby. Neurologička nám odporučila toto rehabilitačné stredisko - na pobyt - ale dala mi len výmenný lístok a nič viac - vraj im to stačí - ale na nete som sa dočítala, že treba aj nejakú sprievodnú správu a výpis z karty. Čo ste im vy posielali alebo dali? Za odpoveď vopred ďakujem 🙂

janulka_petkulko
20. máj 2016

@lucinda233 ahoj, bola si teraz na pobyte v Lužnej? aké to tam bolo, my sa práve chystáme, napíšeš, prosím tvoje dojmy? ďakujem 🙂

zutosa
20. máj 2016

@stanca84 nám neurologička dá vdzy zvlášť odporúčanie, ale bude im stačiť asi aj výmenný spolu so správou od lekárky, popripade si zavolajte sestričky sú tam milé určite vám poradia.
🙂

janulka_petkulko
20. máj 2016

žienky, prosím vás, ako to je s kávou, čajom...je tam nejaká kuchynka na chodbe, kde sa to dá uvariť? aj chladnička? ďakujem

zutosa
21. máj 2016

@janulka_petkulko dobrý deň čaj býva v jedalni uvarený a aj šálky sú k dispozícii, a kávu si mozte uvariť na chodbe a aj v jedálni je konvica. My chodíme na vipku a tam máte všetko na izbe 🙂

strelko
26. máj 2016

Ahojte,mam otazocku,nam dala odporucanie pre jedneho (ten druhy nemusi uz kedze sa sam postavil,ale papier mu dala tiez ) na pobyt do D.Luznej,ale neviem si predstavit ze tam bude s dvoma detmi (dvojicky ) kedze nema ist kto somnou (manzel pracuje a nemoze len tak z roboty odist na 10 dni )a ci by sa dalo chodit ambulantne len na procedury ,nemate skusenosti?dakujem za kazdu odpoved 😉

lucinda233
26. máj 2016

ahoj strelko dá sa chodiť aj ambulantne na procedúry aj len na cvičenie..
chodia tam ináč aj baby s trojičkami a zvládajú to pre môj obdiv bravúrne🙂

strelko
26. máj 2016

@lucinda233 dakujem za odpoved 🙂 to vazne s trojickami? a su tam same? lebo neviem kam by som dala jedneho ked by som s druhym cvicila,alebo isla do bazena 😀

lucinda233
26. máj 2016

@strelko hej s trojickami..baba bola uzasnaaaaa...a trojicky cvicili pekne spolu a chodili na procedury.

strelko
26. máj 2016

@lucinda233 no super 😉

sisa2802
2. jún 2016

Mamicky nastupuje niekto od 19 júna?my so synčekom ideme tak hľadáme spolubojovnikov 🙂

hanka1010
11. aug 2016

Ahoj zienky, ja idem na pobyt 29.8. a uz sa velmi tesim aj bojím... Tesim sa, lebo je to moja nádej... Bojím sa, ze to bude narocne...

hanka1010
11. aug 2016

@sisa2802 ako bolo Vam na pobyte? Vidíš pokrok? Pomohlo Vam to?

zutosa
11. aug 2016

@hanka1010 dobry vecer aj ja chodim s dcerkou do tetisu, prave nedelu tam ideme uz 4krat a veru stale vidiet pokrok. Prvy krat sme boli v 16 mesiacoch co bolo neskoro( ale tak vyzera nase zdravotnictvo ). A tesime sa vzdy ked ideme, a pomaha nam to. Aj ked ako pisete je to narocne ale samozrejme zavisi aj od toho co cvicite a ake procedury mate...
Drzime palceky 🙂

chuchnik
11. aug 2016

2 tyzdne v pohode urcite pomohlo,predcasne narodene dvojky obe hyper hypoton urcite im to pomohlo akovelmi neviem ale netusim coby bolo keby necvicime.na vikend sme sli dom kedze bolo 37 stupnov a na izbe cez 30.inak si nestazujem,baby mali vtedy len cosi cez rokpre starsie deti vyzutia dost malo.zalezi aky problem mate a chodia tam deti s rfoznymi diagnizami.od tych najmenej vaznych po tie horsue-dmo.takze my sme boli na tom este znacne dobre a nejako sme savylizali z tohto problemu.urcite treba cvicit a cvicit-neuskodi

hanka1010
27. aug 2016

@zutosa cvicime Vojtovku, tak uvidime, co nam este pridajú... Ideme uz teraz v pondelok... Kupila som drobcovi aj plienky do vody ako písali, no vraj tam nie je bazén... Aj 5 mesačne deti tam dostávajú tie vane? Kupila som mu na to aj taký baby ring, aby sa mohol kúpať 😉

veronikasa
27. aug 2016

@hanka1010 ahoj, ja nastupujem tiež s dcerou teraz v pondelok 🙂 tak sa vidime 🙂

fanta3
27. aug 2016

@hanka1010 aj 5mesacne davaju do hydromasaznej vane, ma byt v kupacej plienke (taketo male deti ked su, tak davaju niekedy aj dve do jednej vane) a baby ring apar hraciek do vody je tam tiez k dispozicii.....aspon teda svojho casu ked sme aj my chodili to tak bolo (cca 2 roky dozadu)

hanka1010
27. aug 2016

@veronikasa jej super! Tak uz sme v tom dve! Tesim sa... Aj ked ine miesto na stretko by bolo asi lepsie... Kolko ma dcérka? A s čím idete? Idete 1x?

hanka1010
27. aug 2016

@fanta3 dik za info, no to bude mat syn radosť ma rad vodu 🙂

veronikasa
27. aug 2016

@hanka1010 mala ma rok a pol, ideme prvy krat, konečne som sa odhodlala. Narodila sa s parezou plexis brachialis sice už rozcvičena, ale nevyrovna ruku v lakti tak vyskušame a snáď predčasne nezutekáme. A vy s čím idete?

24dzin24
27. aug 2016

@hanka1010 stale je naby ring k dispozicii, 12. augusta sme sa vratili a moja mala mala tento tyzden 7 mesiacov, tak ho tam veru aj vyuzila, a este jedno dieta bolo s nami vo vode

hanka1010
28. aug 2016

@veronikasa tak Vam držím palce, ked uz si sa rozhodla bola by skoda zutejat... My mame vrodenú hypotoniu...

larati
4. nov 2016

Dobry deň, dá sa ísť do tetisu aj ako samoplatca? Mimo poisťovňu? Máte s tým niekto skúsenosti? Vďaka za odpovede

hanka1010
4. nov 2016

Dobry den, viem, ze sa da, ale skúsenosť osobnú nemám... Je najlepšie tam asi zavolať....

korra
4. nov 2016

@larati ano da, cennik by mali mat na stranke, alebo telefonicky. Vymenny listok ale asi treba (pediater, obvodak)

hanka1010
4. nov 2016

Od obvodaka im minule nestačil výmenný listok, musela som priniesť od fyzioterapeutky lekárky, kde chodíme rehabilitovat...