Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

zienkavdomacnosti
29. mar 2015

@lentilienka ahoj prosím ta môžeš mi dať kontakt na tú doktorku čo sa zaoberá aj alternativnou liecbou na adresu z.cikova@centrum.sk ďakujem

babulieninka
7. máj 2015

Ahojte,mam 1,5rocnu dcerku a diagnost.jej cukrovku.vie niekto o niekom kto by jej pomohol,vyliecil ju?Prosim pomozte

blbylogin
11. máj 2015

viem, Peter Petranský zo Serede, posobi aj v BA 0918/783001

janinah
11. máj 2015

@babulieninka cukrovku nevyliečiš,bohužiaľ,...tak si daj pozor,aby z teba niekto len nemámil peniaze 😒

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulieninka
15. máj 2015

@janinah Vsak to,len neviem ci sme naozaj az v takom stadiu,ze musime pichat inzulin,abo stacila by dieta.V nemocnici ju okamzite napichly,bez akychkolvek dalsich vysetreni,len na zaklade toho ze mala vysoky cukor.

fefka
21. jún 2015

Ahojte, viete mi prosim poradiť spoľahliveho liečiteľa / bylinkara / (hocičo) najradšej z NR kraja ale môže byť od hocikiaľ ??? Problém sa týka dlhotrvajúcich zápalov, horúčkových stavov a anémie.. Klasická medicína za posledný rok nepomáha a stav sa zhoršuje ... Budem veľmi vďačná, kľudne píšte do IP !!!
ĎAKUEJM !!

blbylogin
22. jún 2015

Peter Petranský zo Serede, posobi aj v BA 0918/783001 a Ján Dedík http://www.dedikadcery.sk/

siskia89
30. jún 2015

Dobry den,
ja by som si poprosila telefonicky kontakt na pani gloria.jarka. Dakujem

liptacka11
4. aug 2015

Dobry den. Ma niekto skusenosti s liecitelom Jurajom z Bratislavy?

sarita20
11. aug 2015

@lentilienka prosím tá nemohla by si mi dať kontakt???mam 13mesacnu dcérku a od narodenia stále je chorľavé a lekári už nevedia čo

freefamme
14. aug 2015

http://www.sme.sk/c/7963335/liecitelka-som-viet...

Spolahlivy liecitel = lekar. Howg.

mbta
2. sep 2015

ja si myslim,ze diabol nemoze posobit skrz cloveka,ktory zije,uznava a lieci v mene boha,zda sa prehnana takato idea.

mbta
2. sep 2015

@laaska vychodna kultura ma v sebe vela mudrosti,pozri v prirodnej medicine,neviem,preco je ich liecenie povazovane za dielo diabla, ved to je narod ako aj my,maju svoje zvyky,nabozenstvo ,..kazdy clovek,nech je cinan,ci eskimak,ak zije cestne a kona dobro ,nemoze byt posudzovany len zato ,odkial pochadza a ze my krestania sme jedini vyvoleni,a mame pravo sudit

sardinka333
2. sep 2015

@mbta diabol je klamár..čo si myslíš ze liečitel bude liečit v mene ,,satana,,? Sak by nemal klientelu.... 🙂

dedikatessa
2. sep 2015

@mbta Áno? a v mene ktorého Boha? Lebo liečit v mene Pána Jezisa Krista znamena modlit sa a prosit Boha o uzdravenie. Nic ine k tomu netreba a uz vobec nie niekomu za to platit. Ludia najprv poskusaju kadeco, potom ked uz su v tom po krk zistia ze je este horsie. Proste Pána, Boh je jediný, ktorý može vyliecit choreho, pokial je to jeho vola. 😉

gabrielkaa
2. sep 2015

A co takto cinskeho liecitela? Formou akupunktury? Mne velmi pomohol.

dedikatessa
2. sep 2015

@mbta dobro? a to je co? lebo aj Hitler si myselel ze robi dobre...

sardinka333
2. sep 2015

@dedikatessa možu sa modliť m odlitby za oslobodenie, uzdravenie..su o tom knihy Vella, Mariakur...dat sa pomazať..len to si ludia mylslia ze je len pre umierajucich ale nie je to tak. To je na dlho tato tema a ja zase verim ze chory človek s aj stebla chytá, verim ze takí ma trapenie a chytá sa každej pomoci..je mi len smutno ked su ludia oklamaní.

sardinka333
2. sep 2015

@sardinka333 pišem jako hotentot...ale už je neskoro 🙄

mbta
3. sep 2015

dedikatessa,co je za otazku,ze v meme ktoreho boha?a liecitelia dostali od koho dar liecit,vari od diabla??ved moji starki dodnes spominalju ako v dedine liecila obycajna skromna babicka,bola mudra,vedela pomoc v chorobe,aj videla veci dopredu,ked dala bylinky,pomodlila sa nad nimi predtym,toto vari bolo dielo diabla???mnoho batoliatok prezilo vdaka nej, prv nebolo zdravotnictvo,ako dnes,neockovalo sa,doktor len v okresnom meste,slabsie deticky umierali,prezili iba silne,ludia spominaju dodnes na tu babku. sardinka mas pravdu,topiaci sa slamky chyta

mbta
3. sep 2015

gabriela,uvazujem o tej akupunkture,vraj je dobra,len ci to tiez neni diabol za tym ?? 😉

gabrielkaa
3. sep 2015

@mbta no zalezi ku komu ides. Celkovo tato vychodna medicina je dobry biznis, ale najdu sa aj poctivci. Ak chces napisem ti konkretnejsie do spravy.

mbta
3. sep 2015

gabi,budem rada,ale zalezi od vzdialenosti ,ci sa bude dat nieco podniknut..dakujem 🙂

szabolcska
13. sep 2015

Ahojte ja pouzivam vyrobky od firmy Biocom,ktory sposobi na Madarskom trhu uz 25rokov.http://biocom-international.eu/index.php Nam tieto veci pomohli.Ked niekto ma zaujem napiste kludne.Najdeme riesenie.

mary1967
24. sep 2015

nikdy viac, uchylák špinavý ☹. Píšem o "liečiteľovi" Horačkovi zo Starej Turej.

alex89
13. jan 2016

Ahojte, viete mi niekto dať kontakt na liečiteľa Hodboďa zo Žiliny?

lucylka25
17. jan 2016

Ahojte, postujem zoznam certifikovanych homeopatov, urcite nechodit k ziadnemu "sarlatanovi" s kyvadlom alebo nieco podobne. Treba ist normalne k studovanemu prirodnemu terapeutovi, ktory je pri zemi, vela toho musel studovat aby bol tam kde je a mal uspechy a nemysli si o sebe, ze ma nejake nadpozemske schopnosti. http://www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov Zelam vela zdravia!

mmooly
19. jan 2016

Ja po osobnej skúsenosti odporúčam p. Michalca Vladimíra z Matejovca.. už som všeličo videla a zažila, a podľa mňa klobúk dolu.

abcabc1
22. jan 2016

@lentilienka
Ahoj, poprosim Ta o kontakt na pani o ktorej pises.
Dakujem