Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

13131313
16. sep 2010

Dobry deň, prosím Vás, viete mi poslať kontakt na p. Dedíka? ĎAKUJEM krásne. Keď sa od neho vrátime, určite napíšem, aký máme dojem

michaela117
12. nov 2010

ahojte babenky ja som tiež po 3 IVF neúspešných ☹ ale hlavný problém je v pomalých spermiách pomohol aj s takýmto problémom pán Ján Dedík ak áno prosím o jeho kontakt Ďakujem

zofyra
23. jún 2011

Jan Dedik 0905513908

bylinkoterapia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mravvcek
20. dec 2011

Ahojte,citala som rozne fora o p.Dedikovi.Chcem sa opytat,neviete ci chodi aj do inych miest na Slovensku?A ako to funguje unho?Pri telefonate si dohodnete uz stretnutie?Alebo len vysvetlite co vlastne chcete?Neviete ci nechodi aj na vychod?Dakujem 😉

evellinka27
9. jan 2012

Dobry den Pomohol pan Dedik niekomu ,kto mava silne migreny? ☹

michalidas
9. jan 2012

google:Jan Dedik 😉
alebo http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/pdedik-ludo...
alebo 0902 588 461 a 0905 870 032 🙂 jeho asistentka

moniita525
18. feb 2012

@lentilienka Mohla by som dostat telefonny kontaktnatu pani doktorku co ste spominali,v ktorom meste sa nachadza?Dakujem

micak
11. máj 2012

Aké máte skúsenosti s liečiteľkou Anežkou Čontofalskou z KE? Chcela by som sa k nej objednať...ĎAKUJEM ! 🙂

natali1121
18. máj 2012

@lentilienka
Ahoj, chcela by som ta poprosit o kontakt na tu pani doktorku a odkial je. Ja som z Ba. Dakujem ti velmi pekne,pomozes mi tym velmi ahoj .Natali

danka123
25. nov 2012
danka123
25. nov 2012

@lentilienka -poprosila by som o kontakt na pani doktorku, dcérka ma velké bolesti.Ďakujem srdecne

kozorozec17
28. nov 2012

kontakt na p .Dedíka....adresa v BA: Prievoz, Kaštielská 30 (kultúrny dom)...telef.kontakt na asistentku p.Hlinková 0902588461,0905870032, prvá streda a prvý štvrtok v mesiac

lentuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
7. dec 2012

má niekto skúsenosti s anežka centrum v košiciach ?

abstrakt
24. jan 2013

dobrý deň,chcem sa spýtať,či má niekto skúsenosť s liečitelom ktory pomohol s alergiou. Mám alergické zmeny v hrtane a často pociťujem pálenie v plúcach. Ďakujem. Lubo

ita111
20. feb 2013

ak chce niekto z východu pomocť,milerada dám kontakt ,kde vám pomožu aj s neplodnosťou,so všetkými zdravotnými problémami...len vážným záujem,pre záujem sa čaká na termín,veľmi spoľahlivá,budete spokojný 🙂 🙂 🙂

vocho0212
22. feb 2013

Ja mám odskúšaného liečiteľa na vlastnej koži, pomohol mne a manželovi s počatím. Absolvovala som 3 neúspešné umelé oplodnenia, potom som zanevrela na lekárov a išla som touto cestou a do roka som otehotnela. Tento pán je v Topoľčanoch , na rozdiel od lekárov určí príčinu problému, ktorá je vo väčšine prípadov úplne inde a potom začne s procedúrami. Volá sa pán Kováčik a na internetových stránkach ho nájdete pod GNOSTIK centrum. Okrem liečby nám aj vypracoval podrobný kalendárik plodných dní a naozaj som otehotnela presne v ten deň ako mi vypočítal...:o)))) Je to však trošku dlhšia "cesta" ako umelým oplodnením ale stojí zato, musíte byť trpezlivé a hlavne myslieť pozitívne...:o)

katenails
24. feb 2013

ahojte...poprosím o radu...Od 17 rokov bojujem s cystami na vaječnikoch,stale sama antikoncepcia...2x som rodila a už som dufala,ze je problem zažehnaný a pred 3 mesiacmi ma museli akutne operovat na cystu vajecnika s jeho nasledným odobratím....zial mam tak rozhadzany hormonálny cyklus,že mi lekar nasadil znova antikoncepciu..som zavodnena,pribrala som ani nechcem vediet kolko,som nervozna,citovo labilna a chut na sex 0.....chcem vyskusat nejakeho liecitela,ktorý by mi pomohol tento problem odstranit,aby som nemusela tu antikoncepciu uz brat....bojim sa,ze ked ju vysadim,zacnu sa mi tvorit cysty na druhom vajecniku a to by som uz neprezila dalsiu operaciu,lebo by mi uz zobrali vsetko..mam 36 rokov....poradte mi prosim..dakujem

drabovam
2. mar 2013

Ahoj gabka, ked ti to pomoze vynikajúca je Iveta Pathoová v Štúrove. Mám to vyskúšané a overené.

drabovam
2. mar 2013

telfonne na Ivetu Pathoovu je 0908603024, Štúrovo

drabovam
2. mar 2013

@katenails poznam to o com pises, ozvi sa bud mne, alebo Ivete Pathoovej 0908603024. Viem ti pomoct.

katenails
3. mar 2013

ahojte,dakujem,v stredu idem do BA p.Dedíkovi...uvidim ako mi pomoze.....dakujem este raz

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tgabriela
3. apr 2013
bjanulienka
8. apr 2013

@lentilienka ahoj mohla by si mi napisat kontakt? dakujem

bjanulienka
8. apr 2013

@ajkapajka1 prosim posli mi kontakt. vdaka

alyca
12. máj 2013

@chrobaak Ahoj, prave citam diskusiu, tiez hladam nejakeho liecitela, doktori mi zial nepomohli k otehotneniu . Mohla by si mi dat kontakt na pana Dedika?

blondo
23. máj 2013

Mohla by som sa spytat ako prebieha take vysetrenie u liecitela?

koriama
1. jún 2013

@lentilienka Ahoj,poprosím ťa o kontakt na tu pani Dr. a vopred dakujem🙂