Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

malachov
29. máj 2014

Dobrý deň chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť na ktorú nezabudnem do smrti.Mam zdravotné problémy s trávením vyskúšala som všetko možné bola som bezradná zúfalá preto som skúsila liečiteľa Pána Petra z Bardejova.Prišiel veľmi ochotne bol milý a vyžarovala z neho ľudskosť a láska pomáhať. Preto chcem aby aj ostatný ktorý majú zdravotné problémy vedeli že sú dobrý ľudia a mohli sa na nich obrátiť ako ja na Pána Petra . Je to pán liečiteľ. Má zázračné ruky dar od Boha.Každému kto má zdravotné problémy musím len odporučiť.Lieči všetky choroby pohybové onkologické príde ochotne za pacientom domov preto si ho veľmi vážim a uznávam jeho ľudskosť.Toto sú moje vlastné skúsenosti s Pánom Petrom preto napíšem kontakt na seba aby ste si mohli overiť pravdivosť 0918 597 500 . Napíšem kontakt na liečiteľa Pána Petra 0949232371

nikolino2
2. jún 2014

Ahojte nepoznáte niekto bylinkárku/kára z okolia Žiliny? a vaše skúsenosti? počula som o nejakej 80-ročnej babke bylinkárke z Bojníc neviete niekto viac info? vdaka

zumama
19. jún 2014

Gabka, akurat som to tu uz pisala, len v inej diskusii... vezmi ju v nedelu len tak na kavicku do Eurovei, ahaaa toto tam bude, zaujimave - http://www.velkydensanjelmi.sk/
Pripadne sa vyberte v sobotu do hotela Bratislava, tento tyzden mame v BA Festival alternativnej mediciny a prave cez vikend tu bude 150 roznych liecitelov z viacerych krajin, ktori budu normalne k dispozicii verejnosti, mozete si s niektorim pokecat, pripadne nejaku z liecebnych technik vyskusat, a v tu nedelu urobia na namesti nejaku ocistu za pomoci anjelov. Vyskuuusajte tam len tak nazriet, mozno to dobre padne.... cele info tu: http://www.pozitivnevysledky.sk/

belasy_motylik
19. jún 2014

@nikolino2 ahoj 🙂 , zistila si o niekom niečo? Ja tiež hľadám v okolí ZA. A čo je to za babku v Bojniciach?

nikolino2
19. jún 2014

Ahoj viem iba to ze je to bilinkarka a ma toho vela preto sa treba ku nej objednat a ze pomohla uz mnohym ludom a v ziline sa mi nic nepodarilo zistit. sorrz za pismo ale nieco mi mala stlacila na klavesnici a nejdu mi mekcene, dlzne...

koala001
6. júl 2014

Ahoj,prave som sa zaregistroval na modrom koniku,mam zdeav. problem uz dlhsiu dobu cca 2 r.ma strasne bolia kolena a ramena,rxistuje nejaky liecitel co by mi vedel pomoct???na nete som nasiel pana Anton Hornáček - THERAPEUT zo Starej Turej ma niekto s tymto panom skusenost,,,popripade mozete poradit nejakeho liecitela,,,alebo dobreho doktora,,,dakijem,

petusa5
17. júl 2014

Ja sa pridavam s uzasnymi skusenostami s p. Jarkou z Bratislavy, treba sa jej najprv ozvat na mail gloria.jarka@gmail.com. Za posledne dva roky som absolvovala rozne veci s cielom otehnotiet, ale bez vysledku. A druhy mesiac po navsteve u nej som bola v tom. Perfektna zenska, ktora napravi telo aj nasmeruje dusu.

