Skúsenosti s kozmetikou Dr. Nona

onestar
21. apr 2013

Ahojte,mate niekto skusenosti s produktami Dr.Nona?? 🙂 dakujem

tulipa22
2. jún 2013

ano pouzivam soli do kupela su super, vyskusala som aj dynamicky krem a momentalne pouzivam telove mlieko.

monikapalo
30. sep 2013

Mna by to tiez zaujimalo. Objednala som si nieco. Tak snad to zaberie. To zistim az sama na sebe.

nivi
30. sep 2013

ja pouzivam ocny krem aj krem na ruky, mam telove mliecko, sol, solaris, aj sprchace. uzivame ako doplnok aj tobolky najcastejsie okseen.
ja som s kremami velmi spokojna, okrem nich potom este pouzivam olejceky.

onestar
autor
30. sep 2013

@nivi dakujem

magic08
2. jan 2016

Chcela by som opat otvorit tuto temu. Mate niekto skusenosti s touto koznetikou? Svokra mi totiz priniesla niekolko produktov, udajne na zvysenie imunity u deti. Precutala som toho dost, no skusenosti ludi su predsa len lepsie, ako kvetnate opisy predajcov tejto kozmetiky 🙂

jasmika
12. mar 2016

@magic08 ja mam skusenost. Velmi som spokojna. Dcerke velmi pomohli ked Mala v 8 mesiacoch caste zapaly pluc, a mocovych ciest..

adka.baby
18. aug 2016

My sme začali s dr.Nonou po urputných kiahňach a častých hospitalizáciach na infekčnom.Už užívame tretí mesiac, dcérka sa krásne zotavuje jej imunita je neporovnateľná s tým, čo bolo.Musite to mať však vzorne naštudované a dobre nasadené produkty aby boli účinné a liečili správne.Podľa mńa je to malý zázrak používame aj kozmetiku peniaze minuté na toto určite neoĺutujete. 🙂

monikapalo
26. jan 2017

@magic08 ja som mala celú kúru na imunitu. Mala som bradavice a po mesiaci mi zmizli všetky. Predtým som brala na koznom štyri roky lieky a nič. Teraz má bradavice môj 7 ročný syn, práve dnes sme s kúrou začali. Akurát nevie prehltnúť tabletu. Je to dosť veľké a neviem, či to môžem vysypať na lyžicu a tak prehltnúť.

monikapalo
26. jan 2017

@jasmika
@adka.baby , prosím, ako ste dávali deťom tablety? Môj syn má problém to prehltnúť. Neviem, či to môžem vysypať a zapiť prášok s vodou. Ďakujem.

jasmika
26. jan 2017

@monikapalo ja to dcére vysypujem a dam dobre zapiť

monikapalo
26. jan 2017

@jasmika skúsime zajtra . Dnes večer to šlo s plačom.....

jasmika
26. jan 2017

@monikapalo ja som davala dcére 6 a pol ročnej okseen takto.. ona by to furt jedla... jej to chutí.. 😀 vy máte ako nasadené produkty? - to vyslovene iba na bradavice?

monikapalo
26. jan 2017

@jasmika áno, bradavice. Cleanseen, Phase 3, telový deo, soľ do kúpeľa, 2 druhy.

jasmika
26. jan 2017

@monikapalo fu dosť.. škoda že je to také drahé... ja momentálne používam soľ do kúpeľa pre decká, ja ju cmuľam občas- mam pocit že mi trochu zmizol zubný kameň po nej... a potom malého krémujem solarisom po kúpeli zmiešaným s mandlovým olejom.. ozaj aj ked mame nadchu tak davam do aromalampy solný roztok.. no a na narodky som dostala toaletnú vodu rúth.. krásna vôňa

adka.baby
27. jan 2017

@monikapalo dobry den.Mne bolo povedane ze sa musia zhltnut cele v tele sa to rozlozi aj okseen aj ostatne preparaty.Dcere vsetko chutilo tak nebol problem.Teraz pijeme caj gonseen uz 7mi mesiac plus mala kuru s ravseenom pije chocoseen kupel v soli a solaris kremujeme stale.

abigael
31. jan 2017

dobry večer hladam nejaky liek pre dcerku na jej diagnozu pracuje tu niekto

jasmika
31. jan 2017

@adka.baby ja som to dcere vysypavala a pekne jej to zabralo ....
@abigael ak chceš Dr nona tak ja fb je skupina Zdravy nezavisly....ale vyhodnejšie je zavolať si priamo do prahy...zaplatiš si registračny poplatok 5 eur a nakupuješ s 20% zlavou,a to je dosť vyhodnejšie

abigael
1. feb 2017

aha a mate stranku tam
ale ja potrebujem aby niekto poradil ci moze to brat dcera

jasmika
1. feb 2017

@abigael to môžu deti od narodenia...ale samozrejme nie všetko...ked si zavolate tak vám aj pridelia distribútora s ktorým môžete všetko konzultovať..stačí si dať do googla dr nona praha

adka.baby
1. feb 2017

@jasmika no ved ja sa nehadam že sa to tak nemôže, my sme brali ravseen čo je rybací preparát a to asi ťažko otvoriť,ale moja nema problem prehltnuť tbl.

abigael
1. feb 2017

@jasmika vdaka

jasmika
1. feb 2017

@adka.baby 😀 ha ha ved ani ja sa nehadam.. ja akosi sa bojím dať jej to zjesť celé .. a možno by už zdedla... vaše dieťa ma kolko rokov ak sa môžem spýtať? ja akosi furt mam taký rešpekt pred tými tabletkami.. asi preto že sa nam raz zadusila cukríkom..tak sa bojím
@abigael alebo ešte môžem vam aj kludne dať číslo na pána ktorý to objednáva mne.. a tiež s nim konzultujem..on je zo slovenska.. ja som na neho aj zabudla 😀

abigael
1. feb 2017

@jasmika budem rada ak mi date

adka.baby
2. feb 2017

@jasmika dobre ranko.Moja dcerka ma 7 rokov zacali sme Nonu uzivat minuly rok v maji ked u nas vypukli urputne kiahne a predtym niekolko krat hospitalizacie na infekcnom vzdy virus.Uz som bola zufala tak sompo vsetkom prestudovani hladani pytani sa do toho isla.Dodnes pijeme caj uz 7mi mesiac brali sme toho fakt vela.Nebojte sa tbl len zapit velkym mnozstvom vody verim ze mate strach ale nemusite mat.Vy co beriete?

tuusfatum
2. feb 2017

Pouzivam Dynamic krem na liecbu akne ran popalenin. A naozaj funguje. Sice maju vyssiu cenu , ale produkty su naozaj kvalitne 🙂

adka.baby
2. feb 2017

@abigael Ak ste z KE pan Fila Vam urcite rad odpovie na vsetko.Stranka zdravyanezavisly.sk mava aj prednasky o None v budove pri sude na Sturovej ulici.Tam sa aj kupuju produkty.

jasmika
3. feb 2017

@abigael pišem pn

jasmika
4. feb 2017

Baby neviete kolko max mozem dať oxenu za deň 8 mesacnemu synovi? Ma uz treti den teploty dr povedala ze z hrdla...ale neviem.. davam oxen 2 x denne tak ci mozem aj na tri krat dat

adka.baby
4. feb 2017

@jasmika mozes...

jasmika
4. feb 2017

@adka.baby super..ďakujem,bo už som zufala..ak sa nepolepsi budeme musieť ist na pohotovost a to nechcem