Spoľahlivý liečiteľ. Viete o nejakom?

gabka
6. júl 2007

Jedná sa o moju kolegyňu, má endometriozu, a bohviečo ešte všetko. Napcháva sa kilami liekov a hormónov a mám pocit, že jediný, kto jej môže pomôcť je naozaj dobrý liečiteľ, ktorý jej dá dokopy celé telo aj dušu. Naozaj by som jej chcela veľmi pomôcť, tak ak máte niekoho "odskúšaného" napíšte mi prosím kontakt a ako ste s ním boli spokojné. Najlepšie by bolo BA a okolie - ak sa dá.

bellablonde
6. júl 2007

Jan Dedik. Ale byva v Trencianskych Tepliciach...
je to nas dlhorocny rodinny znamy. Skus o nom nieco vygooglit a pripadne ti poslem na neho tlf. (ale musim ho najprv zistit od nasich)

vandas
6. júl 2007

Gabi, najdolezitejsie je, aby aj tvoja kolegyna doverovala inemu pristupu k liecbe ochoreni, ako je nasa zapadna medicina. ja mam 2 overene kontakty, kt. odporucam - podotykam, ze obe su lekarky. Kazda je ina a kazda nam velmi pomohla.
drzim palec

libeth
6. júl 2007

gabka, ja mam tiez endo. a dnes som po prvom umelom, tea len po punkcii, lebo namiesto vajicok, resp. folikulov tam som mala len endometr. cysty. Licila som sa hormonnmi a nepomohli mi. Po mimi velmi tuzim. V stredu idem k jednej liecitelke. Ak bude dobra rada ti kontakt dam. Dufam, ze mi pomoze.

gabka
autor
7. júl 2007

Dakujem za info,
Bella - pana Dedika poznam, zda sa mi, ze on sa viac specializuje na kozne choroby, kontakt na nho mam.

vandas- super, ak mas dobre skusenosti, tak jej dam urcite tie kontakty. Ved skusat treba. Lekari dnes dokazu vela, ale na niektore veci jednoducho nestacia.

libeth- ona k tej chorobe ma vela vsetkeho mozneho, ma len 1 vajecnik, stitnu zlazu, reumu, prave mala nejaky zapal nervu na chrbtici a fuuurt nieco. Umele oplod. sa nepodarilo a teraz jej pre zmenu dali antikoncepciu... tak nema to lahke. Mam pocit, ze sa uz uplne zosype a najma psychicky.
Takze kazdy kontakt potesi.
"presvedcila" som ju na tento sposob /lebo už iny nema/ pretoze pred tym moc nechcela ist k liecitelovi. Ale vidi sama, ze lekari jej nepomohli.

Tak verim, ze nieco z toho vyjde.

chrobaak
7. júl 2007

gabka, p. Dedik sa nezaobera len koznymi probl. pomohol mojej kamoske s gynek. problemami. mozno by to stalo za pokus 😉 2 dni v mesiaci je aj v BA.

dadulka19
7. júl 2007

gabka,p.Dedíka odporúčam 🙂,ako napísala chrobaak,zaoberá sa rôznymi zdravotnými problémami.Mojej dcérke lieči atopický ekzém 🙂 ,a vyzerá to,že úspešne.Aj túto stredu má byť v Piešťanoch.Tel.č.na neho mám,ak chceš.

gabka
autor
8. júl 2007

Dedik liecil manzelovi ekzem, ci psorku, ci co to ma vo vlasoch. Je pravda, ze sa mu to zmiernilo, ale moc to nedoliecil, proste to potom uz odflakol, tak mozno preto ten vysledok nebol bohvieaky.
Tak vdaka za referencie, urcite jej dam cislo aj na Dedika. Myslim ze je v BA prvu stredu v mesiaci.

hedunecka
15. nov 2007

no my sme boli vcera u dedika s atopickym ekzemom a dozvedela som sa uplne nieco ine..pozrel mi do oci a povedal co mi je a dal mi take kvapky ktore mam na rano a vecer tak som zvedava ci to zaberie..a s malou pojdem k nemu az ked bude mat pol roka lebo ze skor male deti nelieci

emjee
12. jún 2008

ynna • Dnes o 07:42
Ahojte. Na modrej streche som prvy krat. Musim povedat ze sa mi tu velmi paci. (lepsie ako ine fora)
Chcela by som vas poprosit o kontakt na nejakeho ludoveho liecitela alebo babku bylinkarku, ktora vam v zivote pomohla. Lekarom uz prestavam verit a chcem dat sancu niecomu naturalistickejsiemu. Pocula som nieco o p. Dedikovi. Nemate prosim na neho niekto kontakt. Pripadne neviete kedy byva v Piestanoch?
Velmi vam vsetkym dakujem.

juliett99 • snž • Dnes o 09:39
ahoj yanna
mna by tiez zaujimalo a chcela by som vediet o nejakom liecitelovi,, aky je tvoj problem??? snazite sa o mimi??? a kolko??,

