Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

oalaa
8. jún 2009

Ahojte tehulky a maminky, chcem sa spytat ako rychlo ste otehotneli po vysadeni HA? Brala som Minervu a chcela by som otehotniet v auguste 😉 ale dr.vravel, ze po vysadeni by som mala mat cca mesiac chraneny styk, pr.moze byt nabeh na dvojicky.

chirabell
27. feb 2011

zienky, mna by zaujimalo, ako ste si ratali prvy cyklus po HA...po kolkych dnoch od vysadenia vam prisla ovulka? teda ak to viete rozpoznat alebo ak ste si merali BT...

renanv
3. mar 2011

Chcela b som sa vás spýtať ako skoro ste po vysadení antikoncepcie dostali menštruáciu. Ja som vo februári vysadila Hak Sunaya zo zdravotných dôvodov a nedali sme si pozor. Menzes som mala mať pre pár dňami a nič. Mám dve deti a ani pri jednom som nemala také klasické príznaky tehotenstva.

chirabell
4. mar 2011

@renanv no ja som po 3-4 dnoch od vysadenia dostala taky ten klasicky este HAK menzes a po 28 dnoch od zacatia tohoto HAK menzesu mi nabehol normalny. Akurat, ze v mojom pripade prislo aj k oplodneniu, no vajicko sa neudrzalo...
Tazko povedat, ci sa vam zadarilo alebo nie, je to individualne, su baby co otehotneli hned, dalsie na 2. ci 3. mesiac od vysadenia...a ine sa trapia roky.

A ty by si co chcela, aby to ako dopadlo? 🙂

timea777
5. aug 2011

Pred mesiacom som vysadila HAK po 5 rokoch MERCILON. Snažíme sa o bábätko, pred očakávanou menštruáciou som si spravila tehotenský test, ale vyšiel negatívne. Menštruácia mi mešká týždeň. Chcem sa spýtať kedy sa upraví cyklus a po akom čase ste otehotneli? Pred braním HAK som mala problémy s menštruáciou, bolesti, niekedy som nedostala menštruáciu aj 3 mesiace, a potom som mala obdobie že som mala zasa menštruáciu veľmi dlho :((

tatiana1760
7. aug 2011

V septembri minul,roku som prestala brať HAK a v januári sme už počali 🙂
A brala som ju cca6 rokov...

lumi21
8. aug 2011

Ja som brala HAK 6 rokov, v maji som ju prestala uzivat a v juni som otehotnela 🙂takze rychlovka 😉

zebra41
12. aug 2011

ja som brala HAK 8 rokov, tiez som v maji vysadila a v juni otehotnela - ja som veeelmi chcela dvojicky 🙂 ale teraz som tak rada za jedno dieta 😀

9872
7. sep 2011

ahojte ja som pred dvoma týždnami vysadila antikoncepciu. dufam ze sa nam podari babatko čo najskôr a dufam ze na teste uvidim niekedy dve čiarky. 🙂 myslim si ze organizmus sa sam nastartuje po ukončenie uzivania anikoncepcie teda budem dufat ale kyselinu listovu určite budem uzivat.

peach
7. sep 2011

nam to trvalo 3 mesiace po 10 rokoch bratia antikoncepcie

hula
11. okt 2011

Ahoj ja som vysadila antiku v strede cyklu a uz som dostala aj normalnu menstruaciu a teraz len cakam kedy uz konečne budem v tom dufam ze sa mi to zadari cm skor .... 🙂 🙂

zuzu35
9. dec 2011

Ahojte. Mám 35 a chcem vysadiť po 10 rokoch linditette20 a s partnerom sa chceme pokúsiť o bábätko. Mam už jedno dieťa. Chela by som len poradiť, či po takej dlhej dobe brania antikoncepcie je dobré trochu počkať, kým sa telo očisti???

sasena033
9. dec 2011

ja som pri prvom otehotnela hned dalsi mesiac po vysadeni a teraz pri druhom o 2 mesiace po vysadeni... 🙂 dr odporucil ue ak zena chce tehu tak ihned po vysadeni sa snazit 🙂

