Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

adeli79
17. nov 2013

my cela rodina pouzivame toto Aloe a sme uz vyse roka bez antibiotik, pritom deti predtym brali ATB aj 2x do roka
http://www.vitaminex.eu/vitaminex/eshop/31-1-AL...

ludka140281
17. nov 2013

ja aj pracujem s firmou,ktora predava prave vyrobky aloe vera a nedám nane dopustit,,detská rada aloe je fantastická,dokonca šamponik pomáha detskej hlavke zbavit sa šupiniek,ktore maju po narodení,je to super zdravíčko vo flaštičke 🙂..aj sama pijem gely aloe vera s celou rodinou..ja vrelo odporučam(deti od 3 rokov)

betati
18. nov 2013

@extrate Počula som o aloe, na ktoré sa pýtaš, že je najpredávanejšie v lekárňach. To však neznamená, že je aj najlepšie. Ak sa rozhodneš pre kúpu, verím že pomôcť pomôže....ale......Dosť záleží na spôsobe spracovania!!! Veď 100%-ný "pochybný" džús nie je ako čerstvo odšťavená šťava.
O kvalite si môžeš prečítať tu: http://pridajtesa.blogspot.sk/2012/10/aloe-vera...
Ak Ti môžem doporučiť, rozhodni sa pre kvalitu. Vyššie som už písala, že som porovnávala rôzne šťavy od rôznych firiem a jednoznačne je najlepšie aloe od Forever.

zuzana315
18. nov 2013

@betati mohla by si mi prosim napisat produkty ktorych znaciek si porovnavala a aky bol vysledok? Co vsetko si na produktoch vzala za porovnavaciu hodnotu? dakujem...

janyka
3. dec 2013

Osobne mám odskúšané FLP, aj LR. Kvalita porovnateľná. Ale mňa oslovilo u firmy LR široké portfólio výrobkov, ich chuť, oveľa rýchlejšie napredovanie firmy a dobrý marketing.....Ak by mal niekto záujem o LR z Nitry a okolia, môj mail: krcmarikovajanka@gmail.com

mirka099
3. dec 2013

Ahojte... bavite sa o porovnavani... ja som porovnavala nas gel od FLP a najpredavanejsim a najdrahsim aloe gelom z lekarne. Kolega to nahraval u nas v kancelarii. Pozrite si to. Robim s tym uz 5 mesiacov, za ten cas ma to uz zivi, mam velmi vela skusennosti, rada vam pomozem.

https://www.youtube.com/watch?v=GTHA8ZqpmhQ
janakubicova
11. dec 2013

@klauduska Dobrý deň prosím Vás zeregistrovala som sa u p. V Nitre do LR a teraz potrebujem súrne objednať kolostrum. Svoje číslo nemám nemohli by ste mi prosím zaslať číslo na tú pani z NR? ďakujem veľmi pekne s pozdravom Kubicová

monca1111
11. jan 2014

@1motilik1 už ste to asi vyriešili, ale chcem Vám povedať, že ja som to tiež brala na chronický zápal moč. mechúra - trpela som tým 3 roky a odkedy som si dávala aloe- berry FLP tak mám pokoj (potom v tehu som to radšej prestala brať) a nevrátilo sa to našťastie, moja malá (17. mes).mala v decembri zápal horných dýchacích ciest, tak dr. odporučila ATB, dali sme a 5 dní po ich dobratí zase soplík, kašel atd. tak som jej dala aloe vera gel (1x2,5ml) a od vtedy pokoj, ked začne soplík dám 2x2,5ml a odíde, takže nám sa to osvedčilo, ale samozrejme za svoje dieťa rozhoduje každý rodič sám 🙂 veľa zdravíčka

1motilik1
14. jan 2014

@monca1111 dakujem za info, určite je to dobre.musime použivať brusnice - tak nam odporuča nefrolog z antolskej

vejinka
24. mar 2014

Ahojte tiez uvazujem nad aloe vera pre celu rodinu...je kopa znaciek a mam v tom chaoz jedno ale viem nechcem v aloe benzoan sodny a dalsii konzervant uz neviem nazov ..forever ma benzoan ..ten nechcem...poradite ??

katka5
29. mar 2014

Ahoj Vejinka. Ja ti poradím, určite aloe a Colostrum od LR. Sú to fantastické produkty, sú síce trošku drahšie, ale my sme veľmi spokojní, pretože moja dcéra bola nonstop chorá, či už v škôlke a teraz v prvej triede. To mala antibiotiká a antibiotiká a stále dokola. Niekedy bola až zelená chúďatko. Vypili sme tri fľašky Colostra, plus Aloe Sivera/to jej najviac chutilo/ fakt je dobrej chuti, ostatné mi tiež nechutia, a čuduj sa svete, je bez chorôb . A aj ked niečo dovlečie zo školy, má to ľahší priebeh. Kebyže nevyskúšam, neradím ti. Aj druhej dcérke, ktorá má rok to dávam, lebo tá bola tiež často chorá, chytila to od prvej dcéry. Dávam jej aj aloe, lebo aj Dr. hovorila, že firma LR má tak čisté produkty, že sa nemusím bát, aj ked je písané dávať to detom od 3 rokov. Neviem odkiaľ si, ale ak by si chcela, ked budem objednávať, objednám aj pre teba. Ak by si sa chcela niečo opýtať, ohľadom ceny napíš mi na kv1981@szm.sk.dohodneme sa, neboj.

