Ako rýchlo ste otehotneli po vysadení antikoncepcie?

oalaa
8. jún 2009

Ahojte tehulky a maminky, chcem sa spytat ako rychlo ste otehotneli po vysadeni HA? Brala som Minervu a chcela by som otehotniet v auguste 😉 ale dr.vravel, ze po vysadeni by som mala mat cca mesiac chraneny styk, pr.moze byt nabeh na dvojicky.

elian
8. jún 2009

Ja som otehotnela okamžite a všetko je v poriadku, i keď na začiatku tehotenstva som mala syndróm zanikajúceho dvojčaťa...tak niečo na tom môže byť 🙂

jasminet
8. jún 2009

ja som tiez otehotnela okamzite po vysadeni a cakame jedno babo 🙂 aj ked moja prva otazka pri ultrazvuku bola, ci ich tam nie je viac 😀 😀 😀

oalaa
autor
8. jún 2009

takze vysadili ste tablety a sup na prvy krat? a bol to zamer? alebo aj napriek tomu, ze ste si davali pozor ste ostali tehotne?

lulu26
8. jún 2009

Caute babky,

za to ja som otehotnela pocas antikoncepcie, brala som Cilest..ziadne antibiotika nic..
ale aj nas to potesilo, sice sa budem vydavat s bruskom, lebo tu sme mali naplanovanu na 1.8. tak sme to aj tak uz nechali. teraz som v 20tt a malicka je zdrava. Najprv som sa bala, ci to nemoze uskodit babu, ale doktor ma utesoval, nech sa neboji, ze nie som ani prva ani posledna 🙂

jasminet
8. jún 2009

noo, ja som vysadila s tym, ze zacneme na potomkovi pracovat po 2-3 mesiacoch od vysadenia (lebo co ked budu dvojcata a nech si telo oddychne a tak). potom som mala klasicku 7 dnovu pauzu + menzes a po jeho skonceni sme sa na seba vrhli a ani jednemu z nas nenapadlo, ze nic neberiem (prvy krat po rokoch). 😀 a ked sme na to prisli, tak sme si povedali, ze no co uz, aj tak sa nam urcite nepodari hned otehotniet a cuduj sa svete, podarilo sa asi hned prvy tyzden

oalaa
autor
8. jún 2009

ok a moze zena otehotniet aj ked ta spusta malych sikuliek-poviem to slusne 😉 skonci napr.na brusku??? 😀

lulu26
8. jún 2009

No, Oalla

treba ratat s tym, ze na to, aby si otehotnela staci aj partnerova stavicka lasky, tak sa to nazyva, ak mas plodne dni, tak sa to uchyti... a pritom aj tak to skocni na brusku a mozes otehotniet.. je to zvlastne, podla mna, ak to ma prist, tak to pride
ja som brala 8 rokov poctivo tabletky a nic a teraz pozri, to je osud. 😉

oalaa
autor
8. jún 2009

lulu26, takze ak si chcem byt ista, tak jedine testik. Na menzes sa spoliehat nemozem, pri prvom som ho dostala aj ked som uz tehotna bola. Zeby sme vdaka "stavicke lasky"cakali druhe mimi? No boli by sme stastni ako blchi,ale...chcela som ist este na dofču

luka04
8. jún 2009

ahojte, ja som vysadila 2 januara tabletky, brala som 7 rokov HA...uz sme babo chceli ale ani vo sne nam nenapadlo, ze sa to podari na prvy sup..ani som nestihla mat menzes, pretoze kvoli vysadeniu liekov mi meskali..ale ked uz meskali podozrivo dlho 😀 tak som sla k lekarovi a ten mi povedal ze na sone vidi zarodok 🙂 aj test to potvrdil..strasne som sa bala, ci to bude zdrave, ci nebudu dvojicky, zdalo sa mi strasne divne hned po tabletkach otehotniet..aj ja som planovala, ze si pekne ocistim organizmus ale.....teraz sa strasne tesime na malinku, uz som v 20 tt, vyzera byt vsetko ok a vobec to nelutujem..

lauritania
9. jún 2009

6 rokov pravidelná HA , po vysadení - do mesiaca som otehotnela. tak isto ako luka04 . 🙂

miluska.h
9. jún 2009

ja som otehotnela hned po vysadeni HA, teda po prvom menzese 🙂

oalaa
autor
9. jún 2009

babulky a neobavali ste sa, ze ak hned po vysadeni HA otehotniete, ze vas moze prekvapit viac ako jedno miminko 😲

luka04
10. jún 2009

Oalaa....ja som sa zo zaciatku ani nebala ci ich nebude viac,ale skor ci to neni skodlive,hned po tabletkach..aj prva otazka u doktora bola,ci to moze poskodit plod, alebo to nema na to vplyv..az neskor ma znami zacali strasit, ze pockaj, po tabletkach je velky nabeh na dovjicky!! 😝 az som sa bala dalsieho sona, co tam uvidi..ale,nestalo sa tak , bude jedna a asi babulka 🙂 aj svagrina otehotnela hned po Ha a ma jednu krasnu zdarvu babu...