duki
26. júl 2014

Ahojte,
ja by som odporučil liečiteľa Juraja. Mne dosť pomohol s rôznymi vecami, ale spominal mi aj niekoľko žien ohľadom otehotnenia, že im pomohol, keď som tam bol.
Veľká výhoda je, že dokáže liečiť aj na diaľku. V dohodnutý čas si ľahneš na postel a on si dokáže na vyššej úrovni pozrieť tvoje telo a riešiť problém energeticky.
Už má aj stránku 🙂 = http://lieciteljuraj.sk
odporúčam kuk na referencie: http://www.lieciteljuraj.sk/index.php/referenci...
Tak hádam to niekomu pomôže.
Duki

sofhia
1. aug 2014

@koala001 bol si u toho pana? nasla som o nom daky koment, ze je velmi divny, a ze zena, kt. u neho nechala 40e skonstatovala,ze nechodte k nemu, ak nechcete mat okrem zdravotnych problemov aj psychicke. osobne si myslim, ze nie je nic moc, kedze mam priamo na Starej Turej aj v blizkom okoli rodinu a nik z nich o nom nikdy nic nepocul, kebo bol fakt dobry poznali by ho vsetci.

sofhia
1. aug 2014

@petusa5 ako u nej prebieha liecba? kolko cca berie? dik.

buba183
1. aug 2014

@duki ahoj mozes mi napisat ako to prebieha chcela bi som aby pomohol mame ale osobne urcite nie a ako to je cenovo.dakujem za odpoved pekny vecer

vherecka
1. aug 2014

Ahojte, nepoznate nejakú liečiteľku z košíc, ohľadne otehotnenia. Ďakujem

petusa5
2. aug 2014

@sofhia ahoj, berie 40 eur bez ohladu na to, ako si tam dlho, proste lieci a riesi, kym treba. pracuje s energiami a napravi, kde v tele nie su v poriadku. posiela aj energiu na dialku, ale to som ja nezazila, kazdopadne moja kamoska z toho bola uplne hin, ako to funguje. da rozne zdravotne rady, co sa tyka napriklad pitia vhodnych stiav ci vhodnych jedal a vitaminov na konkretny problem. ale ako najdolezitejsie mi pride, ze vysvetli, ake dusevne nastavenie treba mat, ake myslienky podporovat v suvislosti s problemom, ako ich nechat rast a ake naopak vylieceniu nepomozu. ja mam inak uz brucho ako bubon a cele mi to pride ako zazrak 🙂 nech sa ti dari.

swety1
2. aug 2014

@petusa5 ahoj aku metodu ma na otehotneniee??

petusa5
2. aug 2014

@swety1 no to vsetko spolu, co som pisala vyssie. plus som zabudla ze vidi obrazce, teda co bude a vie tak pomahat aj pri rozhodovani, ked treba.

swety1
2. aug 2014

@petusa5 ahoj mam znamu co nemoze byt tehotna 10 rokov a stale nic

sofhia
2. aug 2014

@petusa5 diky, ja potrebujem riesit dcerku, takze s tym nastavenim myslienok je to tazke. a kedze sami vela studujeme, tak mame slusny prehlad o zdravej strave + vitaminoch, kt. u malej aj dodrzujeme, aj mame absolvovane vysetrenie na potraviny, kt. funguje. ja by som potrebovala vyriesit jej pricinu.

duki
5. aug 2014

@buba183
Ahoj,
no prebieha to tak, ze si lahnes a on potom na teba ten pan spusti akoby luc energie, take prijemne teplo zacne byt na celom tele. Ked si citlivejsia, tak aj citis, akoby ti nieco chodilo po tele a vyrovnavalo energie v tele.
Ked si na dialku, tak je to take iste, akurat to trva dlhsie (zhruba hodiinu), ale pocity su take podobne, len musis lezat bez hybania.
No a ked to chces pre maminu, tak to musi komunikovat s nou, ona musi chciet.
Ved najlepsie by bolo, keby mu zavolas a sa porozpravas, za to nic nedas, pozri si na stranke kontakt http://www.lieciteljuraj.sk

diaa
20. aug 2014

@petusa5 prosím ťa, ako dlho sa u jarky čaká na termín?

