Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

jarka207
15. nov 2014

Ja nedavam naraz,ze dve cajove lyzicky,ale dam rano,aj na obed,popripade este aj vecer ale vzdy iba jednu lyzicku.Vlastne tymito vyrobkami od Forever sa neda predavkovat,nakolko su iba z duziny vyrabane,tak sa mozu uzivat bez obmedzenia,ine firmy spracovavaju aj so supkou a pretobsa ich vyrobky mozu uzivat najviac 3mesiace
@janina82

1marika1
15. nov 2014

Dobrý večer

ja konkrétne nemám, ale čo sa týka môjho krsňaťa niečo úžasné, po prvých dňoch sa vysypala na zadočku ale teraz je to super, nehovoriac o možnosti ALOE VERA KIDS niečo neskutočné, garantujem, že toľko vitamínov nedostanete do dieťaťa ani keď bude jesť 3x denne ovocie a zeleninu.

vrele odporúčam /a nezabudnite viete to nakupovať aj sama so zľavou/

jenifferl
7. dec 2014

Ahoj sestricka 🙂

baska1
1. jan 2015

Nejaky poradca LR zo Za je tu?🙂

reppka10
1. jan 2015

@baska1 ahoj, ja som síce z KE, ale rada poradím, kľudne píš IP 🙂

793978
4. jan 2015

Ahojte, my používame produkty Forever living products, náš chlapec pred tým užíval skoro každý mesiac antibiotiká a teraz už rok a pol nepotreboval žiadne a vedľajším účinkom bolo že mu zmizla alergia na prach a roztoče 🙂
Na mojej stránke, keď kliknete viac info, vám rozpíše produkt.:
https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...
Moje tel. číslo je 0918 467 862. Kľudne mi zavolajte, za rok a pol mám vo svojom okolí veľa skúseností.

denula84
7. jan 2015

prosim vas, odkedy je vhodny ten propolis krem ?

phillippa
8. jan 2015

ak potrebujete poradit ohladom Aloe vera pripadne inych produktov z rady LR piste IP rada pomozem 🙂

phillippa
8. jan 2015

@janina82 aloe vera gel od firmy LR je vseobecne davkovanie 1ml na kg hmotnosti rozdelene najelpsie do troch davok denne. Nespracuvava sa so supkou cize neobsahuje aloin a moze sa uzivat dlhodobo. Moje dieta uziva spolu s colostrom uz 2 rok, nepozname antobiotika..... vrelo odporucam. Ak nieco potrebujete kudne piste IP rada pomozem.

phillippa
8. jan 2015

@jarka207 ak sa neurazite trochu vas poopravim firma LR nespracuvava aloe so supkou, spracuvava len duzinu, navyse ma certifikatSG INSTITUT FRESENIUS a IASC co je pecat najvyssieho standardu kvality a neviem ci sa nim moze popysit este ina firma ponukajuca aloe na nasom trhu.

phillippa
8. jan 2015

@denula84 krem ALOE VERA S PROPOLISOM od firmy LR je vhodny od narodenia. Pouziva sa na suche casti pokozky potrebujuce premastenie, pozor nie na otvorene rany. Pre novorodencov je dalej vhodny ALOE VERA KONCENTRAT ( vysoky obsah aloe vera 90% ) je vhodny na osetrenie pupka ( najprv sa potrie tycinkou s 60% alkoholom a nasledne koncentratom). Na umyvanie zadocka odporucam ALOE VERA myciu emulziu, nema konkurenciu. Ak potrebujete viac informacii rada odpoviem pekny den prajem

jarka207
8. jan 2015

@phillippa samozrejme,ze sa nejdem s vami natahovat,aj nasa firma ma certifikaty kvality

o-aloe.empowernetwork.com/blog/flp-kvalita-certifikaty

maca283
12. jan 2015

Tomuto produktu verim ja A davala som ho aj mojej rocnej dcere chybalo je C a super to zabralo ALOE VERA kazdy ponuka nieco ine treba preto porovnavat kolko percen je tam coho Čistá šťava z listov Aloe Vera Barbadensis Miller dodáva organizmu viac ako 160 kľúčových látok a s nimi aj vitalitu, pohodu a energiu. Zber aloe, ako aj celý čistiaci proces je predovšetkým ručná práca, pretože strojové čistenie nie je šetrné. Kvalita použitej šťavy je zaručená a obsah sledovanej látky aloínu je len 0,001 ppm.

Pôsobenie aloe vera na náš organizmus:

• spomaľuje starnutie na všetkých úrovniach

• detoxikuje a čistí

• pomáha organizmu pri problémoch s trávením a vylučovaním: vredy žalúdka a dvanástnika, problémy so žlčovými cestami, pálenie záhy, zápcha, hnačka, zápaly čriev

• stimuluje obranyschopnosť organizmu

• pôsobí proti zápalom (kĺbov, priedušiek, močových ciest, pohlavných orgánov)

• povzbudzuje obehový a lymfatický systém

• osvedčila sa pri migrénach, obličkových kameňoch a borelióze

Je vhodná pre diabetikov, alergikov a jedincov s vysokým krvným tlakom, odporúča sa ľuďom s onkologickými problémami.

Dávkovanie:

2-5 PL (20-40 ml) denne medzi jedlami, deti od 3 rokov 1-2 PL (10-20 ml) čistej alebo zriedenej šťavy v nápoji - voda, čaj, minerálka.... Využívať celé balenie ako kúru. Dôsledne dodržiavať pitný režim.

