S dieťaťom k liečiteľke kvôli spánku

lucia006
19. okt 2013

Ahojte,chcem sa len opytat ci nahodou niekto nebol so svojim dietatkom u liecitelky kvoli zlemu nocnemu spanku pretrvavajucemu bez zjavnej priciny?mi uz nevieme co stym spankom,a viac ludi mi vravi ,ze mam skocit kliecitelke co pomohla aj im ,lebo ze ona moze dost vtomto pomoct!co si myslite o tom? 😒

kuwait
19. okt 2013

radsej sa sama dopatraj priciny preco maly zle spi,mozno je to postielka,miesto kde postielka stoji,co veceriava, v com spava (nepohodlne oblecenie,prilis silna vona avivaze ) svetlo,vela alebo uplna tma,hluk,fajcenie,cokolvek moze byt pricina liecitelia su ludia ktori pracuju s energiou,dokazu dat aj odobrat,ja by som im male decko do ruk nezverila

livka299
19. okt 2013

To by som bola zvedavá. Môj 7 ročný od malička zle spí. A to sme sa už aj presťahovali a vyskúšala som asi všetko. Aj neurologičku aj spánkové centrum a všetko všade OK....

lucia006
autor
19. okt 2013

@kuwait vtom je problem preco sa uz obraciam n liecitelku ,ze uz tie vsetky priciny co ste mi napisala sme skusali odstranit riesili sme to aj spediatrickou neurologickou homeopatikami,a mnoho ludi ci znamych alebo cudzych hovorilo a pisalo ze napr,deti vnoci mozu vidiet duchov a preto tak znicoho nic maju hystericke zachvaty placu,aj ze vmozocku maju zle naukladane myslienky ci nieco take,mze nam niekto nieco zavidiet a tym ta zla energia je na malom,a ja to bohuzial nijako neodstranim! 😒

kuwait
19. okt 2013

@lucia006 myslis ze ci malemu niekto neporobil?Skus ho najprv okupat v cistci.Ak by mal porobene tak by bol placlivy aj cez den aj chradol by.Nemate niekoho v dome kto ma take prenikave oci bud uplne cierne alebo velmi svetlomodre s malickymi zrenickami?Takito ludia dokazu pohladom cloveku privodit nevolnost,niekto to proste v sebe ma ze uriekne .Ako sa to u maleho prejavuje?

lucia006
autor
19. okt 2013

@kuwait no robila som mu zoci ma aj cervene snurku od tych indianov co oredavaju vmeste naramky,on bol dost placlivy a nervozny aj cez den az som needela co snim,no odkedy zacal chodit sa uz aj pohraje ,len proste pride vecer krasne zaspinka rychlo a vkuse sa hadze nevie najst miesto znicoho nic reve strasne potom naspat lahne spi a pol hodku zasa alebo aj skor a stale dokola az dorana .akokeby nieco donho voslo a nebol to on,nechce sa dat ani hladkat ani nijako inak ukludnkt chce spat len nieco mu to nedovoli tak pokojne ako by mal! ☹

zrka
19. okt 2013

a kojis maleho este v noci? mne zle deti spavali pokial som v noci kojila. Ked som prestala s nocnym kojenim, do mesiaca sa to upravilo.

lucia006
autor
19. okt 2013

@livka299 to vazne este 7 rocne dieta vstava vkuse vnoci?och 😖

lucia006
autor
19. okt 2013

@zrka nie nekojim ho vobec ani som vpodstate nekojila .papa raz vnoci um

kuwait
19. okt 2013

@lucia006 skus ho pred spanim vykupat v tom cistci

lucinocka
19. okt 2013

@lucia006 presne ten problem teraz riesim ja... tiez sme skusili vsetko inu veceru, zmenit matrac, zmenit postielku, pochodujem s postielkou po dvoch izbach, svetlo zapalene v noci, tmu, upokojujucu hudbu...nic nezabera

bibisk
19. okt 2013

@lucia006 Donedávna sme mali doma to isté. Vkuse z očí, nepomáhalo ani odrábanie odo mňa ako matky, ani kúpanie v svätenej vode ani nič. Nakoniec sme dali na radu a navštívili takú babku, ktorá nám pomohla a dosť a už je to na dobrej ceste. V noci oveľa lepšie spí, hoci sa sem tam ešte zrýva ale to už veľmi málo oproti tomu aké to bolo predtým. Maličká mala vraj také zarieknutie a dosť dlho s tým chodila, že to by som jej ja neodrobila a nepomohla by ani červená šnúrka. Za vyskúšanie nič nedáte.

lucia006
autor
19. okt 2013

@kuwait a to co mam spravit ,alebo co dat do kupela?

lucia006
autor
19. okt 2013

@lucinocka no ako u nas uz rok nie 😖 takze sme na tom rovnako a asi aj rovnako zufale ,skusim buduci tyzden liecitelku,teraz bola kamoska s 2 rocnou dcerkou teda pred mesiacom a povedala ze mala videla kazdu noc 8 dusi ktore nemaju pokoja a tak ich vraj poslala hore na vecny odpocinok a mala spi celu noc kludne ,ani nevie ,ze ma dieta.takze niecom na tom bude a zacinam tomu verit co donedavna som neverila! 😖

lucia006
autor
19. okt 2013

@bibisk presne pretoto to chcem vyskusat,pretoze uz nevieme co stym a maly vkjse spi nepokojne !uz spadnem ochvilku na drzku ked nebudem spat naprikad dalsi rok vsak to sa neda doneviem kedy ☹

sense
19. okt 2013

moja zacala mat problemy so spankom po ockovani,...boli sme u osteopaticky ked sme si nevedeli rady ....a pomohla...neviem aku liecitelku mas ty na mysli....

