Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

oalaa
8. jún 2009

Ahojte tehulky a maminky, chcem sa spytat ako rychlo ste otehotneli po vysadeni HA? Brala som Minervu a chcela by som otehotniet v auguste 😉 ale dr.vravel, ze po vysadeni by som mala mat cca mesiac chraneny styk, pr.moze byt nabeh na dvojicky.

henrietag
23. aug 2010

Ahojte ja som otehotnela hned po menštr. 🙂) cakam len jedno babetko aj ked mame nabeh v rodine na dvojicky 🙂

petra53
23. aug 2010

Ahojte 🙂 Ja som brala takmer 5 rokov Jeanine, po vysadení prišla mrcha iba raz, druhýkrát sme sa jej už nedočkali 😵 Máme 20 mesačného syna Peťka a sme zdraví 🙂 Dúfam, že to tak aj ostane 😵 Teraz sme sa rozhodli, že by sme mu už radi dopriali aj súrodenca 😀 Mám zavedenú Mirenu, zajtra si mám volať o termín na výber 😒 dúfam, že to bude v pohode... Neviete mi niekto poradiť ako dlho trvá návrat cyklu a s ním aj potenciálna možnosť otehotnieť? ALebo môžem otehotnieť aj skôr ako sa mi cyklus vráti? 😕 Neviem... Poradíte? 🙂 Dúfam, že to bude čo najskôr, by som už to malé babulko zasa prijala... 😉

mape
24. aug 2010

Ahojte, ja som brala triregol asi tak 10 rokov s malými prestávkami. Prestala som ho použivať a hneď prvý mesiac som otehotnela. Narodila so nám nadherna zdravá dcérka 😵

bona
24. aug 2010

Ja som brala Logest, cca 7 rokov bez akejkolvek prestavky. Minuly rok v juni som vysadila a v auguste sa nam na prvy tyzden ne/snazenia zadarilo 😀 S tym, ze prvy aj ten druhy mesiac sme si davali "pozor", lebo som chcela vediet, ako mi nabehne cyklus..a mame len jedno dievcatko..🙂

misicka1980
8. sep 2010

Ja som brala Jeanine 8 rokov a po vysadeni som do mesiaca otehotnela, vsetko prebehlo hladko, ziadne zdravotne komplikacie a mame krasne dievcatko.

elixia
8. sep 2010

Ahojte, tak ja som brala Cilest asi 8 rokov, vysadila som minuly rok v juni a otehotniet sa nam 'podarilo' okolo Silvestra...takze nejakych 6 mesiacov 🙂

veronkaj
8. sep 2010

ja som brala lindynette 2 roky a tým že mám len jeden vaječník tak nemám každý mesiac ovu ale podarilo sa nám na druhý mesiac

helenka333
10. sep 2010

Ahojte, teraz ked čítam vaše maily, až sa bojím si test urobiť. Prestala som brať HAK pred troma týždnami a jasné že sa stalo, že sme si nedali pozor tak ako sme mali. A to špinenie tiež prišlo asi tri dni po "krásnej noci" ale potom hned prestalo, a 😲 😲 😲 ma strááášne bolia nohy. Ani som dnes nechodila, len sedím pri pc. Tak rozmýšľam, že či si urobiť test, ked čítam že môže sa to stať hned po vysadení. Bojím sa!!! 😲 😲 😢

miriam11
10. sep 2010

helenka, ved to je to najkrajsie, co sa Ti mohlo stat. Neboj sa, sprav si ten test, lebo sa zblaznis 😉 A pocula som, ze prave po vysadeni HAK otehotniet nie je problem. Moja sestra hned otehotnela, aj kamosky. Takze Ti drzim palce, aby si "objavila" v tom teste to, co ozaj chces. A ked Ti vyjde, ze si tehotna, skus mysliet pozitivne a tesit sa 🙂

helenka333
13. sep 2010

Miriam 11
áno áno jasné, veď aj chceme čím skôr bábo, preto som prestala HAK brať. No urobila som si test, ale zatiaľ nič 😖 a už som sa tááák tešila. Ale zase to bol ešte len 10 deň po menštruácií. Sestra mi povedala, že v tom môžem byť, ale zatiaľ tak skoro sa to na teste neukáže. Najskôr tak o 2 týždne. Tak počkáme a uvidíme. Ale po čom velmi ale veeelmi túžim, to je mať bábätko. Už sa neviem dočkať!!! 🙂 😀 😀 😀 No budeme sa naďalej "snažiť"!!!

ninusa20
14. sep 2010

ahojte dievcata 🙂 mam na vas otazku dufam ze mi dokazete pomoct 🙂 no brala som HAK 1 rok, vysadila som ju lebo som sa mocno nalievala.... po vysadeni sa mi hned dostavila mrska, to bol piatok, o tyzden v piatok som mala brat dalsie balenie ale ja uz som ho nebrala.... a v pondelok sa to stalo.... naplno, bez ochrany .... hned potom mi zacalo jemne spinenie, trva este aj dnes... teda dva dni... hm... mozem byt tehotna??? ☹ a ak je tu to percentko kedy by som mala skusit test???

