Žlté nechty na palčekoch na nohách ročného dieťaťa

viera40
7. apr 2019
lavender21
7. apr 2019

@viera40 žlté nechtíky pravdepodobne znamenajú mykózu a s tým je potrebné ísť ku kožnému doktorovi aby nasadil liečbu... o aké staré dieťa sa jedná?

viera40
autor
7. apr 2019

@lavender21 dieta ma 1 rok a co to znamena

lavender21
7. apr 2019

@viera40 ja som to riešila s malou keď mala 16 mesiacov, doktorka jej dala liečivý lak na nechty, ktorý nanášame denne pravidelne už skoro 5 mesiacov... Je to dlhodobá liečba, lebo musí narásť celý nový nechtík, ktorý rastie už zdravý...

viera40
autor
7. apr 2019

@lavender21 a scoho to mohlo vzniknut ked dieta je cistotne ma svoju obuv ciste pradlo

lavender21
7. apr 2019

@viera40 toho som sa nedopátrala ani ja u malej. Všetky topánky mala nové, je čistotná... Mne doktorka vravela že to mohla chytiť aj keď behala bosá po tráve. Neboli ste niekde na kúpalisku? Ono sa to vyvíja aj niekoľko týždňov kým je to vidno...

viera40
autor
7. apr 2019

@lavender21 nie praveze neboli sme nikde a nebehala bosa este nato cas nebol ani na kupalisko

lavender21
7. apr 2019

@viera40 ozaj potom neviem... ale najlepšie by bolo zájsť čo najskôr na kožné...

evkamotka
8. apr 2019

Ahoj nas ma tiez take nechtiky, boli sme u koznej a nas to ma Z PEVNEJ OBUVI. Kozna povedala, ze s tym sa nic nerobi ani neda robiť, mame ho nechavat vela doma naboso... Ide o obrannu reakciu nechtov na topanku. Ale to musi pozriet kozna, ci je to pripad aj u vas...

eur
10. apr 2019

@viera40 často to môže spôsobovať zlá veľkosť prípadne úzka topánka. Nemusí to byť zrovna z bazéna, no ak s dieťatkom chodíte plávať, nedá sa vylúčiť ani takáto možnosť.

viera40
autor
11. apr 2019

DAKUJEM PEKNE ZA RADU