Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

oalaa
8. jún 2009

Ahojte tehulky a maminky, chcem sa spytat ako rychlo ste otehotneli po vysadeni HA? Brala som Minervu a chcela by som otehotniet v auguste 😉 ale dr.vravel, ze po vysadeni by som mala mat cca mesiac chraneny styk, pr.moze byt nabeh na dvojicky.

kkatrina
15. júl 2009

ahojky,
ja som pri obidvoch deťoch otehotnela plánovane hneď po vysadení HA - novynette, hneď myslím - 1. týždeň po plánovanej prestávke - menzes a potom som si HA už nedala 😀 dvojičky žiadne aj keď pri prvom som mala dvojkomorovú cystu v maternici a lekári sa báli aby mi nevytlačila plod - našťastie všetko ok, pri druhom žiadne komplikácie 😉

lifiatko
16. júl 2009

Je to tu vo fore, nepoznam to... co je "syndróm zanikajúceho dvojčaťa"?

bebel
29. júl 2009

1. x ihneď a 2. x po 16 mesiacoch a 2mesačnej kúre clostilbegytu

danka_ba
30. júl 2009

Ja som pri provm otehotnela hned po vysadeni a pri druhom som otehotnela na druhy mesiac 🙂

petika
23. nov 2009

Ja som otehotnela dva týždne po vysadení. Prvý týždeň bola mrcha, potom sme šli na to a tri týždne od vysadenia sme už mali dve čiarky. Ale skončilo to potratom v 9. týždni, takže teraz sa pokúšame zase, žiadne HAK, žiadna ochrana, čo má byť sa stane

duratlicka__2
22. dec 2009

Ahojte! Ani neviete, ako ste ma potesili, musim to dat precitat manzelovi. Chce este pockat, ale ja uz nemozem vydrzat. Tak velmi by som chcela drobca🙂

nikush4
22. dec 2009

ahooj. tak ja som tabletky vysadila a o dva tyzden som uz bola tehotna.. takze zrejme na prvy sup 🙂

sakura77
22. dec 2009

tak ja prve dietatko -2 roky po vysadeni
druhe-rok po vysadeni 😉

didiana333
22. dec 2009

Ja hned po vysadení...prvý mesiac...a to som užívala HAK dvanásť rokov ... 😀

kisska
23. dec 2009

Ahojte - ja som otehotnela 2x po 6tich mesiacoch. Najprv som brala 7 rokov Mercilon a prve tri mesiace si so mnou hormony robili co chceli a o dalsie tri mesiace som nasla 2 ciarky. Potom som brala od 600nedelia Azaliu popri kojeni a ked som ju vysadila, boli len tri cykly - 56, 49, 52dni - divoke, ale stali za to... akurat ze doteraz nemame jasny termin porodu 😀

duratlicka__2
28. dec 2009

Pocujte a tie, ktore ste otehotneli tak rychlo, mate zdrave babatka? Nemaju nejake problemy?

didiana333
28. dec 2009

Vobec nie,mala som bezproblemove tehotenstvo...a dokonca som si to užívala lepšie ako za mlada...:o)))

bocianka
28. dec 2009

ahojte, asi som nejaka vynimka, ale ja som otehotnela az po 1,4 roku po vysadeni antikoncepcie 😔 brala som diane s dvoma prestavkami 6 rokov, tak neviem, ci to je ten dovod alebo bol problem niekde inde.

dene
28. dec 2009

brala som yadine, 3,5 roka a na prvý šup
bábo zdravé, silné

zuzanockamt
28. dec 2009

ja som 16 mesiacov po vysadeni HAK a este som neotehotnela ☹

bihan
29. dec 2009

Pri prvej mesiac po vysadení a na druhé sme si počkali 8m.

jamar
29. dec 2009

ja som brala 7 rokov Janine. A po vysadeni mi dvakrat prisla mrska a na tretikrat uz nie.

