Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

oalaa
8. jún 2009

Ahojte tehulky a maminky, chcem sa spytat ako rychlo ste otehotneli po vysadeni HA? Brala som Minervu a chcela by som otehotniet v auguste 😉 ale dr.vravel, ze po vysadeni by som mala mat cca mesiac chraneny styk, pr.moze byt nabeh na dvojicky.

suzi9009
21. júl 2012

Ahojte 🙂 Ja by som sa chcela opýtať či niektorá z Vás berie/brala HAK značky YAZ a ako to bolo potom s otehotnením, či sa Vám podarilo otehotnieť hneď po vysadení alebo ste museli čakať.

bobi3
21. júl 2012

mne po vysadení cyklus vôbec nenabehol, začala som mať problémy a tak sa mi otehotnieť podarilo až po 4 rokoch ☹ antikoncepciu som však brala 11 rokov, takže možno kvôli tomu, neviem, každopádne je to svinstvo

suzi9009
21. júl 2012

@bobi3 Ja berem antikoncepciu ešte len 2 rok...aj to s prestávkami...preto sa informujem že ako to je...lebo naozaj by som chcela otehotnieť...a čítala som...že ak po vysadení antikoncepcie žena otehotnie...tak je možné...že bude mať dvojičky...ale to je asi individualne

ninkaninuska
24. sep 2012

Ahoj dievcata, uzivam antikoncepciu uz asi 4 rok,s asi rocnou prestavkou.Uzivala som Triregol, Minervu a teraz mam Maitalon. Urcite nechcem mat este aspon dva tri roky babo,ale mam obavy,ci to nebude uz dlha doba uzivat tolko HAK. Pytala som sa na nazor mojej doktorky,ale povedala mi,ze v klude aj desat rokov. No neviem, ci taky dlhodoby zasah v podobe HAK nebude mat naozaj ziadny vplyv na moje zdravie a ci v buducnosti nebudem mat problem mat babo, pripadne ci bude zdrave. Doteraz som ziadne problemy nemala.

mirena15
24. sep 2012

ahojte, suhlasim s bobi3 antikoncepcia je svinstvo...ja som ju brala 4,5 roka a teraz to lutujem.od januara som ju vysadila, lebo chceme s manzelom babo a stale nic... stale mam problem s nabehnutim cyklu. uzivala som niekolko baleni duphastonu, prisla menstruacia a potom zas neprisla...tehotna nie som. teraz opet uzivam a cakam ci pride, uz by mala prist...

mirena15
24. sep 2012

doktor vravi, ze telo si musi zvyknut, ze to moze nejaku dobu trvat...len nechapem preco mi naposledy po duphastone neprisiel menzes ked pred tym asi tri cykly co som ho brala tak prisiel, uz som si myslela, ze sa to dava do poriadku...

nikolet_89
25. sep 2012

@oalaa ahoj ja som brala antinu 8 rokov, vysadila som ju 21.2.2011 a otehotnela som 16.5.2011 takze u mna to bolo skoro 🙂

emikie
25. sep 2012

U mna tiez nebol ziadny problem, HAK som brala asi 9 rokov a po vysadeni som otehotnela hned na 2. cyklus.

mirena15
25. sep 2012

ahojte, ako tu tak citam, tak vacsinou nebol vacsi problem po vysadeni antikoncepcie otehotniet, v kratkom case sa vacsine podarilo otehotniet. ja som uz z toho dost na nervy... ako som uz pisala, antikoncepciu neberiem od januara tohto roku, menstruaciu som nedostala tri mesiace, prva prisla az niekedy v aprili, aj to po tabletkach. najprv mi doktor dal jedno balenie duphastonu a nic, tak som vybrala jeden blister antikoncepcie, menzes prisiel, tak som asi 3 cykly brala duphaston a uz to vyzeralo, ze je to viac menej ok. no momentalne posledny menzes som mala v juli, po dalsom duphastone uz neprisiel, cakala som, cakala a nic, bola som u lekara, tehotna nie som, dal mi dalsie balenie duphastonu, ktore som pred zopar dnami dobrala a cakam....zatial ziadny menzes. uz neviem co mam robit, uz som v koncoch...mala niektora z vas podobny problem s nabehnutim cyklu? ako sa to poriesilo? mam sa bat? dakujem za pripadne odpovede...

