Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

kasami
10. mar 2008

Ahoj maminky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s detskym liecebnym domom v Smokovci
Mala by som tam ist so svojim 3,5 rocnym synom na 3 tyzdne, tak ma zaujima vsetko vseticko co viete
Dakujem 🙂

misa172
11. feb 2015

Bol niekto ubytovany na izbe B3 .

tupinka
15. feb 2015

@suzzi_ ahoj ja idem do dolneho smokovca so synmi ale marec-april 2015 este presny datum neviem , len chcem poradit s tymi turami kde ste chodili mozes mi poradit prosim Ta, vdaka 🙂 🙂 🙂

bejba
21. feb 2015

@mellani28 Ahoj, akurát som ti šla písať skúsenosti z liečenia, ale ako sa tak dívam na foto, tak už nemusím.. 😉 🙂

suzzi_
2. mar 2015

@tupinka az teraz som si uvedomila ze som ti neodpisala, prepac. ake stare mas dieta? moja dcerka mala 3,5roka, vhodne je strbske pleso, tatranska lomnica, tura z hrebienka k rainerovej chate a okolo studenovodskych vodopadov naspet k hrebienku, prechadzky z horneho smokovca do stareho smokovca ale nie popri ceste ale horom pomedzi zalesneny porast.

tupinka
3. mar 2015

@suzzi_ ahoj si zlata, ze si mi napisala, moje deti maju 5,5roka a 3,5 roka synovia, hadam to zvladnu, chcela by som sa ist pozriet s nimi aj do belianskej jaskyne, ideme tam 23.4.2015 do 14.5.2015, este sa chcem spytat, ze ake vysetrenia Vam robili aby som sa vedela pripravit, tu ph metriu robia kazdemu ? ci nie?vdaka

suzzi_
4. mar 2015

@tupinka vysetrenia tam nerobia ziadne, je to liecebna zalozena na klimatoterapii, teda na tom ze deti maju minimalne 4h stravit vonku na cerstvom vzduchu. plus procedury - inhalacie, dia termia, nahrievanie dutin, sauna, solna sauna, rehabilitacne cvicenie. diagnostika sa robi v dolnom smokovci, tam je vraj aj nemocnicne prostredie, co v hornom smokovci nie je.

tupinka
5. mar 2015

@suzzi_ aha, tak ale mi ideme do Dolného Smokovca, zle som porozumela 🙂 🙂 🙂

pluska12
5. mar 2015

Tak aj ja chcem vyskusat Smokovec je to vyssia n.m.vyska co bude lepsie ako v Lucivnej. Lebo tam sa nam uz nepacilo.

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarka34
16. mar 2015

Ahojte, nemá niekto záujem o dva lístky do aquacity Poprad?

1lenka1
17. mar 2015

Ahojte nahodou dake lacne ubytko neviete poradit v smokovci pre navstevy???

bejba
27. mar 2015

@pluska12 môžem sa opýtať na Lučivnú.. Lebo mňa veru odrádza, že je dosť od ruky. Boli sme v Hornom Smokovci a veľmi sa nám pačilo..

sonina22
28. mar 2015

Ahojte ide niekto do Smokovca s deturencami v apríli? Neviete ako je to so škôlkou? Je dostupná pre všetky detičky alebo len tie bez sprievodu? Dakujem

pluska12
28. mar 2015

Bejba@ neviem co sa chces opytat na Lucivnu ale uz volim vyss.n.m. A v Lucivnej uz treti mediac crevna viroza schudli sme 4kg dieta blede ako stena musim ho dat dokopy.

didikajka
30. mar 2015

@pluska12 tak želám nech ste rýchlo späť. Chcela som vedieť tak všeobecne, ako ste boli spokojní a s čím nespokojní..

martinkastanko
17. okt 2015

Ahojte, nechystáte sa niektorá do Horného Smokovca v novembri?

anita19276
19. okt 2015

Ahoj, dnes mi volali,že máme termín od 4.11.

