Rehabilitačné stredisko v Dunajskej Lužnej

tamia
1. júl 2007

Ahojte mamicky,
mate niektora skusenosti s cvicenim babatiek v tomto stredisku?

saxana123
7. máj 2013

@mirkaove Tak aj my máme už termín od 9.6. do 21.6. tak mi aspoň potom napíš ako to tam funguje. Najväčšiu obavu mám aby sa mi tam môj starší nejak zabavil celé dni 😖

angelika1988
8. máj 2013

@mirkaove aj my nastupujeme 12,5 tak sa tam stretneme, ale nemusis sa bať az take hrozne to neni ako to tu mamicka vysvetlovala, špina tam urcite nie, co ti poviem je to na takej strednej urovni ani hnus ani luxus,ale pre mna je najdolezitejsie ze pomohli od zaciatku mojej dcerke keby tam nechodim tak sme neni tam kde sme a za to im patri moja obrovska vdaka ! po kazdom ako som centrum opustila mala mi spravila pokazde obrovsky pokrok, za co im velmi vdačim, !

mirkaove
9. máj 2013

@angelika1988 tak sa tam stretneme🙂, ja si tiež myslím, že to nie je až také ako to opisovala mamička, ja tam idem tiež kvôli tomu, aby sme sa niečo naučili a pomohli 🙂

angelika1988
9. máj 2013

@mirkaove no ved prave to prvorade aby tam deturencom pomohli, a nam mamickam naucili par veci 🙂 tak mirka v nedelu sa vidíme 🙂

krifilka1
10. máj 2013

Ahojte @mirkaove a @angelika1988 My tiez nastupujeme v nedelu 12.5. kocky neviete nahodou ci je tam wifi?

angelika1988
10. máj 2013

@krifilka1 fu moja tak to nieviem ci tam je wifi to viem ze v jedalni je pc a dá sa ist na net, ale tusim nie je cez wifi ja si asi zoberem ruter tak sa pripojis cezomna 😀 idete prvy krat ? ci uz ste boli ? tak sa tesim na vas aspon spoznam nove tvare lebo aj tak kamoska co som snou chodila nenastupuje lebo jej malinka ochorela,

krifilka1
10. máj 2013

Jeej, dakujem za ponuku s routerom 🙂 ja som rozmyslala ze si vezmem simkartu s netom, ale manzelik mi to neschvalil, ze by mu to v tablete chybalo. my ideme prvy krat, mala som ist tiez s kamoskou ktora uz tam bola, ale nevyhovoval jej tento termin, idu az o dva tyzdne neskor a my uz sme cakat nemohli, cakame tri mesiace na termin. moc sa mi tam nechce, ale co neurobime pre deti. doma nechavam starsiu dcerku, bude mi smutno :( ty uz mas malinku vacsiu ze? nasa ma rok

krifilka1
11. máj 2013

@angelika1988 Jeej, dakujem za ponuku s routerom emoticon ja som rozmyslala ze si vezmem simkartu s netom, ale manzelik mi to neschvalil, ze by mu to v tablete chybalo. my ideme prvy krat, mala som ist tiez s kamoskou ktora uz tam bola, ale nevyhovoval jej tento termin, idu az o dva tyzdne neskor a my uz sme cakat nemohli, cakame tri mesiace na termin. moc sa mi tam nechce, ale co neurobime pre deti. doma nechavam starsiu dcerku, bude mi smutno :( ty uz mas malinku vacsiu ze? nasa ma rok

angelika1988
11. máj 2013

@krifilka1 no este ani u mna to nieje iste, co berem tablet alebo notebook, este uvidime aku bude mat nas tatinko naladu 🙂 moja dcerka ma 3,5 roka ja tam uz chodim od 6 mesiacov teraz ideme 5 krat, no aj moja kamoska mala nastupit teraz snami ona tiez chodi uz 4 roky s dcerkou ale vcera mi prave pisala ze jej mala ochorela tak nejde, no ani mne sa nechce ale ubehne to tam raz dva, ale treba koli malej, lebo jej to velmi pomaha ona sa tesi tak som rada 🙂

grebenickova
11. máj 2013

ahojte, nasla som toto forum,lebo sedim pri pocitaci mierne nervozna ci mame vsetko a co vsetko nas vlastne caka, tiez nastupujeme zajtra 12. 5. tak som zvedava ako to tam bude vyzerat.. ideme po prvy raz, ale tiez som pocula na stredisko samu chvalu..tak zajtra 🙂

angelika1988
12. máj 2013

@mirkaove
@krifilka1
@grebenickova tak a ide sa kocky, hadam máme všetko zbalene, ale ako sa poznam tak volaco urcite zabudnem 😀

saxana123
23. máj 2013

@angelika1988
@grebenickova
@krifilka1
@mirkaove
Tak čo kočky, čakám hlásenie ako tam bolo, my ideme o tie 2 týždne tak som z toho na prášky už teraz. Prosím dajte mi tipy čo si nezabudnúť 😕 je tam kde vyhrať takého 3,5 ročného lumpa? nezošaliem tam?

