Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

marianna49
14. máj 2015

nie je pasterizovane, ale ja sa svami hadat nebudem ako produkt prichadza k vam v praskovej forme tu je otazka co kolko straca k nam prichadza ako gel, pricom vase sa dovaza ako prasok a potom sa spracuva ako tekutina vedeli ste to?

damien12
14. máj 2015

Pri všetkej ucte mi nemáme praskove aloe, ale gel, ktory sa priamo z plantazi prevaza v chladenych sudoch do jedineho vyrobneho zavodu kde sa spracuva setrne za studena, to znamena ze v nom ostavaju vsetky ucinne latky...a ako potvrdenie je pecat SGS fresenius...odkial beriete vase aloe? od koho to nakupujete? je aspon certifikovany? preco ho pasterizujete?? Aby malo mensi ucinok a viac ste ho predali??

marcika01
2. júl 2015

baby prosim vas, ako si viem zistit ceny produktov aloe ver od firmy LR? dakujem 🙂

patriklr
27. júl 2015

@marcika01 Dobrý deň, ceny produktov od spoločnosti LR nájdete v Katalógoch LR SVET alebo od najbližšieho distribútora spoločnosti napr. aj ja. Momentálne do konca júla Vám viem ponúknuť akciu až cez 45%. Ak by ste mali záujem teraz je ta najlepšie chvíľa vyskúšať cez 3 000 produktov našej spoločnosti.
Prajem Vám pekné prežitie prázdnin v zdravý s pozdravom Patrik Konrády.
🙂

jarabicka
4. sep 2015

Dobrý deň, ako sa dostať k niekomu kto predáva produkty firmy LR?

zuzik311
10. sep 2015

@patriklr dobrý možem poprosiť ceny aloe acolostra?

kikola77
10. sep 2015

@era3331 mohol by to brat aj 4-rocny chlapec s diagnozou DM1?

kikola77
10. sep 2015

@era3331 mohol by to brat aj 4- chlapcek s diagnozu DM1(diabetik)?

misah2o
10. sep 2015

@kikola77 Nevie, ci s diabetom moze? to by som asi konzultovala s lekarom, ale aloe inak urcite moze. JA to davam mojmu malickemu od narodenia a este sme neboli chori... No je nam 10 mesiacov, takze to nie je az taka dlho doba viem :D. Mame rodinu v Izraeli a tam dostavaju aloe gel od poistovni mamicky uz v porodnici a davaju to detickam po kvapkach.... takze si myslim, ze pokazit sa tym naozaj nic neda.... 😉

kikola77
10. sep 2015

@misah2o dakujem za odpoved obsahuje to cukor? skusim sa opytat doktorky ci by mohol ak nie

beetinkaa
10. sep 2015

@kikola77 samozrejme, že môže ale aloe bez príchute, to jeho zdravotnému stavu len prospeje, ja určite odporúčam, ak máte otázky napíšte

kikola77
10. sep 2015

@beetinkaa dakujem, precitam si o tom viac a ak nieco budem mat napisem vam

era3331
10. sep 2015

@jarabicka ja predavam LR

era3331
10. sep 2015

@kikola77 najvhodnejsi produkt od firmy LR je aloe vera gel 1 lter broskynovy vhodny pre diabetikov a pre deti od 3 rokov, neobsahuje cukor

beetinkaa
10. sep 2015

@era3331 môžem sa opýtať, ako je možné, že broskyňový gél neobsahuje cukor?

nasa.zuzka
18. okt 2015

Kto ma zaujem o Colostrum z LR, napiste mi prosim IP. Tento mesiac je v akcii - tekuty, v tabletach, aj v perlickach. Taktiez kto ma zaujem o ALOE VERA alebo ine produkty z LR, napiste mi prosim IP.

zuzulikh
19. okt 2015

My pijeme cela rodina, mala od svojich 3,5 roka. https://www.naturonline.sk/sk/sirupy-tinktury-o... a sme vaic ako spokojni.

marianna49
20. okt 2015

kto ma záujem o colostrum za 21,60 s garanciou prvého nadoja viem vám ho zabezpečiť, kontaktujte ma do správy 😉

sima1298
21. okt 2015

Ahojte,
My v rodine pouzivame prirodnu kozmetiku znacky Nature, mozu ju pozivat aj male deticky, pretoze obsahuje 100% tnu stavu z listov aloe vera kralovnej liecivych rastlin, a este je aj hypoalergenna. Bez parabenov a ich soli. Kupujeme ju na promoaciach v nakupnych centrach lacnejsie.
Alebo v eshope www.aloeverakozmetika.sk aj na facebooku aloeverakozmetika.sk
Vrelo odporucam!!!

sima1298
21. okt 2015

@marcika01
Pozrite prirodnu kozmetiku znacky Nature , my sme velmi spokojny!
Www.aloeverakozmetika.sk
Facebook- aloeverakozmetika.sk

marrtula63
24. okt 2015

@jarabicka aj ja predávam výrobky LR

adka707
25. okt 2015

@valuskova mala by som záujem o aloe med 1l aká je tam cena ďakujem

laifka
24. dec 2015

@betati ja by som chcela vediet,kt.aloe je najkvalitnejsie,surne zhanam nieco pre dcerku-3 rocnu,vdaka

lubkacibulka
24. dec 2015

@laifka urcite JUST. Rucne zbierane.. Klilni justnahrin.sk. Je to perfektne,mame odskusane..

katrin21
24. dec 2015

@laifka podla mna od Forever je naj.... top na trhu....
ide tam o proces spracovania a hlavne stabillizacie aloe vera gelu,ten maju oni patentovany.. Lebo aloe vera rychlo oxiduje, kto ma doma rastliku, tak to pozna... preto je prirodna stabilizacia extremne dolezita aby sa zachovali vsetky ucinky + je dolezite , ze oni maju gel vyhradne z dužiny a nie z listov, ktore obsahuju aloin... takze sa moze uzivať neobmedzene..
odkial si?

betati
24. dec 2015

@laifka urcite je mnoho kvalitnych aloe produktov na trhu. Ja davam prednost aloe od Forever. Mnoho krat staci vizualny pohlad na stavu v pohariku. Aloe od Forever aj vyzera ako cerstvo odstavena duzina plna vlakniny a nie ako cira tekutina. Ma tak isto nezamenitelnu chut...a o ucinkoch ani nehovorim 🙂

marrtula63
26. dec 2015

LR testuje čistotu a kvalitu v každom štádiu výroby,najvyššia kvalita a rýdzosť sa necháva pravidelne potvrdzovať, má pečať kvality IASC a Inštitútu SGS FRESENIUS

laifka
26. dec 2015

@katrin21 ziar nad hronom

katrin21
27. dec 2015

@marrtula63 forever ma pecate kvalty a certifikatov xy , strasne vela.. ani sich vsetky nepamatam a tiez ma vyrobu na urovni farmaceut. priemyslu, co sa tyka prisnosti,hygieny, spracovania... a vlastni 95% plantaži aloe na svete 🙂
Pokial viem, su jednotka na svete v kvalite.

marrtula63
28. dec 2015

ved ja sa s tebou nekriepim, viem, že LR a Forever sú výrobcovia najkvalitnejšieho aloe