martinkastanko
19. okt 2015

@anita19276 My by sme mali ísť 30.10. Ale dnes som mala volať a potvrdiť to. Nik mi ale nebral telefón, tak dúfam, že mi tento termín a tú izbu držia. Zajtra tam budem skúšať volať zase.

martinkastanko
20. okt 2015

@anita19276 Tak my ideme naisto 30.10. do hotela Smrek 🙂

elisvic
23. okt 2015

ahojte, moja mladsia sestra ma tiez astmu po otcovi. mavala zachvaty ale take mierne. dr. ju posielala do tatier/ smokovca na liecenie. Bola tam tusim vzdy asi 3 tyzdne. ano pomohlo jej to . ale tiez Bola spokojna a pacilo sa jej tam, ale dr. hovorila ze asi bude lepsie ju posielat pri more, tak ju poslala do chorvatska (krk, a este niekam), preplatila poistovna, najoptimalnejsie je ist v maji a v septembri. vtedy sa jej polepsilo. pocas roka mala solny sprej, teraz je na materskej , takze na dovolenku asi momentalne nepojde, ale chodi do solnej jaskyne.medzi casom uz vyrastla a ma 33 rokov. ked Bola pri mori tak, jej stav sa zlepsil niekedy aj na 3 roky, potom uz zacal opät Ekzem , a zhorsilo sa dychanie. po porode mala zle vysledky. Ked mala 18, tak som sa s nazila s nou chodit pravidelne kazdy rok, alebo kazdy druhy aspon na 7 dni niekam pri more. tak to celkom slo....ale moja sestra sa starala aj o starych rodicov na dedine, cize kde su pre nu absolutne nepriaznive podmienky a ja som mala pocit, ze sa jej tam polepsilo tiez , pretoze asi si zacala viac zvikat na prach, pel, ...

marianna222
25. okt 2015

Ahojte, my ideme 5.11. do Horného Smokovca 🙂

marianna222
25. okt 2015

@anita19276 ahoj my ideme 5.11, boli ste tam uz niekedy?

sofinka12345
30. okt 2015

Ahojte, nam schvalili tiez pobyt v Smokovci, nie som moc nadsena z tych komentarov, ale s dcerkou tam pojdem. Robim to hlavne pre nu, aby bola zdravucka, a bola co najviac v kolektive, lebo v skolke byva malinko, doma je jej smutno samej. Takze to tam musime vydrzat. 😉 😉

martinkastanko
30. okt 2015

@anita19276
@marianna222
@sofinka12345 My sme tu akurát dnes prišli. Je tu super, krásne počasie, ubytovanie pekné, strava chutná, len pre mňa malé porcie 😀

marianna222
31. okt 2015

@martinkastanko Super, len nech pocasie vydrzi. Nas nakoniec presunuli na 6.11 , ale kazdopadne sa stretneme 🙂 a kde ste ubytovani, my ideme do Sosny.

martinkastanko
31. okt 2015

@marianna222 Počasie bolo aj dnes krásne, dúfam, že to takto ešte dlho vydrží. My sme v Smreku, to je hneď pri Sosne.

didikajka
10. nov 2015

Ahojte kočky, tak mi ideme podávať žiadosť a chceme ísť koncom januára.. Minulý rok sme boli a bolo super. Znova ideme do Smokovca... Chcem sa opýtať ako dlho trvalo kým vám poisťovňa schválila pobyt? Po schválení ste volali do liečebne, aby ste si zarezervovali termín, alebo vám volali sami. Ďakujem za odpoveď.. @martinkastanko @marianna222

martinkastanko
10. nov 2015

@didikajka Ahoj. V poisťovni nám schválenie trvalo 2 týždne a ja som si potom volala do liečebne aby som si dohodla termín 🙂

ria73
21. nov 2015

ahoj...kto ti predpisal liecenie?alergo alebo obvodna? dakujem za odpoved@sofinka12345

stella231
21. nov 2015

My sme boli v hornom smokovci a bolo super. Nie som náročná, dcéra si našla kamarátov. Bývanie v hlavnej budove. Teším sa na buďuci rok!!