Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

abcabc1
22. jan 2016

@zienkavdomacnosti
Ahoj, ak Ti lentilienka poslala kontakt na pani co sa zaobera alternativnou liecbou mohla by si mi ho poslat? na mail diawa14@azet.sk
Dakujem

kasssija
1. feb 2016

Dobrá liečiteľka je Gloria Jarka. Cloveku poradí a lieči rukami.Ja som mala zapal nervu na nohe nemohla som poriadne chodit a odišlo mi to potom čo mi priložila ruky behom troch dní. Odporučil mi ju kamarát študent,ktorému pomáha pri skúškach na medicine tým že sa naňho nápoji na diaľku, spolupracuje s ňou už dva roky a nedá na ňu dopustit lebo ťažké skúšky zvláda s jej pomocou. Gloria Jarka lieči vykladá karty čistí priestory a veľa vecí vidí chodia jej obrazce.Môžem povedať že je médium čo ja ako realista skeptik voči nejakým zázrakom si to nedovolím povedať len tak. A to som kedysi pár ľudí navštívila a nič mi to nepomohlo.Gloria Jarka je fakt dobra tu vám s čistým svedomím odporúčam. Priamo kontakt na ňu je 0902853549.

rencica
16. feb 2016

Ahojte, nepoznate dobreho liecitela zo Ziliny a okolia? Dakujem

silvusinka353
16. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

Myslite si liecitel vie naozaj pomoct?

lucylka25
16. feb 2016

@rencica http://www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov Doporucujem vyskuat homeopatku Irenu Penu. Ziaden liecitel s energiou a kyvadlom, ale studovana a certifikovana homeopatka. Budete urcite spokojna 🙂 Drzim palce!

sjuzix
16. feb 2016

Ahojte, poznate niekto LL p.Moravcikovu z Trebatic? Dakujem za aku kolvek odpoved..

veverickav
25. feb 2016

ano, poznam, vola sa Jezis, uzdravuje kedykolvek, na stretnutie s nim staci obycajny rozhovor a viera. je to zadarmo, nic sa neplati. Je to fakt odbornik 😉

lubkamas
1. mar 2016

Chcela by som sa s Vami podeliť o vlastnú skúsenosť. Dlhé roky som trpela depresiou a v žiadnom zdravotnom zariadení mi nevedeli pomôcť. Nakoniec som pri sledovaní televízie M... v relácii reflex natrafila na Liečiteľa Józeka. Následne som ho vyskúšala a spravila som veľmi dobre. Jeho liečba a dar sú skutočným vykúpením. Okrem tela, ducha dokáže ukázať aj cestu na zložitých križovatkách života. Na vlastné oči som videla ako pomohol ľuďom s rakovinou, depresiou, mozgovou príhodou a bolestiach pohybového aparátu. Na základe výsledkov sme sa rozhodli vytvoriť mu stránku aby pomohol aj ostatným, ktorý o to stoja... http://lieciteljozek.webnode.sk/.

S pozdravom Ľubica

olivia77
1. mar 2016

@degva, to fakt? lebo je divne, ze je tu tolko odporucani na nu s emailom...

olivia77
1. mar 2016

@kasssija, je tu tolko pozitivnych komentov na Gloriu Jarku a teraz ma odradil jeden negativny, vraj nic nevie, ani liecit ani vestit...tak ja uz neviem, comu verit

stankai
1. mar 2016

Dievence len aby ste vedeli zahravate sa s bielou magiou vsetko vyzera ze vylieci ale niekde vam 100 percent uberie takze by som do toho nesla

olivia77
1. mar 2016

www.shamballa1024.sk, lieciva energia, aj ti, co neverili, citili teplo, ulavu a podobne pocity...
treba vyskusat, tiez som neverila, ale nakoniec som si nechala urobit liecenie na dialku...

stankai
1. mar 2016

jasne ked vas lieci sam diabol🙂

vladikvladik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
degva
2. mar 2016

@olivia77 bola som u nej.pani sedi v pivnici panelaku,ok,hovori vseobecne, nic nevie uhadnut,neponukne riesenie,chvilu vesti,chvilu akoze lieci,potom hovori o sebe,o tych,co tam boli,moj pocit bol proste,ze keby mi to nebolo trapne,bola by som odisla po par minutach.ja nechcem nikomu krivdit,urob si sama nazor,podla mna to nie je liecitelka ani nic ine.ako bola mila,ale ze mam pit vodu s citronom a pod.informacie,tak prepacte.

sasa1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kasssija
6. mar 2016

@olivia77 mne pomohla a dosť na to aby som ju odporučila. Pomohla aj iným ľuďom čo poznám. Ak by som jej neverila tak ju neporadím má silu v rukách ktorú.má malo kto a ja ju cítim aj na diaľku aj.moja rodina ktorá je na východe 🙂.

kasssija
6. mar 2016

@vladikvladik Gloria Jarka je dobrá ale trosku si to nafukol. Nespraví všetko za teba všetko má svoj čas neni to pán Boh :D ale je pravda ze patrí k tým najlepším. Každý má právo si vybrať, ja som s ňou bola Spokojná;)

vladikvladik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladikvladik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karmeliatt
7. mar 2016

Mne pani Jarka pomohla. Dostala som sa ku nej cez znamych. Liecila ma i na dialku a poradi i cez telefon. Rada ju odporucim.

sasa1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia77
7. mar 2016

no zaujimave odozvy na pani Jarku, ale mna napriklad odradili, bohuzial...

vladikvladik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetka589
8. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

ja moc tymto liecitelom od isteho obdobia neverim

sasa1983
8. mar 2016

@vladikvladik nemam sa za co ospravedlnit, propagovat liecitelstvo, najma ked dotycna pani (ktora ma cely zaber cinnosti) lieci citujem kedykolvek aj na dialku je podvod.

olivia77
8. mar 2016

@sasa1983, pani Jarka vas liecila?

sasa1983
8. mar 2016

@olivia77 nie, samozrejme ze ma neliecila. Ja uznavam medicinu na zaklade overenych lekarskych postupov, nie nalakavanie ludi, s ochoreniami, ktore realne maju a ich tazkosti sa nemaju preto riesit u pseudobytovych liecitelov. U nich nech si riesia osobne a citovo-osudove zalezitosti, ale nenechavaju castokrat nemale sumy za stratu casu, ktora sa niekedy da, inokedy neda dohnat. A hlavne nie na dialku cez telefon, ci socialnu siet. Tot moj nazor.

ralficka
8. mar 2016
Používateľ ralficka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ralficka.

@sasa1983 suhlasim s nim! 🙂

kasssija
8. mar 2016

@sasa1983 ja som z liekov čo mi predpísal lekár dostala zapal žalúdka z ktorého som sa dostávala dva roky pomocou stravy ..lieky to to bol tiež overený lekársky postup a mne uškodi..... Všetky ružové tabletky sú karcinogenne ľudia to berú keď ich niečo boli.... Kamoška má nábeh na rakovinu a už jej lekár naordinoval ožarovanie ktoré jej zabije aj zdravé bunky a hnusnu chémiu. Ide to s ňou dole vodou padajú jej vlasy nemá energiu čím ďalej je slabšia robia sa jej nepekne exemy na rukách liečba ju ničí.... To je podľa vás správny overený postup? s