Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

oalaa
8. jún 2009

Ahojte tehulky a maminky, chcem sa spytat ako rychlo ste otehotneli po vysadeni HA? Brala som Minervu a chcela by som otehotniet v auguste 😉 ale dr.vravel, ze po vysadeni by som mala mat cca mesiac chraneny styk, pr.moze byt nabeh na dvojicky.

mirkacj
10. okt 2013

Ja som otehotnela do mesiaca po vysadeni a od zaciatku sa babatko javilo ako jedno a aj bolo jedno,len az do konca nas malicka tahala za nos,co sa tyka pohlavia 🙂

modroocka223
3. nov 2013

Ahojte,vsetky tu pisete ze neni problem,ale ja ten problem mam.Brala som HA 7rokov a teraz sa s manzelom snazime o babatko a nic uz 8mesiac.Uz som zufala a bojim sa najhorsieho,lebo som po 2operaciach vajecnikov a po endometrioze.Poradte co dalej,idem aj k doktorovi.dakujem

rybkaa
4. nov 2013

@modroocka223 ja som brala antiku 11 a pol roka, mala som myómy na vaječníkoch, som po laparke - benígny nádor na vaječníku, dr. tvrdí, že som v pohode, v auguste som vysadila antiku a od septembra skúšame a zatiaľ tiež nič... ☹ Ale tak hádam sa zadarí, tiež mi dr. povedala, že po vysadení antiky sa zvykne rýchlo prilepiť, no sa kus aj bojím, že či mi tie roky užívania nerozvrátili načisto cyklus aj všetko...hádam to bude dobré a podarí sa čoskoro 🙂 Inak nejako na to netlačíme, žiadne meranie BT, ani počítanie plodných dní, viem kedy mám ovuláciu, tak testy nerobím....dnes mala mrcha dojsť a zatiaľ nič, tak dúfam 🙂 Držím ti palce, aby to vyšlo, no ak ti dr. po vyšetreniach povedala, že si ok, nemáš sa čoho báť, len skúšať a skúšať 🙂

dai
4. nov 2013

@modroocka223 ahoj, treba ist za doktorom - ten problem - ak tam neaky je, vobec nemusi suvisiet s HA - ja beriem HA uz velmi dlho kvoli cyklu, mam PCO, laparoskopiu za sebou a otehotnela som oba razy hned po vysadeni HA - raz som uz periodu nedostala, druhykrat som otehotnela 2hy mesiac po vysadeni...
mne moj gynekolog vzdy hovoril ze k lekarovi treba ist najskor po pol roku od snazenia, pricom on si pod snazenim predstavuje mat sex kazdy den v mesiaci🙂
poznam zenu, ktora sa snazila 7 rokov, vsetky vysetrenia v poriadku, niekolko pokusov o umele oplodnenie - vsetko na nic a potom zrazu prirodzene tehotenstva - pisem zamerne tehotenstva kedze prave caka 3tie babo - prirodzene
moja teta otehotnela prirodzene po 12tich rokoch snazenia - vtedy sa chodilo len do kupelov - neviem presne kde bola, bola som krpata tak som to tak neriesila, lent eraz mi to casto mama aj ona rozprava... a zadarilo sa😉 takze pokial ste zdrave tak skor alebo neskor sa babo zadari, HA s tym vobec nesuvisi😉

magdushc
6. nov 2013

Ahojte ..chcem sa spýtať, 1. októbra som vysadila HAK,menzes mi prišiel až po týždni nie ako zvyčajne po 3 dňoch,odvtedy tabletky neužívam.31.10-3.11. sme s priatelom mali viac krát za sebou nechránený sex,ale nikdy sa neurobil do mňa,teda iba jeden krát nechtiac,no menzes mi mešká asi 5 dní.Myslíte si,že môžem byť tehotná?

