Skúsenosti s produktami Dr. Nona

desno
28. sep 2017

Dobrý deň, zaujimalo by ma ci ma niektora z vas skusenosti s produktami Dr. Nona. Zaujimaju ma hlavne produkty zamerane na imunitu - sirupy, okseen, soli. Prosim vas o realne skusenosti a nie o snahu vyzdvihnut produkt v snahe predat.

mata0410
18. okt 2017

toto by aj mna zaujimalo

tinaa81
19. nov 2017

@desno Ja nam s produktami dr. nona len vyborne skusenosti. Dostala som sa k nim nahodou a za mna super. Okseen momentalne davam detom na imunitu. Ale urcite treba najskor vyskusat.

rossio
20. máj 2018

AK by mal niekto zaujem pripadne viac otazok kludne ma kontaktujte 🙂

mogaa
20. máj 2018

Na imunitu dostať veľa kvalitných prípravkov- sú to prípravky na báze byliniek, vitamínov alebo betaglukánov. Osobne by som však kupovala takéto prípravky skôr v lekárni a po porade s pediatrom. Mám dobrú skúsenosť s Imunoglukánom(sirup pre deti), dávkovanie sa dáva podľa hmotnosti takže ho môžu užívať deti aj dospelí (aj ked pre nich sú finančne výhodnejšie kapsule). Je to výťažok z hlivy- betaglukány. Pre dospelých sa nám osvečil Geriavit. Pri ťažších prípadoch treba skôr navštíviť imunológa. Žiaden prípravok ale nenahradí zdravý životný štýl - veľa ovocia, zeleniny, pohybu na čerstvom vzduchu za každého počasia, prípadne otužovanie...