mmichael
20. aug 2014

@hedunecka prosím ťa, pomol ti ten p. Dedík?

mmichael
20. aug 2014

@petusa5 prosím ťa u tej Jaky je aká cena? a dáva aj nejaké lieky a kde to lieči u nej doma? či?

petusa5
20. aug 2014

@diaa nie dlho, par dni tusim len

petusa5
20. aug 2014

@mmichael 40, pisala som vyssie. mala "pracovnu" pri retre, ale vraj sa stahovala, tak neviem.

renata279
13. sep 2014

@adnil1927 ozaj to pomaha aj pri depkách?? ako dlho to berieš? nemožeš dať čislo na teba? dakujeem..

radyhandmade
19. sep 2014

@gabka prosím Ťa o kontakt na pána Dedíka, potrebujem to súrne, pretože dcéra je vážne chorá. Vopred krásne ďakujem

laaska
19. sep 2014

Ludia ja som chodila na biorezonancne vysetrenia, mali tam psychotronika, ktory vedel liecit na dialku....no nadlho to bolo. Az som pochopila, ze silu, ktoru tito ludia vyuzivaju nieje od Boha ale od diabla, aj on vie robit zazraky. Mne sa potom vsetky choroby vratili a co je nahorsie dlho mi trvalo sa z toho dostat psychicky. Chcel po mne, aby som si kupila rusicku geopatogennych zon - neskor som ju rozbila a boli v nej v kruhu kamene - Biblia to prisne zakazuje a uz aj viem preco. Tu to pekne popisuje jeden pan, ktory tiez robil s kyvadlom

https://www.youtube.com/watch?v=bWNwlUBUVmE

No zapredat dusu diablovi skrz "vyliecenie" a dostat sa na veky vekov do pekla je silna kava....

Ak chcete vyliecenie od Boha najdolezitejsia je POKORA, ODPUSTIT vsetkym ludom VSETKO - SO VSETKYMI LUDMI CO STE SA KEDYKOLVEK STRETLI, A MODLIT sa napr. najsilnejsiu modlitby Ruzenec. Je to najtazsia cesta, ale jedina - v Biblii je zakon, ktory treba na tejto zemi dodrziavat. Pre tych, ktori nechcu studovat staci vediet 10 Bozich prikazani. Ak chcete kracat za Jezisom, lebo on jediny vie uzdravit, existuje Hodina Bozieho milosrdenstva o 15tej sa treba modlit Ruzenec Bozieho Milosrdenstva.

https://www.youtube.com/watch?v=BKo0amj-IjI
laaska
19. sep 2014

A existuje jedna perfektna kniha, ktoru odporucam kazdemu Derek Prince - Pozehnanie alebo kliatba, vyber si!
http://www.ver.sk/Pozehnanie-alebo-kliatba---vy...

selena263
19. sep 2014

@laaska vrele s Vami suhlasim, ze vacsina liecitelov nema dar od Boha, ale pracuju s ciernou magiou, a este zato pytaju nehorazne peniaze.Jedine vsemohuci Boh vidi presnu pricinu kazdej choroby, bez jeho pozehnania niet uzdravenia.
Co sa tyka modlenia ruzenca, s tym nesuhlasim, je to hriech voci prvemu prikzaniu z desatora. Uctievat mame len jedineho (nie troj-jedineho!!!) Boha, nie ziadnych davno zosnulych ludi. Hovorim z vlastnej skusenosti, tiez som tomu najskor nerozumela, ale potom som nasla vysvetlenie a pomoc tu: //www.liecitelka-laura.sk/o-mojej-praci/

Citat zo stranky:
Jediná podmienka mojej pomoci ľuďom je ich úprimná a pravoverná láska k všemocnému Bohu. Všetci z nás máme v svojom živote veľa utrpenia. Nestojí nám za to obrátiť svoje prosby k Bohu aby nás tohoto utrpenia zbavil? Nepýta od nás peniaze! Stojí nás to iba pár minút denne sa k nemu v modlitbách utiekať o Jeho Božiu pomoc. Nemusíte chodiť do kostola, klaňať sa farárom a dávať im milodary a peniaze za pomoc, ktorú Vám oni nikdy neposkytnú, ale Boh áno. Boh vaše peniaze nepotrebuje, len Vašu lásku a modlitby.

