• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako skoro dostanem menštruáciu po vysadení HK?

29. novembra 2011 
sssssssssssssssssssssss :slight_smile: myslím, že to nie je možné... ak nemáš menštruáciu....
23. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem flamenga :wink: ..........ja si to tiež myslím,ale istá som si nebola
23. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, u gynekologa jsem byla, ten mě vyšetřil, řekl, že je vše v pořádku a že s tímhle problémem nejsem ani první ani poslední!
Prý je nás spousta,kterým trvá, než se zpustí cyklus po vysazení! Prý žádná panika!- To se řekne snadno!
Tak jsem cestou domů ještě navštívila lékárnu, nakoupila vit. E a kontryhelový čaj (to snad že pomáhá) a zodpovědně léčím!
26. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vysadila som HA po troch rokov a uz mesiac mi meska menstruacia tehotna nie som lebo som si robila tehotenske testy...ale stale som nedostala mozem zobrat postinor aby som dostala menstruaciu? :unamused: alebo musim ist na injekciu??
2. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiss: Sama si radši nic neordinuj a běž k doktorovi.
2. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vzit si postinor jenom tak? To prosim ne.. to je veliky zasah do tela, injekce je mnohem setrnejsi....
3. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile Damy!aj ja som mala takyto problem po vysadeni hak.Asi pol roka som dostavala zhruba na 30 den a po pol roku mi zmizla menstruacia...to sa mi uz stalo 2 x a potom zakazdym nasadim zas Hak.dostala som to jedine vyvolavackou...teraz som brala len mesiac ale mam s Hak velke bolesti hlavy,tak som sa na to zas vykaslala a uz je to 40 dni,co mi meska...a termin az v januari...som s toho dost na nervy...
29. nov 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok