Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

biankanorika
17. sep 2018

@nuska super ďakujem 😉

nuska
17. sep 2018

@biankanorika len pre deti by som odporučila aloe medovú. Neviem prečo broskyňovú všetci odporúčajú ?? Má sće najvyšší podiel aloe ale aj umele sladidla. A tie je zbytočné pchať do deti. Ak má človek cukrovku tak áno. Ale med v medovej ma tiež svoje pozitívne účinky na zdravie.

nikusebi
13. jan 2019

@janyka ahoj môžem sa spýtať v akých dávkach si podávala to aloe vera? Mam 2,6 ročného a 4 ročného synčeka. Ďakujem pekne

adka.baby
13. jan 2019

@nikusebi 1 dcl denne najlepsie na lacno.My pijeme broskynovy a klop klop sme zdravi.Travenie sa dcerke zlepsilo o 100%

nikusebi
13. jan 2019

@adka.baby ďakujem a neviete môžem im zároveň dávať aj imunoglokan?

janyka
13. jan 2019

@nikusebi ja si už dávkovanie nepamätám... imunoglukan by som asi nedávala. Netreba to preháňať a kombinovať..aloe zaberá výborne

prirodka
13. jan 2019

Ak ide o aloe vera z Foreveru tak 1dcl zo začiatku pre 2,6a aj 4ročného je veľa.

adka.baby
13. jan 2019

@nikusebi v pohode.Ja davam imublend protivirusovy doplnok.A aj ine produkty

adka.baby
13. jan 2019

@nikusebi jauz z lekarne nic nedavam iba aloe produkty.A som maximalne spokojna.

nikusebi
13. jan 2019

@prirodka a viete mi povedať koľko im mám dať? Ďakujem

prirodka
14. jan 2019

@nikusebi klikni na prírodka a napíš IP.

xadriana
14. apr 2019

ak nemáte od koho objednať aloe vera gél a iné výrobky od LR a máte o ne záujem, môžete mi napísať ip

lejka13
27. máj 2019

Ahojte mala by som zaujem o kontakt na niekoho kto predava LR kozmetiku z Bratislavy.

lubimmisku
19. júl 2019

@nuska ahoj, prosím ťa, aké umelé sladidlá obsahuje broskynovy gel? Tazko sa dopatrat k presnym info. Dakujem

nuska
25. júl 2019

@lubimmisku Ahoj, obsahuje cyklamát sodný, acesulfam-K, sacharín sodný

majkasmih89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka264
31. máj 2022

Aj ja som práve skončila kuru z vivialoe z justu tuším som aj zhodila nejake to kilečko 🤗🙂

juli2
16. mar 2024

@smoni Mohla by som k tomu vyliečeniu poprosiť viac informácii? Aj na môj email. - jumipinke@gmail.com Veľmi by nám to pomohlo. DAkujem krásne

juli2
16. mar 2024

@ita111 pozdravujem a veľmi by som sa potešila aspoň fotke tej kvalitnej aloe. Veľmi pekne dakujem. moj email jumipinke@gmail.com