Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

opicaskorica
1. jún 2013

@lentilienka ty si v kazdej diskusii, kde niekto potrebuje nieco vyliecit a vzdy mas podobneproblemy, samozrejme uspesne vyliecene... mozno je to pravda, ale uz mi to zacina byt podozrive. A overila som si, ze si fungovala na viacej nickoch, ktore ti uz admin zrusil... ale nic nevravim, mozno napriek tymto veciam tie tabletky zaberaju 🙂 🤐

danny000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danny000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanya6
2. aug 2013

Ahojte, neviete, ci pan Dedik byva niektore dni aj v Trencine? V nejakej starej diskusii som nasla, ze chodieval na Dlhe Hony vo stvrtok, len neviem, ci to stale plati.

chrobacik3
8. aug 2013

@lentilienka
ahoj pošleš mi prosím kontakt?

modryykvet
13. aug 2013

gloria.jarka@gmail.com odporucam vlastna skusenost

modryykvet
13. aug 2013

@bubinko83 Mna boleli krize dva tyzdne jedna liecitelka mi velmi pomohla, prilozila mi ruky a bolest mi zmizla behom troch dni.

modryykvet
13. aug 2013

@modryykvet Vola sa Jarka jej email je : gloria.jarka@gmail.com

modryykvet
13. aug 2013

Liecitelka jarka je velmi dobra je z Bratislavy. Mne velmi pomohla a to som navstivila velmi vela liecitelov a aj kadejakych vestcov. U nej som sa rozhodla zakotvit, jednak je to scitany clovek, a clovek aj ked k nej ide na harmonizaciu a liecenie odchadza po dvoch hodinach a aj troch podl atoho aky ma zdravotny stav.Kamaratka u nej bola 3 hodiny. Ma svoju pevne stanovenu taxu a ak by u nej bol clovek aj 5 hodin nezvysi ani cen. Suma je stale rovnaka , dokonca klientom pomaha zadarmo na dialku, pomohla mne a aj mojej rodine. Mne vyliecila bolest chrbta, ktora ma trapila dva tyzdne, pomohla mi s migrenou, a to na dialku, bola som chora, mala som velmi chytene priedusky videla cez skype tmavomodry flak, na dialku mi pomahala a flak sa zmensoval a ja som sa dalsi den citila lepsie. Da cloveku cenne informacie a rady do zivota. Jej email je: gloria.jarka@gmail.com vrelo odporucam

modryykvet
13. aug 2013

@modryykvet Vola sa Jarka

nintu
13. aug 2013

bioharmonia.sk

renny24
16. aug 2013

@gabka kontakt by som chcela ja na pana Dedika..chodili sme k nemu s maličkou a velmi nam pomohol...a nie je len na kozne choroby...je na všetko a naozaj výborný 🙂

vladislavius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kmotorkova
10. sep 2013

@lentilienka prosim vas a ona lieči len problemy s otehotnením ?močove cesty nie???

rsenovsky
12. okt 2013

@13131313

shanim e-mailovou adresu na pana Jana Dedika

dekuji

fifibela
4. nov 2013

@renny24 Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť ak je to možné a máte ten kontakt, či by ste mi nemohli dať kontakt či už adresu mail alebo telefón na pána Dedíka y TN. Teplíc...Dcérka má ekzém a cheli by sme ho navštíviť.Ďakujem Gabika

vivusika
4. nov 2013

My máme len tie najlepšie skúsenosti s pánom Hodboďom zo Žiliny - Trnového. Netreba mu vôbec nič hovoriť čo vám je, všetko nejakým činom určí sám a lieči iba bylinkami a prírodnými výťažkami.

renny24
4. nov 2013

Dobrý deň jasné rada dám...v stredu sa k nemu chystám aj Ja. 0905513908 je to priamo na pána Dedika.Treba mu zavolať a on vám povie kde sa kedy bude nachádzať.Držím palce aby sa dcerka čo skoro vyzdravela.

fifibela
4. nov 2013

@renny24 Ďakujem.... Gabika 🙂

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dedikadcery
12. nov 2013

blizsie informacie o panovi Dedikovi najdete na www.dedikadcery.sk

kacka1977
15. nov 2013

@ajkapajka1 ahoj, ja by jsem mela zajem o to cislo, muzes mi ho prosim poslat do zpravy a nevis nahodou ci leci i deti?

silivijah
24. nov 2013

@lentilienka
Prosím Ťa pošli mi kontakt na tú doktorku na mail silvia.baginova@gmail.com.
Dík.

alenka210
28. nov 2013

@ajkapajka1 dobry den mohli by ste mi prodim dat kontakt na pani doktorku?

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peru15
7. dec 2013

@lentilienka ahoj velmi rad by som dostal kontakt na tu doktorku,dakujem

v_teba_dufam
9. dec 2013

Dobry den,

bola tu zalozena tema, ktora hovori prave o nebezpecenstve takehoto liecenia, odporucam si pozriet:

https://www.modrykonik.sk/forum/alternativna-liecba/nebezpecia-alternativnej-mediciny-2/

Pekny zvysok dna prajem.

jankkaa
11. dec 2013

@vocho0212 Ahoj, nepoznáš ma ale ja som si našla asi už veľmi starý odkaz na pána Kováčika z Gnostik centra. Boli sme u neho prvý krát. Mám zmiešané pocity hlavne zo sumy, ktorú sme u neho nechali ☹ Prosím ta naozaj mu môžem dôverovať? Neviem, či sa nám do toho oplatí investovať tak veľmi veľa peňazí ..ak budeš mať trochu času prosím odpíš ďakujem.

vocho0212
11. dec 2013

Ahoj, neviem aké má teraz taxy,ale keď sme chodili my s manželom tak bral na jedno sedenie na osobu cca 400 SKK. Z prvého stretnutia sním som mala aj ja divné pocity, jeho ordinácia vyzerala ako z 80-ich rokov, myslela som že je to nejaký fušer, ktorý si privyrába na nešťastí iných:o) Ale ako sme prichádzali viac krát, tak som sa presvedčila o jeho znalostiach. Je to síce veľký čudák ale čo sa týka jeho liečby nedám na neho dopustiť. Naša malá mala teraz 4 roky a to nám manželov urológ povedal, že v živote nebudeme mať deti.
Liečba a tri umelé oplodnenia /neúspešné/ nás vyšli v SKK okolo 100 000 . Keď som si prerátala sedenia u pána Kováčika, tak som si nadávala prečo sme tam nešli skôr. Dochádzali sme tam 2x mesačne zo Štúrova, boli sme asi na 10-12 sedeniach. Oplatilo sa, ale my sme sa držali všetkých rád ktoré nám dal, zmenili sme stravovanie, meditovali sme, robili sme masáže ktoré nám ukázal, skoro rok som cvičila špeciálne cviky. Už som to skoro vzdala a keď sme to už prestali s manželom riešiť, vtedy som otehotnela, bolo to presne v deň, ktorý mi pán Kováčik vyrátal podľa jeho špeciálnych výpočtov plodných dní. Takže si to treba premyslieť či Vám to stojí za to, ale chce to čas a trpezlivosť. Ak by ste k nemu ešte išli, pozdravujem ho, stačí ak povieš že som zo Štúrova a máme dcérku Nelu. Manžel si s ním občas @.
Ak by si sa chcela ešte na niečo spýtať, kľudne napíš, rada pomôžem ak sa dá.
Marika

kvetinaa
14. jan 2014

@bubinko83 gloria.jarka @gmail.com je vynikajuca liecitelka.Mam na nu aj telefon ak je zaujem