Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

alexandra1905
22. okt 2017

@marianna288 napisala som spravu 🙂

slnieckoja
31. okt 2017

Ja a cela rodina mame odskúšané produkty od ramissia imunity čistý beta glukan a revitalize aloe vera, acai , agave. Prechladnutia a nadchy nás z ďaleka obchádzajú možem len odporučiť , kto nevyskúša nezistí . Posielam link na pozretie https://zdravieakrasa.ramissio.com/

zuzkamargit
13. nov 2017

ja zas nedam dopustit na Just, vsetko co od nich mam bolo uzasne a tie kremy a esencie ake su vonave.... hmmmmm

cucinka2810
11. dec 2017

mamicky aj ja sa chcem spytat ci mi viete poradit ohladom mojho syna ma 1,5 roka a zvazujem aloe vera alebo colostrum jak som si precitala prispevky len neviem co je v takom malom veku lepsie poradte kto mate skusenosti syn ma velmi skarede neviem ani co to je exemy furt sa skrabe az do krvy kozna mi na to dava len cicalfate a ichtiolovu pastu no zo zaciatku to este pomahalo ale teraz sa to len zhorsuje dakujem pekne za rady 😥

nuska
11. dec 2017
zuzkamargit
11. dec 2017

@nuska aj ostatne sme zvedave

@cucinka2810 ekzem je komplikovana zalezitost, ktora sa riesi pokusom a omylom. Nespoliehaj sa na to, ze ti tu niekto ponukne univerzalny kluc. Mne aj synovi pomaha San aktiv krem so solou z mrtveho mora, ale na rozskrabanych miestach jemne stipe, ta sol dezinfikuje ranky. Takmer 4 rocny to uz chape a vie, ze sa nema skrabat, lebo ho to bude stipat, ale takemu drobcovi ako je tvoj, to nevysvetlis. Jemu by pomohla utisit mozno levandula, mozno slezovy, mozno nieco uplne ine. Urcite ale upravit stravu a to dlhodobo.

cucinka2810
12. dec 2017

zuzkamargit a co myslis tym upravit stravu ? ja si nemyslim ze sa zle stravujeme je pravda ze nie som bio matka a maly si da obcas aj nieco sladke ale neviem uz co ine by som mu mala robit okrem zeleninovych polievok privarkov maska vo vode pecivu sa snazim vyhybat aj koli zapekaniu ale samozrejme ze aspok polke rozka denne sa neda vyhnut maly uz si povie aj sam no a na ranajky vyzivky na veceru kasa krupicova a poobede jogurt a nic viac nepapa cize neviem ze ako by som mu mohla este upravit stravu ak niekto viete tak poradte 🙂

cucinka2810
12. dec 2017

este ma napadlo ci to nemoze byt kozmetikou cize sprchacom a telovym kremom bioderma asi nie je podla vas moc dobra cim natierate a umyvate svoje deturence dakujem za tipy aj v tejto oblasti 🙂

zuzkamargit
12. dec 2017

@cucinka2810 prepac, nemyslela som to v zlom. Po rozpisani jedalnicku vidim, ze to mas vsetko nastudovane a si ukazkova mama. Mojmu atoderm z biodermy robil dobre docasne, potom sme presli na Eucerin a potom na cisto prirodnu kozmetiku. Robis vsetko spravne, deti proste ten atopicky ekzem do tych 3 rokov mavaju, potom sa vacsinou minimalizuje.

zuzkamargit
12. dec 2017

@cucinka2810 a este k teme, mam 1,5 rocnu dceru a jej by som este aloe nedavala, aj ked my s muzom ho raz rocne pijeme. Deti nam ficia na vitaminovych sirupoch, inak nic ine

alexandra1905
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra1905
12. dec 2017

@zuzkamargit pisem vam spravu 🙂

ivetta1982
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra1905
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucinka2810
21. dec 2017

noo tak zatial som skusila teda uz zufala lebo nic nepomahalo tu propolisovu mast ako mam pocit ze to zabera asi zo vsetkeho najviac uvidime casom este 🙂 dakujem za rady vsetkym 🙂 a urcite mate pravdu tie ktore tvrdite ze od tych 3 rokov uz by to malo odzniet aj same pretoze som bola rovnaky pripad a mala som to teda ozaj o 100x horsie ako moj syn aspon podla toho co mi vravela moja mama tak snad to prejde 🙂

aber
21. dec 2017

@cucinka2810 z aloe vera forever mydlo soap a modrý krém ma suchú pokožku ,pije 1dcl žltého gelu,zavistlacka na first a cmula kids tabletky,zapálené ložiská medzi prstami na nohe s propolisom za 4dni vyliečene,na modriny a opuchy červený gel a msm gel,bude mať 2 roky

zuzanalm1410
18. feb 2018

Dobrý deň, mám záujem o kúpu produktov od firmy LR pre dcérku je tu niekto z LM? Ďakujem

aber
18. feb 2018

@zuzanalm1410 tu sú skôr foreveraci😉

alexandra1905
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smoni
18. feb 2018

Máte IP

001sara
18. feb 2018

@zuzanalm1410
Ja pracujem s LR, kludne napiste a pytajte sa

usmiatamima1987
1. mar 2018

O

carlottafavore
5. mar 2018

ahojte. first mozem dat 4 rocnemu do nosa? dakujem

adka.baby
5. mar 2018

@carlottafavore mozes ale trochu stipe v nose ak teda drobec vydrži.

prirodka
5. mar 2018

@carlottafavore Ja skôr malým deťom,ktorých štípe FIRSt ,doporučím Activator...menej štípe.

ewulenya
3. apr 2018

Dobry deň chcem sa opýtať nieco na imunitu a caste choroby deti 4,5 a 1,5 ročných. Dakujem za blizsie info o produktoch a cenach

adka.baby
3. apr 2018

@ewulenya ahoj .V prvom rade aloe gel pit pravidelne forever kids cmulacky moja ich miluje imublendartic sea a first sprej.My na tomto ficime od zaciatku skolskeho roka a sme zdravi.😃

nuska
3. apr 2018

@ewulenya Dobrý deň, ja by som odporúčala aloe vera gel, áno, a k tomu dávať na striedačku colostrum a cistus incanus. Colostrum je tekuté, dala by som aspoň 3 fľaštičky každému a potom staršiemu v tobolkovej forme. Mladšiemu môžete tiež, ale vysypať na lyžičku a tak, lebo asi neprehltne. Tabletkové je na mesiac. Po tejto kúre potom dať na mesiac cistus incanus. To sú ale tiež tobolky, takže len staršiemu. Je to čisto prírodné. Je to rastlinka, skalná ruža a obsahuje veľa polyfenolov, ktoré bojujú proti baktériam a vírusom. V tobolke sú navyše aj vitamín C a zinok, ktoré sú tiež veľmi dobré na posilnenie imunity. Mladšiemu môžete dávať namiesto toho vitaaktiv (dá sa aj staršiemu, ale cistu s ma lepšie účinky). Je to koncentrát z ovocia a zeleniny, taký multivitamín. Obasahuje kopu B vitamínu, D, ... Prípadne sa mi ešte osvedčilo Reishi. Ja mám tiež tobolkové, to pre staršieho. Pre mladšieho existuje sirup z Reishi, tam je menšie množstvo látky, takže je to vhodné pre mladšieho. Staršiemu už to tobolkové. Ja 3ročnému dávam v pohode tobolkové, otvorím kapsulku a s medom zmiešam. Nemá to rád, ale zje 🙂 Ak chcete viac info napíšte.

biankanorika
16. sep 2018

@katka5 dobrý deň, čítam že máte skúsenosti s aloe vera od LR a chcela by som od vás dávkovanie pre 4ročné a 2ročné dieťa za poradenie ďakujem 🙂jedná sa o aloe vera drinking gél peach.

nuska
16. sep 2018

@biankanorika dobry den, aloe sa davkuje 1ml na 1kg vahy dieta, rozdelit do 2-3 davok na den. Pre mensie deti najprv skusit len na lyzicku taky cca tyzden a potom prejst na uvedene davkovanie