otilia_b
7. nov 2013

Ahojte... Pripájam sa do vašej debatky 😉 Prvý aj druhý krát som otehotnela hneď prvý cyklus po vynechaní HAK- obidve detičky sú zdravé. A teraz to vyšlo po druhom cykle a vyzerá to na dvojičky <3 🙂

sonuliacik
7. nov 2013

ahojte, no ja som bola v tom, ze po vysadeni antikoncepcie by mala byt dlksia pauza ako mesiac, ja to mam na planovane rok pockat, ani neviem preco, z tych vsetkych reci okolo mam obavu, ze by nastali nejake zdravotne problemy u dietata. :(
tak neviem.

magdushc
23. nov 2013

Baby,mne menzes meška už 3 tyzdne,mam divne chute a vadia mi rozne pachy..ale test bol negativny..neviem čo dalej,s babatka by sme sa tesili,no bojim sa,ze je to len nejake poblaznenie hormonov,no neviem z coho

dranna
4. dec 2013

caute, ak mozem napisat moju skusenost s HAK: ja som mala vo forme injekcie a potom som cakala 1 cely ROK a POL na menzes - takze len tolko o tom, ze hak nema zavazne vedlajsie ucinky :(
dnes maju zeny problem s otehotnenim aj ked nebrali hak.. ale asi to je u kazdeho individualne. my sme sa snazili skoro 2 roky a nic ale potom s cyclotestbaby sa to podarilo po 3 mesiacoch 🙂 drzim vam palce

rani
5. dec 2013

pri jasminke to po vysadeni HAK trvalo zhruba pol roka, tentoraz som zaciatkom marca vysadila HAK - ratala som s nejakymi mesiacmi, kym otehotniem - mam uz predsa len nejaky ten vek, ale podarilo sa doslova na prvy sup!

lilila65
3. máj 2014

ahojte. poradte mi kedy mam vysadit HAk, ked s partnerom chceme zacat makat na druhom babatku. znama mi hovorila, ze aspon mesiac, kym sa latka dostane prec z krvy. chcem zacat uzivat aj vitaminy pre zeny co chcu otehotniet, koncom mesiaca mam ist ku gynekologovi na preventivku. pred prvym tehotenstvom som brala antiko, ale bola tam prestavka 4 mesiace, som pred otehotnenim uz nebrala. teraz to chcem mat viacej pod kontrolou.

kara22
27. máj 2014

@lilila65 ahoj. My sa tiez chceme zacat snazit o babo a bola som aj na gynde tento mesiac. Zobrala mi krv aby sme sa presvedcili ci je vsetko v poriadku a povedala mi aby som posledny mesiac antiky brala jedny vitaminy a potom po vysadeni pokracovala v ich brani .....Tak uvidime ...zatial cakam na vysledky.....

lilila65
28. máj 2014

@kara22 ahoj ja idem zajtra opat na gyndu a potom ma caka az mesiac cakania na vysledky, ale psychicky sa uz pripravujeme, som zvedava ci sa mi podari otehotniet opat prirodzene. teraz som stastna bo sa konecne aj zoberieme, no len dufam ze u gynekologa bude vsetko v poriadku a mozeme zacat makat na babatku, 🙂

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka123500
10. jún 2014

Dobrý deň. Po 3 rokoch som vysadila HAK ( 1 rok chloe 2 roky minervu potom aidee a nedavno som brala belaru ktoré som mala z dôvodu akné. Prvý mesiac po doužívaní HAK mi menštruácia prišla presne. No teraz tento druhý mesiac mi neprišla, aby som bola presná, 5 dní mi mešká. V tom týždni ako mi mala prísť ma začalo pobolievať v podbrušku, tak som si bola istá, že mi príde. S priateľom sme mali styk len s ochranou. Spravil sa do kondomu, kondom nepraskol. mám biely hustý výtok, a sem tam ma bolí v podbrušku.Chcem sa Vás preto spýtať na Váš názor, či sa mi mohol ten cyklus nejak posunúť, Môže mi menštruáciu oddialiť aj stres?? Lebo odo dňa kedy som mala dostať menštruáciu nenormálne stresujem. Nesom tehotná????? napíšem tu lebo mi zmazali diskusiu neviem z jakeho dôvodu prosim poradte mi

bobula1
22. apr 2015

Ahojte aj my planujeme babo no chcem aby sa narodilo o rok v lete chcem vysadit HA niekedy v lete no vy pisete vacsina ze ste otehotneli hned 1-3 mesisce po vysadeni viem ze sa to neda naplanovat ale kedy mam teda vysadit?