mirka5633
25. sep 2012

Ahojte . Ja som brala anitkoncepciu CILEST 6 rokou . Vysadila som ju na zaciatku aprila a otehotnela som koncom augusta . Nemala som ziadne problemi. Teraz ju beriem znova no mozno o rok by som chcela dalsie babo takze dufam ze to bude v pohode ako teraz.
@mirena15 Ahoj . Ja konkretne som nemala takyto problem no do roka po vysadeni antikoncepcie sa take veci stavaju a aj to ze zena nemusi tak rychlo otehotniet ja som s tym tiez pocitala ale mala som stastie a podarilo sa. Moze to suvisiet aj s tym ze si z toho trosku vv strese ze sa to nedari a ze je ten cyklus taky .Skusala si aj nejake bylinky? Ci vitaminy? Alebo skus zmenit doktorku ,ci nezaväzne sa chod poradit s nejakou inou gynekologyckou zato nic nedas budes pocut aj nazor ineho doktora nato co sa s tebou deje. a mozno ti poradi nieco ine . Drzim ti palce nech vsetko dobre dopadne a nech sa aj ty tesis z baätka 🙂

zuzka317
26. sep 2012

Ahojte kočky, chcem sa spýtať, či niekto máte skúsenosti s HA Diane 35? Mali ste problémy otehotnieť po jej vysadení??? Ďakujem :D

krtina
2. okt 2012

ja som vysadila antikoncepciu cca vo februari a v marci som zistila ze cakame babo..🙂 teraz som v 33 tt no zatial mi vravia z to je len 1 babo..🙂

sofie24t
2. okt 2012

Ahojky holky,potrebovala bych radu.S přítelem bychom rádi miminko.Chtěla jsem už vynechat HA ale protoze jsem ted brala dvoje antibiotika a tablety na mykozu doktror mi řekl at si ještě měsíc vezmu HA než se tělo dá do pořádku.Ale problém je že mám pořád kašel a nevím jak se ho zbavit navíc užívám léky na vysoky tlak prý se pak jen vymění za tablety pro těhu ale i tak se bojím aby vše bylo v pohodě.Za jak dlouho se tak otěhotní??nechci to nějak hrotit prostě si říkám že vynechám tablety a počkám co bude.....

fergie125199
11. mar 2013

neviete prosím ked som vysadila antikoncepciu...kedy sa mi môže spustiť ovulácia? či je nejaká možnosť otehotnenia deň potom ako som dobrala poslednú neaktívnu tabletku..mala som prerušovaný pohlavný styk..dakujem 🙂

miska272
10. jún 2013

Ahojte 🙂 chcem sa spýtať či už mala niektorá z vás skúsenosti s HA Dienorette...minulý mesiac som prestala brať tabletky asi po roku a pol a nedostavila sa mi vôbec menštruácia.. S priatelom sme mali prerušovaný pohl.styk .. dakujem 🙂

yuuki
28. aug 2013

ja som vysadila teraz šiesteho a dnes som si robila test a pozitívny :D

lucinkab
28. aug 2013

my sme vysadili v januari a 3 cykly pockali, a potom sa snazili a na 3 cyklus to vyslo... 😉 cize do pol roka 😉 😉 😉

zkutnikova
28. aug 2013

ja som hned po vysadeni otehotnela na nic sme nacakali:D 😉

fitonia
6. sep 2013

ja sa chystam vysadit HAK v novembri, ale hned by som zasa tehotna byt nechcela... moj casanova by ma urcite oplodnil hned, tak trochu este vaham... 😀 ale na druhej strane mam 26 rokov a tehotna by som chcela byt najneskor v 30-tke, ak by sme sa rozhodli mat babo 🙂