Účinok vyváženého komplexu aktívnych látok vo Vivi Aloe je znásobený tzv. synergickým efektom, ktorý sa prejavuje jednak vo vnútri šťavy medzi jednotlivými zložkami navzájom a súčasne navonok so všetkým, čo k nej pridáme. Aloe vera pomôže lepšie vstrebať účinné látky a účinok v kombinácii sa výrazne zosilní.

Príklady kombinácií Vivi Aloe:

Bodliakový olej: pri zvýšenej hladine cholesterolu a tuku v krvi
niektorý z Narosanov: na zlepšenie vstrebávania vitamínov a minerálov
Artičokový nápoj: na problémy s trávením
srvátkové nápoje alebo Affi´line: na očistu a detoxikáciu tela
Echinacina: na posilnenie imunity a pri zápaloch
špeciality Nahrin: na zosilnenie účinku kapsúl

Obsah: 1 000 ml

lyduska777
15. jan 2015

ahojte..je tu niekto z okolia TV, KE ktor robí alebo má skúsenosti s produktmi LR - aloe vera?

tammika
20. jan 2015

Ahojte, my sme tiez zacali s aloe od FLP. Bolo mi povedane, ze gel robia priamo z duziny, kym LR ju kupuju nejaku susenu a robia ho z toho. Viete mi povedat ako to teda je? Ja len dufam, ze nam to pomoze, aj ked asi ucinky sa dostavia az po urcitej dobe. A este treba ho rano davat nalacno? Dakujem.

reppka10
20. jan 2015

@tammika tak to som ešte nepočula, a podľa mňa je taký argument riadne pritiahnutý za vlasy "kupovať nejakú sušenú dužinu aloe vera?" podľa mňa je to riadna blbosť a klamstvo. Čo ja viem, tak kvalitatívne sú produkty LR a FLP cca na rovnakej úrovni. Samozrejme, že naše LR je na tom trošku lepšie 🙂

tammika
21. jan 2015

Ja len hovorim co som pocula 😃 inak ja mam odskusany gel na zaludocne problemy, vzdy do 5 minut sa mi ulavilo, dokonca ked som bola tehotna a mala som zaludocnu chripku, tak ma zachranil gel a propolisove tabletky. Takze ja mam na sebe odskusane, ze to funguje, len aby to pomohlo aj detom zlepsit imunitu a budem spokojna 😃

madafi
31. jan 2015

@tammika každý produkt aloe vera, ktorý má licencie kvality ,pečať aloe.pečať Kosher,pečať Halal uvádzajú,že produkty týchto firiem majú patenty na stabilizáciu a treba sledovať aj to kde sú ich výrobne kde sa všetko spracúva, nemôže to byť v Európe ,tu sa aloe nepestuje-zamrzlo by,musi to byť na inom kontinente.Takto treba sledovať cenu aj kvalitu.No a dalšie pravidlo kvality-koľko acemanánu je v litry dužiny aloe vera...To aloe ktoré je v priehľadnej fľaši nemôže mať vyššiu kvalitu.Ak je čistá dužina na svetle by zoxidovala ako jabllko ktoré rozkrájate.

maca283
9. feb 2015

A preto viem ze z justu ked užívam uživam kvalitu

jarka207
9. feb 2015

Ja na produkty FLP nedam dopustit a sama mam pod sebou dve zeny,ktore k nam presli z LR,hlavne koli marketingu

cristy1003
17. mar 2015

Ahojte maminky,chcem sa vas opytat.mojej dcerke davam aloe vera od firmy forever living products,ale ako vidim vacsina si chvalite od firmy LP..je v tom neaky rozdiel?a ktory gel od firmy LP je pre 2 rocnu?my mame problem s imunitou.dakujeeem

maca283
17. mar 2015

@cristy1003 som pisala aky je rozdiel trosku vyšie

betati
19. mar 2015

@cristy1003 aloe od Forever, ktoré máš doma je najkvalitnejšie aloe. Buď spokojná a používaj s dôverou 🙂
Mala som možnosť ochutnať a vyskúšať rôzne šťavy, aloe sama pestujem a zaujímam sa o jej účinky už roky.

cristy1003
19. mar 2015

@betati super ☺ takze by jej to mohlo pomoct trosku zdvihnut imunitu..?

betati
19. mar 2015

@cristy1003 určite! 🙂
Aloe obsahuje tzv. imunomodulátory, ktoré podporujú a vyrovnávajú funkcie imunitného systému tak v prípade zníženej, ako aj zvýšenej aktivity. Stáva sa lepšie naladeným a lepšie chráni organizmus pred škodlivými vplyvmi.

beetinkaa
18. apr 2015

@reppka10 máš o tom relevantný dôkaz, prípadne nejaké výsledky výskumu, že tvrdíš, že výrobky LR sú na tom lepšie?

drobcek111186
25. apr 2015

Ahojte žienky tiez si kupujem vyrobky od LR a som s nimi ja aj cela rodina maximalne spokojna.Ak by ste mali zaujem o produkty staci napisat.viem sprostredkovat v okoli PU,DCA,IL,TN a PB ale nie je problem objednavky z celeho slovenska.tu je na mna kontakt 0949 56 57 58

damien12
28. apr 2015

@beetinkaa
ahoj, už len pečať kvality sgs fressenius hovorí o tom, že AV gel z LR je kvalitnejší. Garantujeme 0,1% aloínu v gély? kdežto FLP garantuje do 5%. asi toľko k aloe...a ešte sme aj lacnejší v mnohých prípadoch aloe produktov.

marianna49
14. máj 2015

Mozem doporučiť aloe vera firmy www.zdravieessens.sk je cenovo dostupne a účine ako LR.

damien12
14. máj 2015

A hlavne pasterizovane cim straca 90% ucinku