petulka60
7. okt 2010

ahojte,,nam sa podarilo presne po pol roku od vysadenia HAK,teraz sme v 7mesiaci a zatial je vsetko v poriadku,zelam vsetkym snazilkam nech sa im co nejskor podari otehotniet, je to kraasny pocit nosit pod srdieckom taky maly pokladik🙂,,a bude to chlapceek🙂)

petulka60
7. okt 2010

ninusa20,,urob si tehotensky test,,ale uz isto vies na com si🙂)

sny
14. okt 2010

@helenka333 Ahoj,ja som brala HAK 7rokov,potom sme sa rozhodli vysadiť,na žiadnu prestávku sme nedbali,pozor si nedávali.Ale som neverila,že to pôjde tak ľahko.Menzes mi neak meškal,tak som volala doktorke,lebo sme boli v zahraničí,test po 3týždňoch bol negatívny a doktorka vraj je to v pohode,v zahraničí je iná klíma,voda...Tak som bola v tom,že nič nečakáme,žiadne príznaky.Po novom roku som bola v drogérke a pri kréme na ruky bol taký cikací test,neaký inštinkt mi napovedal,nech ho kúpim-bol pozitívny,až sa mi veriť nechcelo,tak som šla zas do drogérky kúpiť kvalitný digitálny a bol fakt pozi.Sme sa tešili hrozne,ale vysvitlo,že som už 9týždňov tehotná,žiadne príznaky a prvý test zázrakom klamal.Čiže som otehotnela po vysadení do 2týždňov.Prajem veľa šťastia každej snažilke,budúci mesiac sa ideme pokúsiť zas 🙂

iplusr
14. okt 2010

ja som brala mercylon asi 5 rokov. po vysadeni normalne nabehla mrcha a podarilo sa nam otehotniet po 19mesacnom snazeni.

majamat
14. okt 2010

ja som brala HAK 2r. po vysadeni sme si 2 cykly davali pozor a na treti sme sa posnazili a hned na prvy sup sa zadarilo.

rebecca16
18. okt 2010

@misicka1980 ahoj misicka mam jednu otazku...ked si vysadila HAK tak ste sa s partnerom snazili nejak planovane? Myslim tym, ci ste to robili v ovulacne dni...a pod. aleboste to nejak extra neriesili a ono to proste prislo. Ja som totiz na tom obdobne pred cca 2 tyzdnami som vysadila HAK, lebo sme sa rozhodli pre babatko. Viem, ze po vysadeni je velka sanca otehotiet (mnohym kockam to tak vyslo) len neviem, ci sa vzhladom na zvysenu sancu otehotniet, treba nejak extra snazit, pocitat si plodne dni alebo...ee 🙂

misicka1980
18. okt 2010

@rebecca16 my sme sa nesnazili nejak extra planovane, nerobila som si ovulacne testy ani neratala plodne dni. Nechala som to na nahodu a ono to vyslo. Aj lekarka mi povedala, ze mam velku sancu otehotniet a ked som prisla tak sa len zasmiala, lebo ja som jej povedala ze nam sa to urcite hned nestane. Tak drzim palce. Ale hned som vedela, ze som tehotna. Bolelo ma v podbrusku a boleli ma velmi prsia.

rebecca16
18. okt 2010

@misicka1980 rovnako to robim aj ja. nechavam na nahodu. mozno po par neuspesnych mesiacoch sa na to budem pozeraz inak...ale zatial som ok. som zvedava, ci tehotenstvo na "prvy šup" bude aj moj pripad.. 🙂 zatial po tehotenskych priznakoch ani nechyrujem....however...mozno sa zadari. Dakujem ti za odpoved

sny
18. okt 2010

@rebecca16 My sme sa s mm neak extra tiež nesnažili,nič nerátali,len sa zohrievali... 🙂 AKurát som niekde čítala že po sexe je dobré dať si hore nohy,aby z teba nič nevitieklo aspoň na 15min,potom sa nesprchovať.My sme to takto skúšali a do 2týždňov sa zadarilo 🙂 Držím ti palčeky,pa

kvietok23
15. feb 2011

ahojte, 6tyzdnov neuzivam HAK, menzes som vsak este nedostala, ani po injekcii na vyvolanie - uz je to 11dni. Myslite si, ze mozem byt tehotna? styk sme mali asi 2-3 tyzdne po vysadeni HAK- Test som si zatial nerobila.

ani3012
15. feb 2011

@kvietok23 a test si si neskúšala robiť ?

kvietok23
15. feb 2011

nie, ani nechcem, mozno zajtra prejdem k lekarke - ale ked som sa jej pytala, ci mozem byt tehotna, ked mi pichala vyvolavacku, povedala, ze vsetko je mozne...ale neviem, podla mna nebola ani ovu...

ani3012
15. feb 2011

@kvietok23 ja by som to teda nevydržala 😀

kvietok23
15. feb 2011

aj mna to laka, ale pri Miskovi som sa natestovala az az a tak chcem vydrzat a nebyt sklamana - ale teda, ine stastie by to bolo 🙂

ani3012
15. feb 2011

@kvietok23 ak ti doktorka povie opak ,tiež budeš sklamaná..ja by som brala dr. ako doplnkovú:
test vyjde pozitívne-uvidím,čo na to lekárka
test vyjde negatívne-tak nič no,nech ma teda pozrie,čo je vo veci

kvietok23
15. feb 2011

mne pri Miskovi napr. nevysiel test, jedine z krvy, test ukazal az v nejakom 6tt mozno az neskor, preto sa bojim testu :(

janka830
16. feb 2011

Ja som vysadila tabletky v auguste 2010 (pri konci mesiaca) a už v septembri 2010 som bola tehotná 🙂

lucia1981
17. feb 2011

ahojte! ja som otehotnela 3 mesiace po vysadení antikoncepcie... 🙂

nenullienka
18. feb 2011

ahojte, ja som brala HAK 11 rokov, mala som nepravidelný cyklus po vysadení v júli 2010 som dostala po mesiaci menzes a potom som otehotnela, len som na začiatku tehu krvácala. Ale teraz je to už OK. 🙂 😉