motorolka
8. sep 2013

Ahojte chcem sa pridat do debaty ale s trosku horsou temou.Po 10 rocnom uzivani HA Yadine sme sa rozhodli pokusat o babo no hned po vysadeni v Juli sa mi uz mrcha nedostavila.Cize som uz vyse mesiac bez liekov,podla kalendara mi uz cyklus meska 20 dni a doktor mi povedal,ze si mame davat pozor (samozrejme,ze si nedavame) a ze mam cakat.Tak neviem,mam prist na kontrolu tento tyzden a ked stale nic tak,ze ma zas cakaju lieky na upravu cyklu.Mate niektora podobnu skusenost?

aeowyn22
24. sep 2013

Ahojte , chcela by som sa spýtať - poradiť snažíme sa o bábätko , Antikoncepciu som vysadila asi pred pol rokom , a už začínam byť trošku netrpezlivá , že kedy sa to podarí. Kedy sa podarilo otehotnieť po vysadení antikoncepcie Vám ? Ďakujem. 😔

lucina26
24. sep 2013

@aeowyn22 ahoj 🙂 tak ja ťa asi nepoteším lebo nám sa podarilo hneď o mesiac nato ako som vysadila antibaby. Boli sme trošku zaskočený, keďže dr. nám povedala že minimálne pol roka nemáme očakávať žiadne bábo. malý má dnes už 8 mesiacov 🙂 držím vám palčeky!!!

aduskatt
24. sep 2013

Ja som povysadeni HAK uz nikdy neotehotnela☹
@aeowyn22

aeowyn22
24. sep 2013

lucina26 😉 ďakujem za odpoveď ,v kútiku duše si stále myslím, že pol roka nie je až tak veľa a že sa to skôr či neskôr podarí ... 🙂

lucina26 ako to že si neotehotnela ?

niki21
25. sep 2013

Ahojte baby...potrebujem poradit utesit povzbudit.....menila som antiku z nowynette na dayletee zedla som poslednu tabletku a normalne som za 4dni dostala ms a ja tela som si dala hned prvu tabletku z novych ze reku sa to tak ma uzivat v prvy den ms a ono ze to tak nieje ze som mala mat 7dnovu pauzu a potom zacat s uzivanim ze nemusi mat 100% ucinok tak sa pytam ci je to moc velky pruser ci neviete🙂) a mala som aj sex naostro ...tak preto som nervozna...

erique12
25. sep 2013

hak je svinstvo. teraz to uz viem.
tiez som ju brala roky. otehotniet som nemala problem, po vysadeni som mala pravidelnu ms.
podla mojho nazoru, v dobrom partnerskom vztahu nie je potrebne brat hak, ked ovulacia prebehne do 24 hodin za mesiac. kvoli tomu brat cely mesiac hormony. samozrejme su tu plodne dni. preto je dolezite poznat svoj cyklus a a respektovat ho, vtedy pouzit nejaku ochranu, kondom, prerusovana. po ovulacii uz zena nemoze otehotniet. cize netreba pouzivat ziadnu ochranu 🙂
takze moja rada, poznaj svoj cyklus a respektujte ho 🙂

erique12
25. sep 2013

@niki21
pochybujem. bol by to asi "zazrak" keby si otehotnela 😀

tamarka9
25. sep 2013

@niki21 aj ja si myslim ze sa nemas coho bat, hlavne teraz pokracuj a vyuzivaj cele dalsie balenie, uz to neprerusuj, lebo vtedy by si ohrozila ucinnost...

moniatko1
8. okt 2013

Ahojte ako tak čítam Vaše príspevky ohladom vysadeni HA. mam menšie obavy ako do teraz tak isto som mala teraz cyklus no rozhodli sme sa ze HA vysadiim len je tam stale menšia obava či to naozaj bude zdravé či račej počkať

xixi83
9. okt 2013

Ahojte, ja som otehotnela po 8 mesiacoch 🙂