angelika1988
27. máj 2013

@saxana123 ahoj bolo super 😉 , malá si to uzila velmi, ona to teraz uz brala skor ako neaku dovolenku ako rehabilitaciu, zišiel sa tam super kolektiv uzasne maminky a hlavne zlatucke deticky 🙂 pociasie nam vyslo tak bolo supet 🙂 urcite tam sa tam aj mali zabavi lebo aj moja karim ma 3,5 roka a nasla si tam kamosov tak sa vonku vysantili, a ked je nepriaznive pocasie tak tam je herna tam sa tiez zahra neboj, a urcite tam nezosalies ja som tam bola uz 5 krat ale na jesen sa zas chystam a vždy dojdem pozitivne naladena 🙂 hlavne ked vidím ze to malel velmi pomohlo 🙂 tak prijemny pobyt prajeme 😵

lenka0807
1. jún 2013

ahojte 🙂 my sa chystame na pobyt v termine 23 jun, co je potrebne so sebou zobrat pre dietatko? nasa slecna ma 10 mesiacov, ideme prvykrat. dakujem za info....

kytykenka
24. jún 2013

@angelika1988 ahoj 😀 boli sme teratz spoluv Luznej spomonas vsak? ideme zaja 21 jula vy kedy?

angelika1988
26. jún 2013

@kytykenka ahoj lucka 🙂 no jasne ze spoznavam 🙂 no neviem ja sa chystam az na jesen ale este neviem presne kedy, ja by som chcela september- oktober ale neurogocka ma chce poslat az na november ze aby sme nastarotovali organizmus na zimu, tak neviem presne kedy pojdem, a vy pojdete este okrom jula alebo uz len buduci rok ?

kytykenka
29. jún 2013

@angelika1988 no teraz ideme 21 jula ptom asi este november aôebo december uvidim co povie vrchna 😀

bekusinka
1. júl 2013

ahojte maminky citam vase recenzie aj na ich stranke ale neviem sa z toho vysomarit.ma nam papier vypisat neurolog alebo staci aj lekarka obvodna??? a okrem toho ake papiere ese je potrebne vybavit pred tym ako sa tam objednam. dakujem.

mirkaove
1. júl 2013

@bekusinka ahoj, treba papier od neurológa, rehabilitačného lekára alebo ortopéda, od obvodnej myslím nie. Treba si stiahnuť návrh na liečbu z ich stránky, ten dať vypísať a poslať na ich adr., potom čakať, kým sa ozvú. Napíšu mail a tam podrobne vypíšu, čo treba 🙂

ljenka
19. júl 2013

@kytykenka ahoj, tak my tiez ideme 21. jula, sme ako nahradnici, takze to bolo strasne dorychla, ideme prvykrat.

saxana123
19. júl 2013

Tak máme nový termín, keďže minule nám to nevyšlo (starší ochorel), 1-13.9.2013 snáď tentokrát to vyjde

mirkaove
19. júl 2013

@saxana123 aj my máme tento termín 🙂

saxana123
20. júl 2013

@mirkaove jeeeeeeej tak to je super!!!

angelika1988
20. júl 2013

@mirkaove no aj my sme mali ist 1 septembra ale koli praci mi to nevychadza 😒 , tak pojdeme koncom novembra alebo zaciatkom decembra, mirka pojdete aj vy este okrem septembra? pusinkujeme nelinku 🙂

angelika1988
20. júl 2013

@kytykenka tak sa asi moja stretneme lebo aj ja sa chystam koniec novembra alebo zaciatok decembra, lebo skorej mi to nevyhovuje koli praci, tak hadam sa streteme 🙂 prajem pekny pobyt 🙂

mirkaove
20. júl 2013

@angelika1988 ahoj, no asi už len v septembri a potom asi až na jar, uvidíme 🙂 pusinky odovzdám 🙂

dadkav
30. júl 2013

Ahojte, tak my mame konecne termin na rehabku, nastupujeme 29/9, má niekto rovnaky termin?

dadkav
9. aug 2013

@saxana123
@angelika1988
@ljenka
@kytykenka Ahojte baby, viete mi poradit co sa tyka ubytovania v Luznej...vidim, ze ste tam uz boli. Je nutne doplatit si nadstandard, alebo tie bezne izby su uplne v poho? skor mi ide o info ako je to tam s WC a kupelnou, ci su spolocne pre vsetkych a este ci ste boli na izbe kazda sama s dietatom, al. po dvoch
Velmi pekne dakujem

kytykenka
9. aug 2013

@dadkav ahoj ja som bola uz 8x v luznej izbu mam obycajnu je samostatna s dietatom mas tam dve postele popripade manzelsku a postielku WC sprcha na chodbe pre vsetkych podla mna si nemusis priplacat za nadstandart je to v pohode

saxana123
9. aug 2013

aj ja si myslím že je to úplne v pohode, síce sme tam boli iba jednu noc 😀 ale v pohode, no tie záchody a sprchy pre všetkých to je také, no , ale dá sa vydržať