Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

cajova_lienka
23. sep 2016

@taesprit v jednom litri v bandaske je 96% aloe vera gelu priamo z listu (bez supky takze bez aloinu) aj s duzinou. zvysne 4% je stava z citrusov na stabilizaciu, benzoan sodny z psenice, vit C a E (z prir zdrojov) a sorbitol z ovocia.

nuska
23. sep 2016

@prirodka V aloe vera od LR nič nepláva, je to skôr taká hustejšia konzistencia. Ja som tiež už pila aj Forever.

prirodka
23. sep 2016

@nuska 😉 😉

taesprit
23. sep 2016

@pbke chcete povedať, že ALOE JUST obsahuje 30% aloínu???

pbke
23. sep 2016

@prirodka LR má vo svojich produktoch len čistý aloe vera gél, bez šupky a bez aloínu. Vlastné plantáže, špičkové laboratorium za milióny eur, ktoré preveruje neustále kvalitu produktov a zlepšuje ich, taktiež certifikáty ktoré to potvrdzujú..

tajomna21
23. sep 2016

@prirodka alo z LR nema ziadnu duzinu, je hustejsie nie ako voda ... takze neviem co si pila, ale z LR to asi nebolo

prirodka
23. sep 2016

@tajomna21 ale bolo,a nebola to len jedna fľaša.....však skúste, uvidíte samy. 🙂

taesprit
24. sep 2016

@pbke moja otázka, žiaľ,odpovedaná nebola

prirodka
25. sep 2016

@taesprit ja som nikde nespomenula, že ALOE JUST obsahuje 30%aloínu,preto som na túto otázku neodpovedala.
Viete, každý tvrdí, že to ICH aloe je najlepšie, najkvalitnejšie a najčistejšie. Po 12tich rokoch viem svoje,vyskúšala som,celá moja rodina, známi,presvedčili ma až tieto výrobky z Foreveru,preto ich odporúčam dalej.Kapacity, dokonca lekárske majú najlepšie skúsenosti s Foreverom.Takže každý nech vyskúša a ostane pri tom, čo mu pomáha.JPoradím, ale nepresviedčam.Ja som stratila viac rokov,kým som našla to "pravé"orechové" a pri tom aj ostanem.Keď si myslíte a pomáha Vám produkt z inej spoločnosti,potom je to OK,vždy budem tvrdiť, že Forever má aloe bezkonkurenčné.Každá firma, ktorá je viac rokov na trhu,má výrobok, ktorý je kvalitný a ľudia ho kupujú, ináč by sa neudržala na trhu,to je môj názor./V LR pracovali 2 moje kamarátky,v JUSTe som registrovaná kvôli koreninám, takže to poznám..../

taesprit
25. sep 2016

moja otázka smerovala k p. pbke 🙂

taesprit
25. sep 2016

@prirodka
Ale ked ste aj v JUSTe, potom iste 🙂 viete , koľko aloínu obsahuje ALOE JUST, či?

prirodka
25. sep 2016

@taesprit aha,prepáč.

prirodka
25. sep 2016

@tajomna21 presnejšie, je to šťava,takže to nie je gel,identický s listom....takto to máte v materiáloch,A šťava,podľa mňa nie je hustá,či?

aber
25. sep 2016

@nuska to co plava v geli z forever je cista vlaknina,chuti to ako citron

prirodka
25. sep 2016

@taesprit neobsahuje aloín,aspoň to takto napísané je.Nie je to gel, ale šťava aloe, je to ešte aj v názve produktu.Takže som napísala, len pravdu v predchádzajúcich príspevkoch. 🙂

tajomna21
25. sep 2016

@prirodka tak neviem, ja mam v material pisane Aloe Vera Drinking Gel ... ziadna stava ... takze naozaj neviem, ci hovorime o rovnakych produktoch ... nie je to ani ako stava ani ako voda ...

pbke
25. sep 2016

@taesprit pokiaľ viem tak Just vyrába len aloe šťavu, nie gél. Šťava sa vyrába pomletím celých listov a doriedením vodou. Aloín sa nachádza v šupke, čiže v šťave je ho vysoký podiel..

squishy
25. sep 2016

kazdy ma skusenosti s niecim inym a je s tym spokojny. ved o com by bol zivot, keby sa kazdemu pacilo to iste 🙂 ja mam zas vyborne skusenosti s aloe od herbalife. pravda, ze som neskusala nic ine, ale ani nepotrebujem 🙂 ono to vlastne nie je "ciste" aloe, ale bylinny koncentrat s aloe, harmancekom a citronovou stavou, takze ma aj ine ucinky, okrem skvelych ucinkov aloe. a urcite neobsahuje ziaden aloin, kedze pouzivaju kvalitne uhlikove filtre. a pozor, je len malo firiem, ktore maju zariadenia na filtrovanie aloinu. totiz, specialny uhlikový filter je velmi drahy, preto vela produktov vykazuje neakceptovatelne hodnoty aloinu. treba si vybrat produkt, kde mate garanciu kvality a cistoty. uvedený fakt by mal byt napisaný na etikete. lacne aloe je preto lacne, lebo bola jeho vyroba lacna, to da rozum 🙂 ale myslim, ze ziaden z najcastejsie spominanych (LR, just, forever) nema s tymto problem, ich predaj stoji na ich mene, ktore si nemozu dovolit pospinit. tolko za mna 🙂

taesprit
25. sep 2016

@pbke čiže je ho tam 30% , keď Vás dobre rozumiem

nuska
25. sep 2016

@aber ja som nekomentovala čo pláva v aloe vere od forever, ja som písala, že v LR nič nepláva, tak neviem ako prirodka ho mohla piť, keď tvrdí, že tam plávujú kúsky gelu vo vode. LR je homogénne.

aber
26. sep 2016

@nuska ja som to tiez pila,je to vlaknina a vyzera to akokeby ste pili citronovu vodu

prirodka
26. sep 2016

@presne,však kúsky z aloe vera mohla byť vláknina, keďže ju obsahuje.

prirodka
4. okt 2016

@pbke Takto je to správne napísané,ďakujem.Preto to nemôže mať gelovú koezistenciu.

puserla
9. nov 2016

Baby, je to sice uz stara tema, ale chcela by som si kupit daky aloe gel od LR. Neviem sa vsak rozhodnut ktory, aky aky je medzi nimi rozdiel? ide len o chut? Dakujem 🙂

lubkacibulka
9. nov 2016

@puserla A mozem sa spýtať prečo od LR?

puserla
9. nov 2016

No ked som si porovnavala rozne aloe od roznych firiem tak v tomto bolo najmenej pridanych umelin. Ale je mozne ze som daku prehliadla :D

lubkacibulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puserla
9. nov 2016

Ano Aloe od just som videla, ale musie hladiet aj na financnu stranku a kedze aloe od LR stoji liter cca 30 eur a od just 50 eur tak aj to zavazi...

nuska
9. nov 2016

@puserla pisala som info🙂

pbke
10. nov 2016

@lubkacibulka šťava nieje gél..