marselka88
24. apr 2012

Baby,chcem sa vas opytat,na vas nazor.Ja som mala v strnastich rokoch rakovinu,takze som mala chemoterapie,neskor transplantaciu kmenovych buniek po ktorej som uz menzes nedostala,takze som musela brat asi 7 rokov Jeanine,pri ktorych som mala cyklus pravidelne,ked som ich na par mesiacov vysadila,menzes nedosiel.Bojim sa ze nebudem moct otehotniet.Teraz som u novej lekarky ta mi poradila Jeanine uplne vynechat,pockat 2-3 mesiace ci cyklus nabehne..ak nie bude mi robit testy,mozno bude potrebne umele oplodnenie.Tak velmi chcem otehotniet normalne.Mate s tym niektora skusenosti?Alebo ste uz poculi o dievcatach ktore mali taketo problemy a zadarilo sa im?Ak ano budem velmi rada..keby som o niekom vedela,hned mam z toho vsetkeho lepsi pocit :(

lagunasa
3. máj 2012

tak ja som teraz prvy mesiac po vysadeni. Podla hlienu som zistila ze som mala asi ovu tak aj predtym a pri 'vrchove' ovu sme to skusili. Uvidime ci sa aj nam zadarilo hned na prvy krat. 10.5. mam dostat kramy tak som zvedava. Pred HAK som mala dost nepravidelny cyklus a HAK som brala asi 7-8rokov.

lagunasa
3. máj 2012

este ma napadlo: da sa rychlo otehotnenia zdedit? Moja mamina mi totiz hovorila ze 'ked budes po mne tak sa na teba len pozrie a budes v tom.' je mozne to zdedit?

nika1992
30. máj 2012

ahojte,chcem sa opytat, uz mesiac neberiem HA a skusame s partnerom a nic, test mam negativny a nejako sa nedari,viete mi poradit s tym ? dakujem...

maxinkaa
30. máj 2012

Já jsem brala 10let Lindynette a po vysazení jsem hned druhý měsíc otěhotněla 🙂 Přeji mnoho štěstí 😉

tappetty
30. máj 2012

tak isto v auguste sme vysadili ze skusime zarobit na baabo, a v septembri sme boli tehotni 😉

terkalr
30. máj 2012

Otehotnela som hned po vysadeni, taku chut na sex som nemala cele roky co som brala tabletky.Manzela som takmer ustvala.A hned sa zadarilo, i ked sme boli vtom,ze som este pod vplyvom tabliet,nepouzivali sme inu ochranu.Ked sme planovali druhe dieta, tak som otehotnela po 6-tich mesiacoch.Tak reku,ked to bolo vtedy tak,bude aj teraz...no a cakame tretie babetko... 🙂

barustek
30. máj 2012

ja som visadila v aprili a v maji som ostala tehotná 🙂

jeackynka
25. jún 2012

JA som vysadila antiku mirenu v maji,teraz som dostala ms uz druhykrat,tak sa zaatial nedari,zacinam merat bazalnu teplotu tak uvidime,ako odhadneme ten spravny okamih.

zigzag
25. jún 2012

a nebali ste sa baby? co ja som citala,tak telo by sa malo aspon pol roka ocistit od tej chemie a hormonov..... 😨

lenka3103
6. júl 2012

ja som vysadila antikoncepciu v july, prisla menstruacia a na dalsi tyzden som otehotnela

lenka3103
6. júl 2012

ospravedlnujem sa za chybicku - "v júli"

moncikg
7. júl 2012

ahojte, po par rokoch na Mercilone sme po vysadeni otehotneli po 3 cykloch a cakame dvojicky 🙂

tilenka
7. júl 2012

...rok a pol po vysadení tabletiek sa nam to konečne podarilo 🙂 tabletky som brala 5 rokov

munu
7. júl 2012

hned prvy mesiac po vysadeni som otehotnela a tabletky som brala asi tak 5-6 rokov

nikoleta333jakubko
13. júl 2012

Mozem byt těhotná?
poradte mi 🙂 užívala som 2 roky Hák a hned po vysadeni za tyzden jsme nato s priatelom vhupli? Je tam šanca ?

esstrella
13. júl 2012

Ja som čakala na moju princeznú celé tri roky po vysadení :( u každého je to individuálne, takže ak sa vám dievčatá nepodarí počať bábo hneď mesiac po vysadení HAK nezúfajte, držím palce

chakrim
13. júl 2012

ahojte, ja som brala antikoncepciu od pôrodu rok a päť mesiacov, keď som prestala kojiť som ju vysadila, že prejdem na klasickú ... no nestihla som 😎 V decembri som ju prestala brať, mala som jeden menzes a potom už len dve čiaročky na teste 🙂
Babule, ktorým sa to nepodarí na prvý krát nezúfajte, na prvom dieťatku sme "pracovali" viac než rok, takže trpezlivosť a skúšať skúšať, skúšať 😀