Ja som pocula o nejakom liecitelovi ten chodi poslednu sobotu v mesiaci do Bucan smer Trnava ...,, vraj je dobry

lentilienka
20. jún 2008

Ahojte babulky.
Ja chodim k jednej doktorke. Vystudovala medicinu a este si potom robila atestaciu na reiki, homeopatiu a cinsku medicinu.
Poviem Vam len tolko. Prvy krat ked som k nej prisla som jej povedala ze nemozem otehotniet, ze sa snazime 4 roky a ze mam za sebou niekolko krat IVF, KET, IUI a rozne lieby. Mam endometriozu, polycisticke vajecniky, zvysenu imunitu voci trofoblastu a co ja viem co este. Ona na mna pozrela, chytila mi ruky a povedala, ze som tehotna. Neverila som. Povedala mi vsetko cim som presla. Co som prekonala. A to iste aj manzelovi. Objednala som sa na gyndu a doktor mi tehotenstvo potvrdil.
Nechapala som. Takze asi tolko. Ak chcete kontakt rada poskytnem.

mariettka27
20. jún 2008

Dobrý večer kočky! 🙂
Ja som zasa počula o istej pani Anežke z Košíc,čo pomáha riešit zdravotné problémy včetne problémov s otehotnením.Má aj stánku www.anezka.sk,skúste kuknút,ak chcete.Vraj pomohla viacerým ženám k vytúženému mimi.Má certifikáty,ochranné známky na liekoch a čajoch a tak.Zaoberá sa čínskou madicínou.Mne ju odporučili tiež baby z jedného fóra,vraj po jej liekoch otehotneli.Tak nad tým uvažujeme aj my s drahým....Nemáte niekto s nou tiež skúsenosti?papa 😉

renatka23
16. apr 2009

ahojte neviete o nejakom dobrom liečitelovy nemožem otehotniet bola som už dva krat na umelom oplodneni.S preveho manželsva mam dieta

bubinko83
27. apr 2009

ahojko,prosim vas neviete o nejakom liečitelovi ktory by mi pomoho?l
Strašne ma bolievaju križe a nechcem ist k lekarovi,lebo s tym nemam dobru skusenost a bola by to zase riadne \"dlha \" cesta pokial by mi vobec niečo zistili čo mi vlaste je.Ak by to vobec aj zistili. 😖

lucifuk321
21. máj 2009

Ahoj lentilienka.

Ak mozes, napis mi kontakt na tu doktorku, vazne rozmyslam, ze by som jej zavolal. Berie aj chlapov? 🙂

Dik.

L.

lucifuk321
21. máj 2009

..a este jedna vec, ak pozna niekto niekoho overeneho z vychodu, ale nie je podmienkou a pomohol vam s otehotnenin, poradte... dik 🙂

L.

somov
14. aug 2009

Pomohol už niekomu p. Dedik zlepšiť spermiogram, manžel má zlý, sme po 3 IVF, 1 x potrat v 6 tt. Ako by nám mohol pomôcť?

lucifuk321
18. aug 2009

Ahojte este raz.

Len sa chcem pripomenut, ci nahodou nepozna niekto z vychodu, ale nie je podmienkou, overeneho liecitela na muzsku neplodnost?

Budem rad kazdemu prispevku.

Dik!!!

sonike
19. aug 2009

Ahojte,
gabka,skús pozrieť na tému Bylinkárka Anna Kopáčová,pomoha už viacerým.
Držím palce!!! 🙂

sonike
19. aug 2009

Teda,neviem či je to ešte aktuálne,lebo som si až teraz všimla dátum,ale možno to pomôže niekomu inému.

lucifuk321
1. sep 2009

...este raz skusim, mozno niekto odpovie. Pozna niekto nejakeho p. Ondreja z Levic, alebo jeho sestru Zanu? Su to vraj liecitelia, ale neviem nikoho najst, kto by mi to aj potvrdil. A ak niekto u nich bol, liecia aj neplodnost?
Dik za odpovede...

somov
2. sep 2009

Tak ja neviem o p.Ondrejovi ani o jeho sestre, keď dačo o nich budeš vedieť tak informuj, ale počula som niečo o p. Dedíkovi, neviem čo je na tom pravda, komu pomohol s neplodnosťou, ale idem dne za ním do BA, tak potom dám vedieť. Ja by som chcela vedieť či má niekto s ním skúsenosti ohľadom liečby neplodnosti mužskej. Manžel má veľmi zlý spermiogram a nedarí sa nám už 3 roky. Ťahá na 4 rok.

lucifuk321
2. sep 2009

somov... no ja som o nich len pocul na inom chate, same chvaly, ale teraz sa mi zda, ze si tie chvaly sami pisu a zda sa to uz aj ostatnym, lebo neviem nikoho ineho zohnat, co ma s nimi dobru skusenost, takze asi nic z nich.

