Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

mirka099
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka099
26. júl 2013

Ospravedlnujem sa za chyby. Na mobile sa blbo pise. A zabudla som mozu aj deticky, uzivaju aj moji certi dvaja 🙂 a certifikatov mame najviac, aj tie najprisnejsie.

gabrielax
10. aug 2013

S LR produktami mám aj ja dobré skúsenosti či už to mám vyskúšané na deťoch, manželovi, alebo aj nie len na rodine. Každému to pomohlo po porade s LR primárom v KE. Ak by mal niekto záujem o tieto výrobky, tak mu v tom pomôžem veľmi rada. VT, PO a okolie aj osobne. 🙂 🙂 🙂

luuuciiik
10. aug 2013

tiež už používam pár rokov výrobky aloe vera od FLP, vyriešilo to kopec mojich zdrav.problémov,ale aj skúsenosti ľudí,kt.odo mňa berú veci hovoria za všetko,takže určite odporúčam 😉 😎

martina1305
21. aug 2013

ja mam doma Vivi Aloe stavu a osvedcila sa nam hlavne pri hnackach 4-rocnej dcerky

moncahe
22. aug 2013

@mirka099 počula som už o týchto výrobkoch. Ja by som chcela podporiť imunitu pre svojho 20 mesačného syna. vedeli by ste mi poradiť alebo niečo odporučiť? aloe vera gel môžu aj deti vo veku 20 mesiacov? vopred vám ďakujem.

betati
24. aug 2013

@moncahe môžu aj malé detičky...ak je dôvod. Čiže ak je naozaj často chorľavé. Ja mám skúsenosti aj s podávaním aloe aj tak malým deťom. Napíšem Vám IP.

mirka099
24. aug 2013

Ahojte, mozu aj babatka, ano. Po malych lyzickach, radsej castejsie krat cez den aby sa in to aloe stale "potulovalo" v telicku...

mirka099
24. aug 2013

@betati
@moncahe
moj maly ma 2,5 roka. a odmietli sme atb, pomohlo mu aloe...rychlo a vyriesil sa problem... nie priznak... virozy, kasel, sopliky, teploty...... ked deticky mozu tie svinstva z lekarni a antibiotika a ockovania, priroda im nijak neublizi... praveze produkty aloe sa odporucaju 3 mesiace pred pocatim... len sa usposobuje davkovanie...

betati
24. aug 2013

@mirka099 ani ja na aloe nedám dopustiť. Zbavili sme sa chorôb a aj strachu z komplikácií. A ani my sme antibiotiká a žiadne lieky neužívali 12 rokov!

peta1510
24. aug 2013

@mirka099 Ahoj,chem ta poprosit,mame doma aloe gel,ten oranzovy a vobec netusim,ake je davkovanie pre deti a pre dospelych,mam 3r. a 5r. syna.Ako casto sa to dava?Dakujem moc.

mirka099
25. aug 2013

@peta1510
Po otvoreni udrzuj gelik v chladnicke. ja dávam deťom po polievkovej lyzici, každé rano a k tomu este vitamín kids. ked na nich nieco lezie alebo sú už chorí, tak im ho dávam aj trikrát denne. Dospela osoba by mala uzivat 0,5 dcl rano.

hameeda
25. aug 2013

@mirka099: môžeš mi prosím ťa povedať kde sa dajú tieto výrobky kúpiť, alebo ak môžeš niečo viac mi o nich do pošty

mirka099
25. aug 2013

@hameeda odpovedala som v sprave

peta1510
25. aug 2013

@mirka099 dakujem🙂 pomaha tento gelik aj pri problemoch so zaludkom?Asi to bude nahoda,ale zrovna v den,ked sme siho so synom dali sa mi zacal stazovat na bolesti bruska a krce a ja som mala krce v zaludku a hnacky,tak som ho viac neuzivala🙂

mirka099
25. aug 2013

@peta1510 na problemy zo zaludkom je najepsi zlty gel - najsilnejsi. To ze sa pri zaciatku uzivana prejavia nevolnosti, krce, hnacky je v poriadku. To je uplne normalna reakcia organizmu na detoxikaciu. Niekto ich nema vobec, niekto mierne, niekto ako ty. Ak tam bola nejaka bakteria v traviacom trakte, organizmus reagoval hnackou, krcmi. Treba dodrziavat pitny rezim, aloe z tela vycisti vsetko zle, pitnym rezimom si detoxikaciu urychlis. Potrva to jeden, dva dni ale potom uz bude oovela lepsie. Aloe v tele najde, kde je problem - tam to aj citis, ze sa to riesi - lieci.

mirka099
25. aug 2013

@peta1510 riesi sa pricina problemu, neututlava sa priznak ako pri syntetickych liekoch...

