Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

robit
16. jan 2014

@sicho ODKIA STE

dewyn
16. jan 2014

ja osobne som vyskusala vela veci a tu mi konecne povedala pani co mi je!!!!!samozrjeme treba zmenit aj stravu ale tu vsetko poradia. http://planeta-zdravia.sk/

robit
16. jan 2014

@gabka AHOJ JE TO V PODUNAJSKYCH BISKUPICIACH VETVARSKA11 TELEFON 0910699430

darina57
24. jan 2014

ahojte vie niekto o nejakej liecitelke v okoli prievidze..ja som z prievidze..potrebujem k melemu dietatu nieco kozne..dakujem..

piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka133
26. jan 2014

Môj Uzdraviteľ, moja nádej pri akomkoľvek probléme alebo chorobe.Najlepšie má pozná, preto má pre mňa vždy liek.A okrem toho má nadovšetko ľúbi.

https://www.youtube.com/watch?v=dNVIWuOv16w
aninav
30. jan 2014

Dobry večer,chcela by som sa opytat či niekto nemá skusenosti so schizofréniou.Mám 21 ročneho syna,ktory prestal komunikovat s okolím a uplne sa uzavrel do seba bol hospitalizovany tri mesiace a diagnoza -schizofrenia.je dva tyždne doma z nemocnice a je stale bez života,málo rozpráva,nemá s ničoho radost...neviete mi niekto poradit čo mám robit?nejakeho odskušaneho liečitela?

jankaba1
4. feb 2014

@dadulka19 ahoj, mohla by si mi dat tc na p. Dedika? priatel ma asi psoriozu a lekari si ho pohadzuju. Tak by sme skusili.Dakujem

adnil1927
4. feb 2014

@aninav www.mms1.wbl.sk
Toto naozaj pomaha aj pri schizofrenii!

jankaba1
4. feb 2014

@renny24 ako je to s cenami za sluzbu?

aninav
4. feb 2014

@adnil1927 pozrela som si vami odporučanu stránku,ale nejako som tomu neporozumela,máte prosím Vás osobnu skusenost s MMS?

adnil1927
4. feb 2014

@aninav Ja som sa liecila na tazku depresiu a brala som antidepresiva, ale nezaberali, nakoniec som mala dalsie a uzivala som ich skoro dva roky, avsak problemy som mala stale, potom som zacala uzivat MMS a vysadila som postupne lieky a teraz neuzivam nic, len preventivne MMS, je to skvela vec 🙂

piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hantasa
24. feb 2014

@lentilienka ahoj mohli by ste mi dat na nu kontakt aj v akom meste ju najdem ... zaobera sa aj inymi zdravotnými problemami? dakujem

zuzanka2911
25. feb 2014

@lentilienka ja by som chcela kontakt a je z kosic

piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulka19
28. feb 2014

písala som tu už dávno o p.Dedíkovi a keďže mi chodia správy s prosbou na jeho tel číslo a ja na koníka takmer už nechodím(potom ma mrzí,že tu nájdem aj 3 mesiace starú správu),tak nech sa páči p.Dedík 0905 513 908,snáď ešte platí.Prajem všetkým atopikom aj rodičom veľa trpezlivosti a viery,že sa skoro uzdravia 😉

kikundela
2. mar 2014

ahojte... necitala som vsetko ..ale chcem sa opytat ci nepoznate niekoho kto vam povie ake mate zdravotne problemi z fotografie... ak mozte napiste mi do spravy dakujem vam pekne

andrea4545
9. mar 2014

@piter001 Dobrý deň. Koľko sa platí tomu liečiteľovi z Bardejova?

piter001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
organicshop13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stella001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulka2011
5. apr 2014

@stella001 je to dobre, ze si to tu napisala, aj z tohto fora je ocividne, ze sa snazi robit si sam sebe reklamu...

mirka135
5. apr 2014

Ludia nepoznam nejakych liecitelou osobne ale cez znamych a poviem vam jednu vec clovek co ma taketo schopnosti si nevypyta ani cent bo chce nezistne pomoct kedze ma takito dar od BOHA .ja som bola raz u vestici bolo to davno a ked som sa jej spytala co som dlzna pobedala ze nic ze oni si nesmu pytat peniaze bo by prisli o schopnosti.poviem vam nechala som jej 300 sk a co povedala sa dobodky splnilo...

jankulicek
14. apr 2014

@dadulka19 ahoj, moja dcérka má tiež atopický ekzém a veľmi rada by som šla metódou alternatívnej medicíny ako ju tlmiť a mastiť kortikoidmi. Mohla by si mi prosím dať kontakt na toho pána, príp. mi povedať ako prebieha liečba. Píšeš, že p. Dedík chodí aj do Piešťan? Mohla by si mi prosím dať bližšie info. Ďakujem.

jaja734
15. máj 2014

Ahojte, tiež hľadám dobrého liečiteľa. Bylinkára sme už skúšali, nepomohol a nedal nádej. Mnohopočetné exostózy deformujú synovi telíčko a nedá sa to liečiť bežnými liekmi, nevie sa príčina. Jediná možnosť je už len teda liečiteľ. Ak viete o nejakom, najlepšie zo stredného Slovenska, budem rada za kontakt. ďakujem

karol1973
27. máj 2014

Ahoj Gabka.Som Liecitel,pracujem s energiou,vedel by som harmonizovat telo aj dusu,tak ako je to mozne aj sa porozpravat s Tvojou koleginou,dodat optimizmus 🙂 Moja stranka je www.masazebratislava.sk
Rad pomozem ak bude chciet.Moj mail je -kajo_h@centrum.sk.prajem krasny den.

Karol

karol1973
27. máj 2014

Samozrejme,rad pomozem kazdemu 🙂