Thuja occidentalis - detoxikácia po liekoch

chryse
4. feb 2013

Maminy, poradte ako davakovat thuja occidentalis. NIe po ockovani, ale po ant. liecbe. Boli sme v nemocnici, kde sme dostali 3je ant., predisom a dalsie lieky. Chcela by som malu trosku "ocistit" a dopocula som sa ze tento homeopaticky liek je na to dobry. Len neviem ktory kupit a ako davkovat. Dakujem za rady

chryse
autor
4. feb 2013

neviete nik poradit? ☹

zvedavamt
4. feb 2013

My pouzivame Bio chlorelu aj na čistenie aj ako probiotikum. Hlavne je čista a bez cukru a možu ju aj deti.

marcelatje
4. feb 2013

@chryse nemám skúsenosť, ale dávkovanie nájdeš tu http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/ucinna-lat...

chryse
autor
4. feb 2013

@zvedavamt ale tam je dost vysoke davkovanie,,,,,aspon podla toho co som pozerala,,,,, ktoru mas ty?

xlucia
4. feb 2013

@chryse pre tak male dieta potrebujes odbornika

chryse
autor
4. feb 2013

@xlucia ved praveze sme boli u odbornikov v nemocnici,,,,,

zvedavamt
4. feb 2013

Ja mam od GW a davkovanie je individualne podla potreby. Sestrine deti ju jedia ako cukriky od 6 mes, maly/3r/ jej schrumal minule v aute za 10min cesty celu moju cestovnu krabicku,cca 40ks
Inak dospely 20 tab denne a dieta by malo polku,ale... Aj dospelak najprv zacina s 3ks a ked kupim cele balenie, je v nom 1200ks,tak to mame nadlho
Predavkovat sa s tym neda,je to akoby sa dakto chcel prejest šalatu
Jedine co treba dodrziavat je pitny rezim, inak odpady vyjdu cez kozu,aj to sme uz mali a prezili sme
Hlavne,ze mame zdrave deti a prestali sme behat po doktoroch 🙂

chryse
autor
4. feb 2013

@zvedavamt poslala som ti ip