Viac tu: http://www.liecitelka-laura.sk/o-mojej-praci/

laaska
19. sep 2014

A nasla som toto https://www.modrykonik.sk/forum/alternativna-liecba/nebezpecia-alternativnej-mediciny-2/

Najdolezitejsia vec, ktoru ti vasi ludovi liecitelia potrebuju su vase oči - OKNA DO DUSE!!!! A musite im dat SUHLAS, lebo bez vasho suhlasu vam diabol nesmie ublizit. Vzdy sa vas opytaju CI CHCETE, zvlast ak ide o bielu magiu.

Aj Panna Maria dala Bohu suhlas, aby na nu zostupil Duch Svaty. Su to take veci, ktore prehliadnete, ale mozu mat fatalne nasledky. Biblia - evanjelium podla Lukasa 1kapitola 38vers Mária povedala: „Hľa, služobnica Pána, nech sa mi stane podľa tvojho slova.“ Anjel potom od nej odišiel. http://www.mojabiblia.sk/svatepismo/42/evanjeli...

laaska
19. sep 2014

@selena263 existuje len Trojjediny Boh - OTEC, SYN A DUCH SVATY. On je cesta, pravda a zivot! A v Biblii je vsetka pravda.

http://www.grkatsp.estranky.sk/clanky/okultizmu...
Lv 19, 31: „Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich, poškrvnili by ste sa tým. Ja, Pán, som váš Boh!“

Dt 18, 11n: „Nech niet medzi vami nikoho ... kto by sa radil duchov alebo veštcov, alebo by sa pýtal mŕtvych na pravdu. Všetky tieto veci sa ošklivia Pánovi a pre tieto nešľachetnosti ich vyhubí.“

Lv 20, 6: „A osobu, ktorá sa obráti na vyvolávačov duchov a na veštcov a bude s nimi modlárčiť, proti takej osobe obrátim svoju tvár a vyhubím ju z jej ľudu.“

Lv 20, 27: „Ak niektorý muž alebo žena bude mať v sebe schopnosť vyvolávať duchov alebo schopnosť vykladačstva, musia umrieť. Ukameňujú ich a ich krv bude na nich.“

Iz 8, 19n: „Keď vám povedia: "Dopytujte sa u čarodejov a veštcov, čo šuškajú a šepocú;či sa nemá národ dopytovať u svojho boha, o živých u mŕtvych?" K náuke a ku svedectvu! Ak nebudú hovoriť takto, budú ako tí, pre ktorých niet svitania. Bude chodiť v nej(v krajine) ochabnutý a hladný, a keď vylačnie, rozzúri sa a bude zlorečiť svojmu kráľovi a svojmu Bohu. A či sa obráti nahor, či sa pozrie na zem: hľa, úzkosť a tma a ...

Rim 14, 8: „ ... lebo či žijeme, žijeme Pánovi, či umierame, umierame Pánovi. Či teda žijeme alebo umierame, patríme Pánovi.“

1 Tim 2, 5: „Lebo jeden je Boh a jeden prostredník medzi Bohom a ľuďmi - človek

Jn 10, 7: „Preto im Ježiš znova vravel: „Veru, veru, hovorím vám: Ja som brána

BIELA- odvrátenie zla, zlepšenie vzťahov, uzdravenie
ŠEDÁ – zabrániť uzdraveniu, sexuálnej žiadostivosti alebo plodnosti
ČIERNA – prenasledovanie (často i sexuálne), spôsobiť chorobu alebo zabíjať