Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

kasami
10. mar 2008

Ahoj maminky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s detskym liecebnym domom v Smokovci
Mala by som tam ist so svojim 3,5 rocnym synom na 3 tyzdne, tak ma zaujima vsetko vseticko co viete
Dakujem 🙂

jarka34
4. jún 2014

@yvoneta Ahoj ideme 26. júna. Uvidíme sa?

yvoneta
4. jún 2014

@jarka34 možno aj hej, cakam, ze mi poskytnú náhradný termín, lebo ako pisem vyššie, v piatok min.týždeň sme museli na 5ty deň prerušiť pobyt z dôvodu dcerkynej choroby, takze za 2-3 týždne sme pripravene sa vrátiť,len mi pani nevie dat presný termín nástupu, čaká, ci sa niečo nahodou neuvoľní. Preto som aj spomínala, ci by niekto nechcel vymeniť termín nástupu, cakam od oktobra, teraz toto a v septembri mi to uz prepada a to som tam nechala stovky eur za zaplatený pobyt.

yvoneta
5. jún 2014

Ahoj, tak my 23.6.tak sa uvidíme. Aku máš izbu, my A7.

yvoneta
5. jún 2014

Má niekto skúsenosť s izbou A7? Ďakujem 🙂

yvoneta
5. jún 2014

@jarka34 aha, A4, máš tam vlastnú kupelku? Ja hore spoločnú mam mať, je to síce lacnejšie, ale radšej by som samostatnú.

jarka34
6. jún 2014

@yvoneta Ahoj, kúpelnu mám spoločnu, tiež som chcela takú izbu, na ktorej je kúpelňa aj wc, ale čo už, ked taká izba už nebola voľná.

jarka34
6. jún 2014

@pikacu22 Na toho manžela som sa pýtala, či môže byť na izbe, ale povedali mi, že toto neposkytujú, musí sa ubytovať niekde naokolí.

jarka34
18. jún 2014

@adulina Ahoj prosím ťa, chcem sa ťa spýtať, či je na izbe v sosne, ktorá má spoločnú kúpelňu, aspoň umývadlo na izbe? Ďakujem.

adulina
18. jún 2014

@jarka34 myslim, ze nie, je to taka mala izbicka.

maja099
2. júl 2014

Nemá náhodou niekto z vás termín nástupu 27.10.2014?

katkarv
20. sep 2014

@maja099 Ahoj,ja veziem dceru 13.10.

handzuska
24. sep 2014

ahojte, do kúpeľov nastupujem 29.9 2014, pôjdem s dvoma detmi, ubytovaná budem v Sosne na B3 ,Čítala som rôzne skúsenosti aj komentáre, no aj tak sa tešíme,plánujem prechodiť Tatry , nech aj zážitky deti majú,okrem liečenia. dúfam že im to pomôže.

evadolna3
30. sep 2014

ahojte.. ja som bola so synmi v smokovci raz ..vobec sa mi tam nepacilo..ale teda za tie roky sa to snad zmenilo.. odvtedy pravidelne chodime radsej do kupelov lucivna.. som tam ovela spokojnejsia.. ale tak snad sa to za tie roky zmenilo a budete spokojne 🙂

126
1. okt 2014

Ahoj. Neviete či tam treba toaletný papier? My tam ideme 2.10.2014. Nejde tam este niekto s kým by som sa Stretla??

126
1. okt 2014

@evadolna3 treba tam toaletný papier

jarka34
4. okt 2014

@126 Netreba, ja som mala vždy v kúpelni nachystaný.

maja099
20. okt 2014

@yvoneta Ahoj, ako som čítala, boli ste pred pár mesiacmi v izbe A7 v Sosne? aké máte skúsenosti? čo si mám vziať a čo netreba? Ďakujem za odpoveď.

yvoneta
20. okt 2014

@maja099 Ahoj, tak je to na druhom poschodi, taka mensia izba, vecko a kupelka na chodbe, spolocny balkon s vedlajsou izbou, tv na izbe. Treba si vziat dostatok oblecenia, lebo deti sa vonku rychlo zaspinia, zamokria, takze radsej viac, urcite nepremokave topanky, dozu na jedlo, dobre su dvoje prezuvky do jedalne osve. Neviem, este nieco Ta zaujima ?