kuwait
19. okt 2013

@lucia006 cistec je bylinka to kupis ,das do vanicky vodu na kupanie a vlejes do nej aj cistec ktory si sparila horucou vodou,(nechas ochladnut aby nebolo horuce),niekto da len odvar a niekto aj sparene bylinky,v tom maleho okup,ak si pouzila aj bylinky tak maleho osprchuj aby sa bylinky zmyli.Dobre robi aj okiadzanie cistcom,mozes jeho izbu alebo aj cely byt

lucia006
autor
19. okt 2013

@kuwait dakujem za radu pondelok to vyskusam kupit a okupat ho vtom 😉

bibisk
19. okt 2013

@lucia006 vyskusajte, my sme boli v Trebišove, ta vasa kamaratka bola kde, ak sa smiem spytat?

lucia006
autor
19. okt 2013

@sense este som ju osobne nevidela ,len kamoskin teta to je jj malej pomohlo chodia knej ludia aj zozahranicia teraz tam bola jedna mamicka ktorejdcerke bez priciny zjavnj vypadli vsetky vlasky mala ma 5rockov len.takze musim jej zavolat uvidime

lucia006
autor
19. okt 2013

@bibisk v kosiciach, CO BOLO vasmu dietatku ak smiem vediet?

bibisk
19. okt 2013

@lucia006 zle spavala, zdalo sa ze tvrdo spi a naraz prebudenie nahle, oci ako sova, akoby ani nespala a vkuse rev, akoby nieco videla, no nechcem to tak povedat, ale ako posadnuta.

lucia006
autor
19. okt 2013

@bibisk presne opisujete mojho syna lea ako keby,a pomohla nasvteva u tej liecitelky?

bibisk
19. okt 2013

@lucia006 ano, sice sa mi stale budi dvakrat v noci na mlieko, ale uz je to o dost lepsie a hlavne zacala mi konecne spat aj doma na posteli, co predtym bez sance, iba vonku v kociku.

emita
19. okt 2013

@lucia006 ja by som k liečiteľke v žiadnom prípade nešla. Bola som na besede s jednou bývalou liečiteľkou, ktorá vysvetľovala ako liečiteľstvo funguje, že v žiadnom prípade liečiteľ nieje schopný človeka zbaviť jeho problémov, akurát ho môže presunúť do inej oblasti. Hovorila tiež že homeopatiká fungujú podobne. Ako najlepšie riešenie vidím konzultáciu s kňazom. Prajem vám nech sa to čím skôr porieši!

lucia006
autor
19. okt 2013

@emita knaz unas bol svokr ho zavolala trepal hovadiny a nic nepomohlo!!!myslim si ,ze mnoho ludi chodi kliecitelom a vsetci rozpravaju o pozitivnych vysledkoch ,inak by ich preco vyhladavali?

kuwait
19. okt 2013

@lucia006 nuz ja ta nechcem strasit ale moja svokra si tiez hovori liecitelka a je to satanistka so vsim vsudy,ak chce pomoze cloveku ak nie tak z neho vysaje energiu ,pokial tu liecitelku ku ktorej by si sla velmi dobre nepoznas tak by som ti to neradila.Skus ten cistec alebo zmen malemu rezim,je mozne ze mava zle sny preto sa strhava a place ved aj my dospeli mame kolko krat take strasne sny ze sa zobudime celi spoteni,vystraseni .Moj syn maval nocne mory ze mu niekto vzal Batman,tu velku figurku,strhaval sa zo sna plakal a ked sme si to vydebatovali ze co sa deje tak som mu dala tu hracku zaspaval snou,drzal ju a potom sa to uz neopakovalo tie nocne mory.Tvoj ma rok a pol skus sa mu prihovorit co vidi preco nemoze spinkat,mozno ukaze alebo naznaci co sa deje.

blonkyt
19. okt 2013

Keď tu tak čítam tie príspevky,tak my máme,taký istý problém,Moja dcérka tiež zle spáva,Už vlastne od malička ale posledný mesiac,dva som si všimla,že už aj pri spaní cez deň protestuje a začne strašne plakať,keď ju uložím do postieľky.Zaspí až vtedy,keď už doslova padne od únavy.Keď ideme von,tak v kočíku pohode,takto reaguje len doma.Tiež som už rozmýšľala ísť sa niekam poradiť.

lucia006
autor
19. okt 2013

@kuwait no moj syncek nema rok a pol ,ale 11mes,cize diskusia nebude asi ziadna 😒 mava to odnarodenia ,len stale je to odlisne vtedy aj viac papal mal koliky teraz nemava koliky ,papa len raz ,skusali sme vsetko mozme tak uz fakt nevieme ,a nemyslim,ze by liecitelka chcela uskodit a vysat energiu z 11mesacneho dietatka ☹ ale vsetko je mozne!

kuwait
19. okt 2013

@lucia006 ja neviem,pretoze mam skusenosti s takymi ludmi asi by som vyskusala vsetko mozne ine.Nemoze byt ze ma v postielke napriklad take male chrobaciky?Bed bugs sa tomu hovori,mozno keby ste kompletne vymenili postielku,proste vyskusaj najprv ine prozaicke veci skor nez sa zveris do ruk cloveku ktory vie narabat s energiami.

bibisk
19. okt 2013

Ale ved to neznamena ze ked pôjde hned k liecitelovi, ze bude robit cary mary. Nam napriklad povedala ta pani, ze uplne zmenit izbu , poziciu postielky. Usila jej taku ochranu, ktoru nosime so sebou a tak.