Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

sasa1983
8. mar 2016

@kasssija nechcem Vas urazit, tak vo vsetkej slusnosti sa vyjadrovat nebudem. Drzim palce kazdopadne.

karmeliatt
9. mar 2016

@sasa1983
Mali sme v rodine uja, celý život bol zdravý až jedneho dňa mu diagnostikovali rakovinu. Uveril vašim "overeným lekárskym postupom" a liečili ho "chemoterapiou a liekmi" - nakoniec UMREL.
Čo mi teraz na toto poviete? Že je Vám to akože lúto???!!!! Vaše držanie palcov nikoho nevzlieči ani neuzdravi, a ani našeho uja späť nevrati!!! Vám je ľúto akurat to že vám doktorom odchadzajú pacienti k alternativnym liečitelom a utekaju vam peniaze z poisťovni. To pre Vás "pseudo lekárov" su pacienti iba zárobky, nič viac! Je mi z vas zle ked citam ako sa cielene navážate a zhadzujete liečiťelov a pritom ste u nich neboli. Sú to len Vaše dohady a ja píšem na základe svojich skúsenosti s lekarmi a liečitelmi.

sasa1983
9. mar 2016

@karmeliatt poviem Vam na to to, ze napriek vsetkej snahe sa neda zachranit a vyliecit 100%pacientov. Ani bezpecnostne pasy v aute nezabezpecia, ze sa vyhnete nasledkom napr.autonehody, naopak, v urcitych pripadoch dokazu potencionalne sance na prezitie zhorsit, a aj napriek tomu sa ich snazime pouzit, lebo ich benefity daleko prevazuju nad negativnymi skusenostami.

sasa1983
9. mar 2016

@karmeliatt z casu na cas sa najde niekto, kto sa bude bit do hrude, ze mal velke bezpecne auto, bol priputany a nemohol sa kvoli pasom z auta dostat a stalo sa to a to..Vy poviete, ze Vas to mrzi, lebo je to skutocne tak, a aj napriek tomu, pri najblizsej prilezitosti si tiez bezpecnostny pas pripevnite. Prikladov mozem pouzit kvantum, viac menej fatalnych.

kasssija
13. mar 2016

@liptacka11 je to alkoholik čo ťahá z ľudi peniaze a nevie nič ja som pri ňom nebola ale poznám dvoch ľudí co mi dali túto informáciu....

ninusiak86
2. apr 2016

@ita111 Dobý den, môžte mi dať prosím ten kontakt? Potrebujeme pomôcť dcérke je stále chorá, veľmi často...dakujem pekne

ewa99
3. máj 2016

@rencica skús zavolať 0905435408

lubkamas
5. máj 2016

Chcel by som sa touto cestou podakovat za cas a uspesnu liecbu od liecite Jozeka z Polska s ktorym som sa stretol v BA. Viem, ze okrem mna pomohol ludom s rakovinou, depresiami, mozgovymi prihodami a infarktom. Naozaj velmi pekne dakujem. Vyhodil som za dobu co som hladal naozajstneho liecitela kopu penazi a viac menej isli von oknom. Toto bolo skoro zadarmo a kedze uz nemusim brat lieky mam to hned naspat na doplatkoch v lekarni. Este raz dakujem.
http://lieciteljozek.webnode.sk/

kaja0210
5. máj 2016

@chrobaak aj mozem poprosit kontakt??? 🙂

yashmin
12. máj 2016

Dievcence hladam liecitela ktory by pomojol synovy on ma ONESKORENY VYVYN RECI... nitra okolie tak do 150km ...

cestazdravia
13. máj 2016

@gabka Ak ešte potrebujete odporučam sa viem dať do kopy celé telo i dušu.

Volam sa Imro som z okr .Dun.Streda viac po tel.0948020901

alpamayo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec021
30. máj 2016

Ja tiež poznám výborného liečiteľa! A pracuje zadarmo a pre všetkých, kdekoľvek a kedykoľvek. Je ním príroda 🙂 Stačí len chcieť. Prechádzka uzdraví hlavu a už to ide. Sem tam pre lepší pocit včelie žihadlo na imunitu... Manžel má zriedkavú chorobu s veľmi malou šancou na vyliečenie, podľa doktorov. A div sa svete, úspešne sa lieči 🙂 Bývame v horách, dvor nám spásajú ovce, ovocné stromy opeľujú naše včely... Ale aj bez toho by to šlo, aj z činžiaku sa je kam ísť poprechádzať 🙂

amazonit
1. aug 2016

@gabka
Ja mam pozitivne skusenosti s gloriou jarkou 0902 853 549

miruska15
17. aug 2016

Ma niekto skusenost s panom Nahalkom s Ružomberka?