maja099
20. okt 2014

@yvoneta ako je to s wifi signalom na izbe? v pohode sa tam zmesia traja ludia? idem s dvoma detmi.

yvoneta
20. okt 2014

@maja099 wifi viacmenej v pohode, ale stavalo sa, ze bol slaby signal. Izba v pohode pre troch, aj tak treba byt co najviac vonku. Co ma velmi rozculovalo bol slabucky tlak vody, v sprche hruza. Bola si aj v inych detskych kupeloch ? Lebo ja rozmyslam buduci rok nad zmenou.

maja099
21. okt 2014

@yvoneta my ideme do kupelov prvykrat, cize este nebudem vediet porovnavat. a preco uvazujes nad zmenou? s cim si nebola spokojna? este som sa chcela opytat, ci je v blizkosti obchod nejaky...

yvoneta
21. okt 2014

@maja099 Vyslovene nespokojna ani nie, ale vadilo mi ten slabucky tlak vody v sprche, ze sa nedalo oplachnut sampon 🙂 , namyslene vedenie, nemyslim personal, moje dieta velmi nemusi turistiku vysokohorsku, takze zatial stacilo a rada by som vyskusala speleoterapiu - jaskynu v Stosi à taktiez aj financny dovod, ze by som aj ja aj dcera isli cez poistovnu ako pacientky à to sa vyslovene v detskych kupeloch neda. Obchod v okoli nie, az v susednej dedine Stary Smokovec alebo T.Lomnica.

maja099
21. okt 2014

@yvoneta tak ďakujem veľmi pekne za recenzie, o dva dni si to zažijeme už aj my. som zvedavá.

avotalip
15. dec 2014

ahojte, tiež plánujeme isť na liečenie. idem tam s 1ročným a s 3,5 ročnou. Mna by zaujímalo tam sa vraj robí vyšetrenie na reflux že sa dáva niečo na 24hodin.... absolvovali ste tam niečo také? a ako to prebieha???? a ešte sa chcem opýtať počula som že tam vela deti ochorelo.... preto zvažujem ubytovanie na nadštandarde, ale sú tam 3 druhy, za prvý sa dopláca 3eurá za den, druhý 13, a tretí až 17eur za den. Ja by som chcela ten čo sa doplácajú 3 eurá. tam by som mala mať vlastnú izbu kde budem len so svojimi deťmi a kuchynku a kupelnu budem mať s viacerými izbami boli ste niekto takto ubytovaní, oplatilo sa to?

bejba
26. jan 2015

Nastupujeme 4 februára.... s kým sa stretnem?

bejba
26. jan 2015

@jarka34 @yvoneta Dobrý deň, vidím, že ste boli na liečení v lete, kedy ste podávali žiadosť, že vám to takto vyšlo? Chcela by som to budúci rok nejak lepšie naplánovať. Aj keď, zima má tiež svoje čaro.. no leto je leto.. Ďakujem za odpoveď. 😉

jarka34
26. jan 2015

@bejba Ahoj ja som podávala žiadosť v marci alebo v apríli, ale čím skôr podáš, tým lepšie.

mellani28
27. jan 2015

Ahojte baby ,dnes nám prišiel list z poisťovne,že nám schválili horný Smokovec a chcela by som sa vás opýtať,ako to tam vyzerá aktuálne a čí tam robia aj nejaké vyšetrenia?Keď tak aké ?A či tie procedúry môžem absolvovať s malým?A keď tak koľko x za deň majú procedúry?Ako ste boli spikojné a čo sa vám naopak nepáčilo?Za každú odpoveď vopred Ďakujem

bejba
28. jan 2015

@mellani28 Presne o týždeň nastupujeme, tak môžem podávať aktuálne info.. 🙂

mellani28
28. jan 2015

@bejba jasné,Ďakujem.Môžeš potom aj do ip.Tak prajem príjemný pobyt a nech to drobcovi pomôže 😊😊