dankaa78
22. apr 2015

3-4 mesiace po vysadeni🙂

baja28
26. apr 2015

Ahojte dievcata. Ja som vysadila hak po 7 r.v januari mala prist prva menstruacia a nic dosla 22.3. slabe svetlo hnede spinenie a trvalo max 4 dni a tento mesiac nic. Aj ked spavame bez ochrany pochybujem ze som v tom ale moja otazka je mozem to vobec povazovat za menstruaciu alebo to bolo nieco ine ? Cysta alebo hormonalne zmeny po vysadeni?

polar
19. aug 2015

@bobula1 ja som po 10 rokoch vysadila antiku a sme sa s manželom dohodli, že si necháme pol roka, aby sa telo pripravilo a dr. mi vravela, že ja ťažko otehotniem, nakoľko som predtým mala problém s cyklom. Menštruáciu som dostala klasika po dobratí a potom až po 45 dňoch, no neriešila som 😝 milovali sme sa hocijako (podotknem, že manžel si vždy dával pozor, lebo sme mali už kúpenú letnú dovolenku a až potom sme chceli ísť na to), potom mi zase meškalo, tak som pre istotu spravila test a nič, prešlo 50 dní a nič, tak som to nechala tak, že u mňa predtým bolo bežné, že som nemala menzes aj 3 mesiace...len som nejako pribrala, zväčšili sa mi prsia, ale to som pripisovala mojím rozhádzaným hormónom...a keď som raz upratovala, manžel nebol doma, našla som zvyšný tehu test, a že čo, spravím si ho...a čo neukázal, že som tehu úplne jasné čiarky, som sa rozklepala...potom na druhý deň som ráno utekala do lekárne kúpiť ďalšie 3 druhy a v práci na WC som si ich spravila a všetky pozitívne a teraz mám doma 3,5 ročnú dcérku 😉 takže nám sa zadarilo ani neviem ako a cca do 3 mesiacov od doužívania... 😀 a teraz by sme opäť chceli druhé bábo, čiže v nedeľu som dobrala antik., takže uvidíme ako nám bude dopriate 🙂

petulka1987
3. okt 2015

ahojte baby, ja som vysadila HAK po 8,5 rokoch... posledné tabletky som dožula v januári, potom sme si dávali pozor, v marci mi prišli krámy a potom sme tomu nechali voľný priebeh, že sa uvidí... a podarilo sa na 1x... a to sme sa ani nesnažili, proste pohodička, klídeček... 😉 takže odporúčam netlačiť na pílu, proste si užívať a nestresovať 🙂

katka708
3. okt 2015

ja som tiež vysadila v januári a koncom mesiaca som bola už aj tehotná. HAK som brala 10r. a to sme si chceli dávať pozor aspon 2-3mesiace a aj tak sa podarilo. 🙂

rough
3. okt 2015

5 rokov, ale planovane o babo sme sa snazili 2

kiely
19. máj 2016

Poraďte mi, ja som brala triregon a prestala som ju brať v polovici takže mi tam ešte ostalo 21tabletiek, mam ich ešte brat do konca?

michell333
19. máj 2016

@magdushc mne tiež.5dni meškal,bola som tehotná

julinka88
23. máj 2016

Ahojte baby takze je to mozne?tri tt dozadu som vysadila ha a uz som aj tehotna?si vravim to bude omyl ale spravila som si tri testy vsetky pozitívne asi este chvilku pockam ci nepríde menstruacia pojdem doktorovi
Cakame v tom pade tretie babo s tymi dvojickami mam strach trochu

lusinda0612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz