Rehabilitačné stredisko v Dunajskej Lužnej

tamia
1. júl 2007

Ahojte mamicky,
mate niektora skusenosti s cvicenim babatiek v tomto stredisku?

adrianaolasakova
7. nov 2013

@danielami ako oni omne vedeli ale nič nebolo dojednane nakolko som nemala odporučanie od neurologickyy.... potom sa zrazu naslo tak som ho hned posiela postou. ´... a odkial si? my z orav, tiez to nie je najblizsie... 4 hodky autom..

danielami
7. nov 2013

@adrianaolasakova Ja som z Uzoviec to je okres Sabinov.

danielami
8. nov 2013

@adrianaolasakova takže výsledky mám už dobré, čiže v nedeľu ideme 🙂

sheronka
12. nov 2013

@adrianaolasakova Ahoj. Prosím ťa, našla som tu teraz tvoje správy, že sa chystáte do tohto centra. Ako dlho ste čakali kým vám dali termín? Akú máte poisťovňu. Ďakujem za odpoveď.

sheronka
12. nov 2013

@acsanya
@zoloe
@adka8888 Ahojte maminky. Prosím vás o info a rady. Ako dlho ste čakali kým vám dali termín a cez akú poisťovňu ste boli. Ako ste boli spokojné?

ljenka
12. nov 2013

@sheronka ahoj ak mas union, tak ta asi tento rok nezoberu, pocula som sestricku ako s niekym telefonuje, ze za union uz maju vycerpany limit. my sme sa vratili v piatok a boli aj volne izby, takze ak mas vseobecnu asi mas dost velku sancu sa tam este do konca roka dostat...

sheronka
12. nov 2013

@ljenka Ahoj. Ďakujem za odpoveď. Veď práve to, že som tam dnes volala a ona hneď že na 90% na 24.11. si nás poznačila, akurát jej mám poslať čo najskôr potvrdenie od neurologa. Dá sa tam ísť aj na týždeň?

ljenka
13. nov 2013

@sheronka to neviem, samoplatci ano, ale to je z pochopitelnych dvovodov, ale ked to preplaca poistovna tak ktovie.. ale dieta ochorie pocas pobytu, tak posielaju domov.

zoloe
13. nov 2013

@sheronka ahoj, my sme čakali 1 mesiac, mame dôveru.Spokojnosť veľká, sestričky milé, ochotné, izby maličké ale pekné, nové zariadenie, akurát že všetko od susedov počuť aj na chodbe sa všetko ozýva, kľud tam nie je cez den vôbec, myslím na spinkanie pre deti, takže sme chodili von.

adrianaolasakova
18. nov 2013

@danielami TO JE super🙂 ešte že sme sa tu videli však🙂 spokojná si?🙂?

danielami
22. nov 2013

@adrianaolasakova Ahoj. Tak ako ste docestovali? 🙂 My sme boli doma okolo 16:00. Som rada že sme celý pobyt zvládli, ale domov už Alex prišiel s teplotami 😖 Ani sa veľmi nečudujem, nakoľko už ku koncu pobytu tam bolo dosť chorých detičiek, tak uvidíme čo z toho bude.

adrianaolasakova
22. nov 2013

@danielami och bozinku takze ste chorí.. ale snád to prejde fešáka malého🙂 My sme docestovali o nejakej pol tretej, takze v pohode, cesta bola super, maly na počudovanie vôbec neplakal, vlastne si aj pospinkal a potom bol krasny, tichy, ani som nevedela ze ho mám v aute🙂 Nás choroba obchádza, teda uvidíme dokedy🙂:P kedze je nachylny troška🙂

mirusilka
25. jan 2014

Bola som pred týždnom Lužnej je tam super aj dobrý personal aj strava a mali sme dobru rehabilitačnu sestru Ingrid sykorovu v maji ideme znova s Danielkom už sa teším ..... 🙂 🙂 🙂

andreah70
20. feb 2014

ahojte .......dnes mi volali s Tetisu , že nástup možný 2.marca , ale kedže pracujem tak mi to nevyhovuje tak sme sa dohodli na 16.marca ......zostala som dosť prekvapená lebo návrh som posielala pred týždňom a kedže malý je v Dôvere a čítala som si tu pár príspevkov, že cez ňu to dlhšie trvá, možno preto, že som chcela nadštandartnú izbu
Chcela som sa spýtať či je tam aj nejaký bazén? Pani do telefonu kázala plavky, ale akosi som sa zabudla spýtať 😒
Čítala som tu o vyšetrení pred prijatím, mne kázala len výtery malého nie staršie ako dva týždne ......o mne reč nebola
Ešte som chcela ako to tam funguje cez víkend? Môže sa odísť? Ak áno kedy ? Už v piatok , či ešte v sobotu sú procedúry?