inak, ked budes mat nejake info o tom p. dedikovi, urcite daj vediet. muzska neplodnost je aj nas problem.

budem cakat...dik!!!

somov
4. sep 2009

Tak boli sme u p.Dedíka, dal nám kvapky, aj mne aj manželovi a tvrdí že majú úspešnosť v liečbe neplodnosti. Su to bylinkové prepráty, tak neviem ako to všetko dopadne, uvidíme, dúfam že to pomôže.

lucifuk321
5. sep 2009

somov...a ako vas p., dedik vysetroval? a platili ste nieco? a tie kvapky, co su zac? jeho vlastna tvorba?

dik...

somov
6. sep 2009

pozrel nam do oka.Za diagnostiku sa platí 5 eur,a za každý byl.preparát tak isto po 5 eur.On si vraj zbiera bylinky sám, takže je ´to jeho tvorba.

wwaanesska
6. sep 2009

Pridaj odpoveď |

Zmeň foto

wwaanesska • Včera o 22:23 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle...
http://spravy.pravda.sk/kde-sa-konci-moderna-me...

Zmeň foto

wwaanesska • Dnes o 00:48 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Vyhnala len ženu, čo si pýtala bylinku na potrat
25. 06. 2009 09:00 hod

Autor: Viera Dusíková
Anna Kopáčová z Vrbového zodrala "na bylinky" už tri autá.

Anna Kopáčová z Vrbového zodrala "na bylinky" už tri autá. (Autor: V. Dusíková)

Bylinkárke Anne Kopáčovej z Vrbového (50) dali ľudia priliehavú prezývku – Posledná štácia. Táto žena už dvadsať rokov pomáha vrátiť chorým to najcennejšie – zdravie.

Mladým ženám, ktoré po opakovaných spontánnych potratoch nedúfajú v počatie, dokáže pomocou bylinkových zmesí, ale hlavne zdvihnutia a podviazania maternice, vrátiť vieru a nádej v najväčší zázrak života. Jej prvým dieťaťom , ktoré pomohla priviesť na svet je 22-ročný Peter Urban z Považskej Bystrice. Keď ju pred 23 rokmi navštívila jeho mamička s úpenlivou prosbou v očiach, aby jej pomohla, bylinkárka ešte netušila, že pomôže stovkám a možno aj tisíckam nešťastných žien. Ich zoznam nemá, ale v bylinkovej miestnosti jej rodinného domu sa nachádza plná škatuľa fotiek bábätiek, ktoré jej poslali vďačné mamičky. Desiatky fotografií bábätiek má už aj v novom mobile. „To sú moje najvzácnejšie ememesky,“ smeje sa bylinkárka a ukazuje jednu z nich. „Stala som sa bylinkárkou z Božej vôle. Ale všetko ostatné som si musela naštudovať. Nikomu som nikdy nepovedala, že mu nepomôžem, vyhnala som iba jedinú pani. Pýtala si bylinku na potrat. Tak tú som vykúrila!“

lucifuk321
6. sep 2009

Tak sa zda, ze k liecitelom asi vela ludi nechodi...?

mannu
14. sep 2009

Ahojte,moje meno je Riso.Som tu prvy krat a potrebujem pomoc.Lekari okolo mojeho problemu len kecaju,vylucil som ich,lebo ja potrebujem pocitit viditelnu zmenu a to bez velkeho mnozstva liekov,,ved mam 28 rokov.Moj problem spociva v cervenych licach,ale nie su to ani rozsirene cievocky ani rosacea ani podobne.Mam to proste po rode a geneticky dane.Vpubertalnom veku mi to robilo take problemy,ze som sa hanbil vyst na ulicu,lebo som si uvedomoval moj problem a hned som sa este viac zacervenal,takze to bolo katastrofalne! Teraz je to uz o nieco lepsie,ale stale to mam a par rokov mi to uz poriadne strpcuje zivot! Mnoho ludi nevie ocom pisem,tak ich poprosim nech ani nereaguju na moju postu,ale viem,ze je vela takych co presne vedia ocom pisem,tak ich pozdravujem. Dozvedel som sa o P.Dedikovi...poznam 2 ludi co ich vyliecil bilinkami,takze tam nieco bude.Volal som z dalsim Panom a hovoril,ze potrebujem vymazat svoju geneticku informaciu.On to robi.A potom pit vodne roztoky,ktore mi doda.Vola sa Ondej Samcik. Vi mi tu niekto poradit kto by mohol odstranit moj problem? DAKUJEM

athe
4. feb 2010

lentilienka kamaratka ma tiez podobny problem, poslala by si mi prosim kontakt na tu lekarku na athe@centrum.sk ?
dakujem ti vopred

sicho
27. apr 2010

Dobrý deň, chcela som poprosiť o kontakt na pána Dedíka, dúfam, že mi niekto pomôže. Mám už dva roky zdravotné problémy, stále robia na mne pokusy a výsledok nikde. Takže prosím o kontakt.