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahavierova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anina3
2. okt 2014

@janyka dobry vecer, prosim vas, mam 19 mes. synceka a 4,5 r. dcerku. Ako mala zacala skolku, syncek zacal byt chori, uz ma za sebou 5toro atb. a staaale kasle, sopli, akonahle je mala v skolke, je chori. Mala do troch rokov nemala take problemy, ako zacala skolku. Prosim, poradte mi. Mohla by som davat aj malemu Aloe Vera aj malej? Ktory produkt? Dakujem krasne

anina3
2. okt 2014

@omary1 dobry vecer, mohla by som poprosit mam 19 mesacneho synceka a 4,5 rocnu dcerku, ako zacala skolku, su stale chori, maly chyta od nej, v jednom kuse kasel, sopliky, alebo ked aj mala nie je chora, donesie bacily a maly je hned chori. prosim poradte nieco. dakujem

anina3
2. okt 2014

@betati mohla by som poprosit info o podavani aloe vera malym detom, ako 20 mesacnym? dakujem

anina3
2. okt 2014

@betati dobry vecer,mozete mi prosim poradit ohladom aloe vera pre 20 mes. synceka a 4,5r. dcerku su casto chori dakujem

betati
3. okt 2014

@vejinka pravdepodobne si si už vybrala svoju značku aloe vera. A si spokojná 🙂 Takže iba pre upresnenie... benzoan v aloe šťave od Forever je prírodný. Získava sa z černíc a iných lesných bobuľovín.Pridáva sa v množstve menej ako 0,1% a má za úlohu šťavu stabilizovať (aby sa nepokazila).

@anina3 aj malé deti môžu užívať aloe vera. Najvhodnejšie je čistá šťava, bez príchute pre toho najmenšieho. Užívať 3x mokka lyzičku a dcérka 3x čajovú lyžičku preventívne. Pri chorobe sa dá dávka zvýšiť na 5x denne.

reppka10
3. okt 2014

@anina3 Jedinečná vec na posilnenie imunity vašich detičiek Colostrum od LR http://www.lr-slovak.com/colostrum-direct/d-1897/. Tento mesiac v akcii. Pre viac info píš správu 🙂

becky924
1. nov 2014

@1motilik1 Aloe vera gel sa doporucuje detom OD 3 rokov a jeho davkovanie nesmie prekrocit mnozstvo 20 ml na DEN (odmerka na vrchnaciku je 10 ml)

vladja
4. nov 2014

Ahoj, ja tiež deťom dávam aloe a pridávam aj vitamíny KIDS všetko od firmy FOREVER. Nedám na to dopustiť a vitamíny mám aj v ponuke....

pedi
4. nov 2014

@anina3 Ano a mohli by sme to konzultovať s našimi lekármi ak budem mať všetky info.

pedi
4. nov 2014

@anina3 Aloe vera gel a Colostum robia zázraky

anina3
4. nov 2014

@pedi chcem sa opytat, ja davam aloe vera gel uz aj syncekovi, ma 1 rok aj 10 mesiacov. doteraz vybral 6 atb. a stale sople, kasel.. tak sme skusili toto.. berie to aj dcerka 4 roky aj 9 mes. Ona moze..len syncek.. nemozem mu tym nejak uskodit, kedze sa udava ze je to od troch rokov?? dakujem

pedi
5. nov 2014

@anina3 potrebujem viac informacii o vašich deťoch zavolajte 0908038920

janinal
8. nov 2014

@anina3 som registrovaná v LR, určite by som volila Colostrum pre syna, pretože učinkuje proti bacilom okamžite, je 3x účinejší ako antibiotiká a samozrejme bez vedľajších účinkov, posiľňuje imunitu, dávkovanie po kvapkách, pre takého drobčeka, kdežto Aloe Vera gél imunitu buduje..., je to na dlhšie trate..., tým nechcem povedať že je to neúčinné, čistí a buduje imunitu, dodáva telu množsdtvo potrebných minerálov, vitamínov a enzímov... som z Kriváňa, ak máte záujem napíšte janina228@azet.sk

jarka207
14. nov 2014

Tiez uzivame pripravky od Forever a nedam na ne dopustit🙂

janina82
14. nov 2014

@jarka207 Kolko prosim ta ml gelu moze pit 2,5 rocne dieta denne? 10 ml ci viac? lebo kazdy radi inak....a ked uz su sopliky a kasel tak viem ze sa moze zvysit davkovanie, na kolko ? dakujem 🙂

jarka207
14. nov 2014

@janina82 pre 2,5r. dietatko jednu cajovu lyzicku.Ja davam svojim detom 4r.,6r. a 11r. po 5ml denne a este im davam Forever Kids vitaminy po jednej tabletke,ked sa zhorsuje stav,tak dam napr.rano jednu davku,poobede jednu a vecer aspon kids.Moj syn maval laryngiticky kasel ,to je taky štekavy kasel a minule ho rano chytil tiez,tak som mu hned rano dala jednu davku aj na obed a vecer uz pekne odkasliaval

janina82
15. nov 2014

@jarka207 tou jednou davkou myslis teda tu 1 cajovu lyzicku ? ;) cize ked kasle tak 2 caj lyzicky mu mozem dat ?