fanta3
20. feb 2014

@andreah70 bazen tam nie je, len deticky chodievaju do virivej vane a tam musia mat bud plienocku na kupanie, alebo vacsie deti plavky. S vytermi je to diskutabilne, ja som prvy krat isla na rychlo (niekto sa nedostavil, tak sme nastupovali namiesto nich) a teda kedze sme isli stylom, ze nas zavolali a za dva dni sme nastupovali, tak vytery sme nestyhali. Na dalsi krat ich tiez nikto odomna nepytal, ale oficialne ked posielaju pozvanku na pobyt, tak tam uvadzaju vytery matky aj dietata nie starsie ako dva tyzdne. Mne osobne to lekarky moja aj dcerina odmietli robit, ze im positovna to nepreplati, ked chcem len tak vytery, tak mi len vypisali papier o tom, ze nie som ani ja ani dcerka chora, ze sme neinfekcne. Ale sestricky mi same hovorili, ze ked mam vytery fajn a ked nie, tak neva. V luznej sme boli tri krat a nikty nikto to odomna nepytal. Cez vikend sme chodili domov vzdy v piatok po procedurach- procedury su do 15h a potom v nedelu na vecer sme sa vracali spat. Musis im tam akurat podpisat papier-priepustku, ze ides domov na vlastnu zodpovednost, aby boli oni kryty. Cez vikend procedury nie su.

mirusilka
27. apr 2014

ahojte niekto ide do lužnej 4 maja..... 🙂

slniecko246
18. máj 2014

Ahojte. My ideme do Lužnej 29.júna. Chystá sa niekto??? A nevie niekto poradiť ako je to tam s platbou? Dá sa platiť aj kartou? A strava? Dá sa objednať aj len na niektoré dni? Dá sa vybrať z viac jedál? Vopred ďakujem, ak niekto odpíše...

andreah70
18. máj 2014

@slniecko246 ahoj myslím že sa kartou platiť nedá, platí sa v druhý týždeň pobytu vo štvrtok v hotovosti ............strava sa dá odhlásiť (napr. ked cez víkend nezostávaš ) vybrať sa nedá , varia pre všetkých rovnako (myslím dospelých a staršie deti bez špeciálnych diét)

slniecko246
26. máj 2014

andreah70 Ďakujem za odpoveď. Nevieš ešte náhodou poradiť čo do vody pre 8 mesačné dieťa? Či treba plienky, alebo nejaké miniplavky? Sú tam i erárne spotrebiče ako mikrovlnka, chladnička a rýchlovarná kanvica? A na izbách sú pre deti postieľky, či postele?

andreah70
26. máj 2014

@slniecko246 ja som dávala plavky, niektoré maminky dávali plienky do vody ............spotrebiče sú tam erárne určite , v jedálni je chladnička, mikrovlnka i konvica .....neviem ako to je na normálnych izbách na prvom poschodí, nebola som tam pozerať či tam majú nejakú spoločnú kuchynku .........ja som bola na prízemí v nadštandarde , mala som všetko na izbe .............postielky sú na izbách pre detičky pekné drevené

slniecko246
29. máj 2014

Ozaj. A tie výtery treba?

nurkita
25. feb 2015

Ahojte niektora mamicka s dietatkom nastup 15.3.2015.

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monnaa
27. mar 2016

Ahojte žienky, prosím Vás, dajú sa niekde zistiť mená rehabilitačných sestier v Dunajskej Lužnej ? Zdá sa mi, že sa tam dosť často menia a na ich stránke tetis.sk som našla len mená lekárok. Syn je hypotonik, tak cca 1 x do roka tam chodíme cvičiť a potrebovala by som zistiť meno jednej reh. sestričky.

ďakujem moc 🙂

zutosa
27. mar 2016

@monnaa skuste opisat mozno poradime...aj my tam chodime a aj teraz ideme v aprili

monnaa
29. mar 2016

@zutosa takže vyššia, štíhla, tmavé dlhé vlasy, ( vačšinou ich nosí v cope ), na ramene má tetovanie 🙂

korra
2. apr 2016

@monnaa Hela Tothova 🙂 mala by tam byt stale pokial viem 🙂

monnaa
4. apr 2016

@korra ďakujem moc 🙂

pelmira
15. apr 2016

Ahojte chcem sa opytat ci teda ste boli s detmi same na izbe alebo len v nadstandartnych izbach ste boli sami?

zdenko1
5. máj 2016

Ahojte ja bi som sa chela spita ci ne su tam aj chatki ta samostatne lebo mi asi ideme u sektenbru a nevim ako tam chodi aj ci je tam dovoleno chodit po vonku lebo mi ideme z mandzelom lebo ja mam maleho co je chori on je avtista mohli bi ste m nijako pomohnut dakujem.