stankai
17. aug 2016

Skoncite s tymi liecitelmi vsetci ktory ste akoze nimi uzdraveny sa sem ozvite o par rokov potom uvidime ved je to cista magia spamatajte sa

degva
21. sep 2016

@stankai
Dobry den,nielen Vam, ale aj inym,ktori brazdia fora o vestcoch a lieciteloch,aby nam zvestovali, ze s tym mame skoncit.
Dovolim si navrhnut,aby Ste sa angazovali vo fore "SKONCITE S TYM!",pripadne "GRAMATIKA A PRAVOPIS".
Prepacte,ale takto to je..

stankai
21. sep 2016

Dakujem za radu 🙂 🙂 🙂 degva určite vyskúšam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nech sa vám darí

elly753
5. jan 2017

@vivusika Ahoj, prosim ta mas naneho kontakt? alebo ako sa da k nemu dostať, treba sa objednať?

kasssija
13. jan 2017

@stankai nesúhlasím je pravda,ze je veľa sarlatanov, ale dobrý liecitel ktorý má aj vedomosti ohľadom stravy bilin a kadejakých kombinácii je 100 x lepší ako lekár ktorý predpise chémiu v podobe liekov. už len stáva v kombinácii cvikla jablko a mrkva je veľmi prospešná pre organizmus. Mne lekár dal antibiotiká z nich som dostala zapal žalúdka e liečila som sa dva roky. Následky mam doteraz. Farmácia nás akože lieči ale nevylieči nás....ja poznám liečitelku ktorú som už spomínala ona je riadna kapacita lekári sa môžu schovať..

stankai
14. jan 2017

@kasssija tak najlepšie urobite nenavštevujte vobec lekarov v ziadnom pripade a behajte iba za liecitelmi potom dajte vediet nemocnice sa mozu zavriet? to bude super Nie?to bude najlepšie preco je plno ludi v nemocniciach ci ich nechcu brat liecitelia?ked doktori su onicom?len tiez doktor nie je ako doktor

kasssija
16. jan 2017

@stankai ved to že nie je doktor ako doktor. Ideálne je ak lekár má vedomosti z alternativnej medicíny a lieky len v krajnom prípade. Napríklad vynikajúca je dračia krv z Peru ktorú si pravidelne kupujem na meditaciach. Je to najsilnejšie prírodné antibiotikum a už si to dala kúpiť ajmoja rodina. Oco bol chorí a to mu pomohlo sestre sa v dáka tomu čistí pleť čo mala roky akné a sú viditeľné výsledky. produkty z Peru od chobota čo spolupracuje so šamani sú veľmi silné a oni sú aj ako storočni vitálni lezú po stromoch. Neberú chémiu pestujú plodiny čo tu nerastú starajú sa o to. Na dračiu krv nedám dopustiť a taká maká napríklad dá energiu na celý deň tiež ma veľa účinkov dobrych na nervovy systém ženy čo máju problém otehotnieť sa tým dávajú dokopy a kopec iných účinkov. Takže na čo lieky keď je aj iná cesta?

stankai
17. jan 2017

@kasssija je hlavne ze ste zdrava a citite sa dobre nech sa vam dari

debnicka
20. jan 2017

@aninav Dobrý deň chcem sa opýtať našli ste už niečo čo pomohlo vášmu synovi alebo nejakého dobrého liečiela aj ja by som potrebovala pomoc s touto chorobou

mbta
22. jan 2017

@kasssija dracia krv je asi vilcakora ,ze,ta sa nesmie pri autoimunite,skoda..

olivia77
22. jan 2017

@debnicka, s akou chorobou?

mbta
22. jan 2017

olivia,ak sa mna pytas, RA s vyvinom na lupus...

mbta
22. jan 2017

@olivia77 sorry 🙂

olivia77
22. jan 2017

@mbta a co je RA? lebo takto podla skratky neviem veru ;)

olivia77
22. jan 2017

@mbta, ale dracia krv a vilcacora du dve rozdielne veci, nie je to to iste, dracia krv je vlastne latex(zivica, ktora vyteka zo stromu a preto ten nazov, je cervena) a vilcacora je kora zo stromu, no ineho... aj ked urcite ich ucinky su podobne, obe maju vysoko protizapalove ucinky, atd...