oalaa
autor
10. jún 2009

luka04: dakujem za odpoved, aj ked HA som vysadili v polovicke maja a chcem otehotniet v auguste. som zvedava ci sa zadari na prvy sup 😉

luka04
10. jún 2009

oalaa: takto to mate naplanovane na august?? 🙂 ja som zase chcela, aby sa mi vtedy narodilo babo, lebo mam narodeniny 🙂 ale troska sme sa poponahlali... doktor mi povedal pri vysadeni,ze do dvoch mesiacov som tam opet, ze cakam babo...a stalo sa 😉

akejka
10. jún 2009

ja som otehotnela až po 7 mesiacoch 😉 od vysadenia HAK. A HAK som ani nedobrala, hneď ako nás napadlo mať druhé bábo, v polke cyklu som jednoducho prestala brať tabletky. Chceli sme rýchlo, rýchlo a nakoniec sme aj tak čakali 7 mesiacov 😠

bubinko83
10. jún 2009

ja som otehotnela mesiac a pol po vysadeni HA a bola som strašne štastna že sa nam to podarilo tak rychlo.A aj ja som počula o tom že hned po vysadeni HA a otehotneni je nabeh na dvojičky. 😉

oalaa
autor
10. jún 2009

no doktor ma ubezbecoval, ze cca 1mes.by sme mali mat chraneny sex.styk, pr.ano, u niektorych zien moze byt nabeh na dvoj-troj-stvor -icky 😲 ale ako vidim, u kazdej zeny je to individualne, niektora hned po vysadeni HA otehotnela a ma jedno zdrave babo a ina otehotnela po HA o niekolko mesiacov.
luka04: na august z toho dovodu, ze nechcem medzi nimi velky rozdiel. Ak by sa nam to podarilo, bol by 3rocny. No a Adamka chcem dat od roch rockov do skolky, ale nie mat druhe a hned je "vyhnat" do skolky, ale aby bol so mnou este chvilu doma 😉 len som zvedava, ci nam ten plan vyjde 😎

miluska.h
10. jún 2009

ja by som sa dvojickam aj potesila 🙂

oalaa
autor
10. jún 2009

miluska.h : tak šup-šup na ne 🙂

miruska78
10. júl 2009

HAK som brala skoro 9 rokov stále /s malými pármesačnými prestávkami/ a keď sme sa rohodli že ideme na to, dostala som dvakrát mrchu a potom už nie, som sa aj čudovala, že tak rýchlo sa zadarilo, a to máme v rodine aj dvojičky a nič - len jeden kúsok máme 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaw
11. júl 2009

Ja som vysadila tabletky koncom augusta a dufala som ze otehotniem hned, doktora som sa pytala ci je treba nejaka pauza a povedal ze nie. Prve dva mesiace sa nedarilo, som uz pozerala na internete aj nejake tabletky na plodnost 😝 a v novembri som dostala zase ms tak som bola nestastna ale na dalsi den presla a za par dni som mala na teste dve ciarky 🙂

munu
11. júl 2009

jankaw, tak to si potom nemala ms v novembri, ale to sa ti plod zavrtaval do maternice, niekedy pritom mozes krvacat, alebo len spinit trochu.. ja som nekrvacala, ani nespinila..

nam sa podarilo po vysadeni HAK tiez na prvykrat... a mame jedno babo 🙂

tinusa78
11. júl 2009

Nam to pri prvom trvalo 9 mesiacov....pocas celej tej doby mi sama od seba ani navsteva neprisla.... uz by som HAK nikdy nebrala. 😠

jankaw
11. júl 2009

Ja som mala poslednu ms 1.11. a potom koncom novembra ako som mala mat dalsiu tak som zacala spinit, od kedy som prestala brat tabletky tak som tak mavala ze prvy den spinenie a potom sa to uz rozbehlo, tak hned ako som uvidela spinenie tak som si uz myslela ze zase tehotna nie som ale na druhy den to skoncilo, spravila som si test a ten bol negativny, ale ms stale nechodila tak som si spravila dalsi asi za 4 dni a tam uz boli ciarky 🙂
Ja som este rano nasla na internete nejake vitaminy na plodnost, tak som volala mužovi ze nech si ich kupi, za chvilu ze som nasla ine, nech si kupi tie a asi za hodinu ze nech si nic nekupuje lebo som tehotna 😀

ramana
11. júl 2009

tinusa78 no ja nápodobne teda brala som 10 rokov HAK po vysadení sme čakali 9 mesiacov...mrcha total rozhodená...ešte neviem čo urobím ked sa drobec narodí či znova HAk alebo nie to sa uvidí ako skoro budeme chcieť druhé 😉

majsan
12. júl 2009

ja som otehotnela 2 mesiace po vysadeni haku ale dopadlo to potratom a potom po 7 mesiacov som znova otehotnela 🙂

vikuska
12. júl 2009

Ahojte,ja som pri prvom aj druhom otehotnele 2 mesiace po vysadeni HA.Brala som Logest. 😉

avanka
14. júl 2009

Tak prvy krat som vysadila antikoncepciu v septembri a hned v oktobri som planovane otehotnela a teraz som otehotnela opat planovane aj bez antikoncepcie na prvy sup 😀 takze antikoncepcia s tym nema nic spolocne, kedy zena otehotnie 😉