mirka099
25. aug 2013

90 percent imunity je v crevach. nespravnou zivotospravou, liekmi, a nezdravymi potravinami sa nam stena criev zanasa vrstvami skodlivych bakterii, hlienu . ja to volam sajrajtu. cim je ho viac, tym horsie sa spracuvavaju ziviny s potravy, a prajavuju sa rozne poruchy a defetky... dospely organizmus ma tohto "sajrajtu" v crevach az do 5 kg. To je aj dovod, preco uz po samotnej detoxikacii clovek schudne 4-5 kg. Ked by som to nevidela na vlastne oci ani neverim. Lucia, ktorí dlhodobo brali atb sa pri cisteni zbavovali tohto sajrajtu odvsadial... stolica obalena hlienom, vykaslievaju ho...

margaretka5
26. aug 2013

@betati písala si, že si porovnávala rôzne aloe produkty. Môžem sa opýtať od akého výrobcu používaš?

petrana321
26. aug 2013

mozem sa spytat na davkovanie aloe lr, pre 4 r. dieta?
musi sa pit rano nalacno? v katalogu som videla 3x denne, ale to sa mi zda pre dieta vela.
staci jedna cajova lyzicka?
dakujem

betati
27. aug 2013

@margaretka5 Keďže sama doma pestujem rastlinky, viem ako má chutiť pravý gél. V kvetináči sa však nedá vypestovať aloe s tak bohatými výživnými látkami, ako na plantážach. Preto objednávam od Forever. Aloe mám rada, lebo dodá telu čo chýba a odstráni, čo tam nepatrí. Na aký zdravotný problém hľadáš riešenie? Viem Ti poradiť a ak by si mala záujem, viem Ti pomôcť, ako mať kvalitné aloe za najnižšiu cenu.

margaretka5
28. aug 2013

@betati ďakujem za cenné rady 🙂

klauduska
9. okt 2013

@petrana321 my ho mame doma od aprila a davkujem 10 ml kazdy den, v pripade choroby zvysim na 2x 10 ml - tak mi to odporucila kolegyna, ktora s tym robi.....Musim povedat, ze sme to zacali uzivat v obdobi, kedy mal maly neustale sopliky (ma ich pravidelne od marca do juna) a boli ovela miernejse a kratsie trvali.....Pred cca 3 tyzdnami sme pridali aj Colostrum od tejto firmy LR, tak som zvedava ci sa nam osvedci....druha kolegyna ho davala malej a vravela, ze v zime, ked vsetci boli chripkovy, mala to prezila len so slabuckymi priznakmi......

Ak by ste mali niektora zaujem o dalsie info, ci kontakt alebo priamo ste si chceli objednat......napiste do IP, poslem Vam kontakt na kolegynu co s tym robi - NR a okolie... 😉

reppka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1motilik1
25. okt 2013

@era3331 ahoj, rada by som sa ťa opytala na ten aloe vera ,pisala si že nieje vhodny pre deti do 3 rokov? moja mala ma 16 mesiacov a ma problemy s močovymi cestami a odporučaju mi aloe vera, tak teraz neviem či jej to mam kupiť,ked som si prečitala čo si pisala .dakujem za odpoved

era3331
25. okt 2013

@1motilik1 Aloe Vera sa pije vacsinou tak, ze kolko vazi dieta, tolko ml moze za den vypit. Cize Aloe Vera gel ma uzaver a ten ma 10 ml. Napriklad clovek, ktory vazi 50 kg, moze vypit na den 50ml, cize 5 uzaverov Aloe Vera gelu..Aloe Vera gel obsahuje velke mnozstvo vitaminov, mineralov, ...atd...cize by sa dieta mohlo aj previtaminovat. Neviem, kto Ti odporucil na mocove cesty Aloe Vera...pre dospelych ano..ale pre Tvoje dieta, ak sa tak rozhodnes..skus si vypocita, podla toho kolko vazi, tolko mililitrov naden moze vypit..aby si ho neprevitaminovala 🙂

1motilik1
25. okt 2013

dakujem za odpoved, jedna znama to dava svojim detom ale oni su staršie už mali 3 roky a ona mi to poradila ,že by jej to mohlo pomocť, lebo sme často na antib.liečbe a už ma to pravdu povediac aj prestava baviť a začinam sa bať o jej zdravie že je tie ant. poškodia pečen, žaludok, obličky atd.Ona ma iba 8 kg

chryse
16. nov 2013

ahote neviete mi poradit niekoho v HE kto robi s vyrobkami LR? dakujem

extrate
16. nov 2013

nepoznáte niekto konkrétne tento aloe vera gel či je dobrý?
http://shop.liekaren.sk/potravinove-doplnky/det...
chcela by som to na problémy s kožou, nie pre deti, pre dospelých.