strapco13
29. dec 2009

brala som Yadine, predtym ine, dokopy 9 rokov, otehotnela som po pol roku, krasne a zdrave dietatko mame

kablika
8. jan 2010

ahojte, ja som uzivala HAK 10rokov bez prestavky. Otehotnela som po 2 menzese. Mala som velmi bolestive ovulacie (bezpecne som vedela, kedy sa mame snazit). A su to dvojicky 🙂 Nechceli sme s manzelom uz odkladat teho (mam 30). Teraz som v 5.mesiaci a teho prebieha uplne v pohode. A tie dvojicky beriem ako osud - ked vidim, ze nemate ziadna po vysadeni a hned otehotneni 😉 , je to super....

trinka
9. jan 2010

pol roka som brala antikoncepciu (triregol) a zabudla som si vziat 2 tbl. vo feb a v marci už boli 2 ciarky 😀 babo sme chceli, len trolinku neskor, ale teraz nelutujem 🙂

siuzi
9. jan 2010

hneď v nasledujúcom cykle.6rokov som brala tbl.antik.,potom 2r.pauza-podarilo sa ustrážiť a po jednom bal.náplasrí Evra už to aj bolo-neplánovane,ale neľutujem 😉

veronika81
9. jan 2010

ja som brala 6 rokov HAK (najprv Mercilon, potom som mala Nuvaring), mesiac po vysadení sme si ešte dávali pozor (robili mi testy na štítnu, tak som musela počkať na výsledky) a potom o 2 mesiace dve // 😵
Ale tiež som presne vedela, kedy som mala ovuláciu a viem to aj teraz, už som mala dva cykly od pôrodu.

ani473
10. jan 2010

ahoooojte tehulky a aj netehulky 😉
ja by som chcela vasu radu prosim vaas brala som antikoncepciu NOVINETTE 3 mesiace potomsom bohuzial musela prestat na mesiac a pomesiaci zase zacala brat ja viemze to neni dobe ale takto vislo ... a potom ked som uz znovu brala tabletky som musela prestat lebo mi nepasovaly a mala som znich zlu krv a rozhodli sme sa z partnerom ze chceme mat dieta 😵 som vzdy pocitala plodne dni a vzdy to islo domna 😝 😀 ale zatial nic tabletky uz neberiem 2 a pol mesiaca ... a nic kramy mam stale ... mam 28 dnovy ciklus a vzdy mi to dojde presne akurat len teraz naposledy trosku dosly skvor ale to len o jeden den prosim vas baby poradte mi ako mam otehotniet strasne chceme mat dieta proooosim o poraduuuuuuuuuuuuuu dakujem vam aj dopredu 😎 😉 🙂

petulka60
21. feb 2010

Ahojte,,,ja som brala pol roka minervu,a uz tri mesiace ju neuzivam a stal nic:((snazim sa na to co najmenej mysliet ale kedze mimino velmi chceme tak je to tazke ☹ ..zavidim maminam ktore hned po vysadeni otehotneli,,,uvidime ako sa to postasti nam🙂)tak drzte palceky,,

upc
4. máj 2010

ahojteee

nini78
4. máj 2010

Ahojte, pri prvom hneď nasledujúci mesiac a pri druhom dieťati na druhý mesiac po vysadení tabletiek.

stojdulka
17. máj 2010

ahojte...ja som otehotnela hned počas druhej ovulky po vysadení HAK...uplne bez problémov 😉

peterpavol
11. aug 2010

o my sme mali takmer ziadnu pauzu, netusim ci je to dobre alebo zle. v buducnosti (ked dokoji) chce manzelka uzivat nieco setrne a na prirodnej baze, asi qlairu, kde by sme nemuseli riesit ze ci pockat a kolko...

romaroma
11. aug 2010

@peterpavol prestaň, ty reklama!

maggie2
11. aug 2010

Ja som otehotnela po viac ako 4 rokoch po vysadení HAK 😒