Zbavili ste sa bradavíc bez lekára?

dajulka01
7. apr 2020

Ahojte ma niektorá z vás skúsenosť s bradavicou? Ale tak že ste sa jej zbavili bez lekára... Mne sa totizkonuz davnejsie urobila na nohe á konkrétne na prste a potom aj na ruke na kraji prsta ale tam to není také hrozné ale na nohe mi to dosť vadí, pri chodeni nie ale už ma to začína mierne nie že pobolievat ale ked stupne rak nepríjemné... Neviem či to mám vystrihat alebo čo už som zúfalá už s tým bojujem dlho...nejaký domáci prípravok ktorý pomohol? Ďakujem za rady a skúsenosti

pribinak
7. apr 2020

Však to ti kozna vypáli za 5 sekúnd a je po probléme

katren
7. apr 2020

Za mna naaaaaj je Verrumal....dcera mala na dlaniach, nehrozilo vypalovanie....za tyzden pravidelneho natierania bola bez 😉

0silvia0
7. apr 2020

Lapis, čertov kamienok, kupis v lekarni

paulinkaa2
8. apr 2020

@dajulka01 mala som na prstoch. Laser ani dusik mi nepomohli. Davala som si Kolodium forte. Dlho to trvalo ale nakoniec zmizli.

3petka
8. apr 2020

@dajulka01 ja keď som chodila k Dr na vypaľovanie tak nepomáhalo potom som sa nas.... a objednala z netu wartner tekutý dusík a doma vypalovala častejšie a po dvoch týždňoch som mala pokoj. Stále ho mám doma a ak badam náznak bradavice tak hneď použijem a je fuč.

ovaaa
8. apr 2020

Syn 10r. mal niekolko bradavic na nohe.Davala som mu na to cibulu namocenu v octe 2x za den na nejake 2h., obviazala som izolepou nakolko drzala najlepsie.Bradavice sa najskor zvacsili akoby vystupili z vnutra von a potom spravila chrasta. Zo 4 ma uz len jednu na ktorej pracujeme.

janka_266
8. apr 2020

odporúčam kolodium forte

kristiii
10. apr 2020

@dajulka01 hliva ustricová v kapsulach, pomohla mne, synovi aj bratovi, nedám dopustiť. Poradila kamoška co sa nevedela zbaviť bradavice

dajulka01
autor
11. apr 2020

@katren kupila som nakoniec ten verrumal teda podarilo sa mi ho zohnat na predpis pouzivam to 2 den, momentalne minto akokeby sa vysusilo vyzerabto divne ale vidim tm tiebcierne korienky podarilo sa mi uz 2 vytrhnut ale je ich tam ešte len nemozem sa k nim dostať, treb ich vytrhnut alebo len to s tym potierat?

zuzanaete
11. apr 2020

Citronovy esencialny olej.

katren
11. apr 2020

@dajulka01 len potierat.....netrhala som nic dcere...aj jej to vysusilo a potom same odpadlo....

kristin10
3. máj 2020

Baby ahojte viete mi poradit ci je toto bradavica ? Predtym som mala na tom taku chrastičku myslela som ze je to aj chrasta ale toto tam zostalo

kristin10
3. máj 2020

@

dajulka01
autor
3. máj 2020

@kristin10 nevyzerá to ako bradavica ja som mala a nevyzero to tak to by bol taky biely flak pod kozou malinky

paulahorova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz