Aká antikoncepcia pri kŕčových žilách?

douglas
28. jan 2009

Dobry vecer, mile mamky alebo snazilky. ma niekto z Vas krcove zily? aka antikoncepcia sa pri nich pouziva? napiste, prosim.dakujem

robodracica
29. jan 2009

No hormonálna nieje vhodná isto. Hrozí trombóza. 😒 😒

douglas
autor
29. jan 2009

dakujem. aj ty mas takyto problem? inac i ja som z He. dobra fotka,heeehee 😀

snenka
6. jún 2010

Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť. Mám krčové žily na nohách a robia sa mi dosť vidieteľné žily aj na bruchu, prsiach a hrudníku. Neviete, či existuje nejaký liek, ktorý by potlačil viditeľnosť žíl na bruchu? Môžu sa robiť krčové žily aj na bruchu, lebo stále sa mi zviditeľňujú a mám aj boslesti a silné pichanie v bruchu, najmä na bočných stranách.
Krčové žily sa mi objavili pred mesiacom z antikoncepcie. Bola som u lekárky a zistilo sa veľa prípadov zbrania antikoncepcie Lindynette. Neodporúčam!!!

janinah
6. jún 2010

snenka,trošku si poštuduj žilový systém a jeho fungovanie,odporúčam vyš. na cievnej amb.,ak si tam ešte nebola,ďalej doživotne neodporúčam hak-to ti asi lekár už povedal,a tiež si niečo prečítaj o tromboflebitíde,aby si vedela reagovať,ak náhodou ...pri krčových žilách na nohách sa odporúča určitá životospráva a liečba,ale žily aj na bruchu-to je už dosť ,keď sú aj tam a samozrejme treba vyš. aj pečeňové testy,pogoogluj varixy a žiadaj sa na to cievne

snenka
7. jún 2010

Ďakujem za rady 🙂

peterpavol
11. aug 2010

nie som odbornik a netrufam si nieco odporucat ale s manzelkov sme rozoberali temu antikoncepcie, lebo pomalicky asi dokoji a bude to aktualne. radil som sa s kamosmi doktormi a ti mi jednoznacne povedali nech si dame predpisat nieco nove, ze vraj uz existuje uz tretia generacia hak, dokonca jedna je aj na prirodnej baze (qlaira) a teda je setrnejsia k organizmu zeny, a to je myslim jo sakra dolezite...

janinah
11. aug 2010

peterpavol,hodím tu "podpichovku" 🙂
o vasektomii si neuvažoval? radšej nech žena berie niekoľko desaťročí hormony akoby muž mal podstúpiťmalý zákrok?aký máš na to názor? 😉

janinah
11. aug 2010

vasektomiu samozrejme myslím vtedy,ak už budete mať všetky deti koľko ich chcete...

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
estherka73
1. jún 2011

No ja mám po troch detičkách varixy riadne, mám to aj genetickú predispozíciu, doposiaĺ som užívala Detralex ale teraz mi v lekárni odporučili Mobiven obsahuje aj escín, beriem ho už mesiac a musím skonštatovať zlepšenie 🙂 🙂 🙂
Juj a nie je ani na predpis.

http://www.docsimon.sk/tovar/mobiven-micro-tbl-60

petaboo
2. jún 2011

kolegyňa má gen. predispozíciu bere antiku a do toho ešte aj fajčí a vôbec sa nehýbe 😲