Ako skoro dostanem menštruáciu po vysadení HK?

bybi
18. júl 2006

Cafte,
chcela som sa spytat, ci mi nahodou niekto nevie poradit. Rozhodli sme sa pre babo a ja som prestala brat antikoncepciu CERAZETTE. Pocas celych 2 rokoch som menstruaciu nemala vobec, sem tam len spinenie. Po akej dlhej dobe by som mala dostat teraz? Su to 2 dni, co som prestala brat, viem ze je mozno skoro, ale aj tak som nevozna, kedy to pride... Hladala som to aj na nete, ale nemozem to nikde najst, tak neviem.
Dakujem za radu!

mobina
16. aug 2006

Měla bych dotaz. Dneska jsem 40 DC a začala jsme slabounce špinit. BT zůstala stejná jako v předešlých dnech. Za MS se to asi považovat nedá že? 😒

teri
16. aug 2006

Mobi, já měřím teda teprve první měsíc a dostala jsem klasickou MS, aniž by teplota nějak moc klesla. Jen asi o 0,1 stupně. Takže jestli se "ti to rozjede", tak by to mohla být MS. Chybí nám Len ... 😉

mobina
16. aug 2006

teri 😀 Máš pravdu. Mě v prvním cyklu klesla před MS o 0,4 stupně, ale tenhle cyklus mám anovulační a absolutně se v tom neorientuju. ☹

teri
16. aug 2006

Mobi, a nezkoušela ses podívat na fertilityfriend.com (nebo něco takového), jestli tam někdo neměl podobnou situaci?

mobina
16. aug 2006

teri nejsem moc zdatný angličtinář ani němčinář 😅 Tělo si se mou dělá co chce. Uvidíme, co teplota zítra.
Už mě to nějak nebaví. Chtěla jsem měřit jen pro důkaz, že mám ovu a už se s tím babrám 2 měsíce a nic ☹

teri
16. aug 2006

Hm, to je fakt otravný 😖 Já taky měřím kvůli tomu, jestli mám ovu. Vždycky mě píchalo v podbřišku tak okolo 19DC a když jsem začala měřit, tak naráz 13DC. Tak nevím, jestli ten celý půlrok nebo jak dlouho jsem to měla o tolik jinak nebo jestli to vůbec nebyla ovu (a snažili jsme se zbytečně) ☹
Co naděláme, musíme se smířit se svými tělíčky 😉

mobina
16. aug 2006

terinko už si říkám, že mě nic nepřekvapí a pak tohle. Nu což, hlavně aby se to dalo jakž takž dohromady a mohli jsme mít brzy mímo.
Třeba se ti jen vyjíměčně posunula. Len taky psala, že když byla v jiném prostředí, ovu dostala dřív. Hlavně, že je ne? 😉

teri
16. aug 2006

No jo 😉, hlavně, že je. Ale nebyla jsem v jiném prostředí. Spíš mi ubylo hodně stresů a byla jsem hoooodně v pohodě. Takže právě nevím, jestli teprve po těch stresech mi tělo začalo fungovat (x měsíců po vysazení HA) nebo jestli se to jen uspíšilo. To už ale nezjistím. Budu měřit dál a uvidím.

Tobě se to určitě taky brzo srovná, uvidíš. 😵

mobina
16. aug 2006

Zítra se pochlubím ☹ Večer a ráno mi bývá teď už třetí den pěkně blbě. Bolí mě bedra, celý podbřišek a pěkně mě pálí žáha. Dokonce jsem si ráno udělala i těhu test i když podle BT vím, že těhu 100 % nejsem. 😕 Docela už bojuju s tím, že se na měření vykašlu i když nemá důkaz ovu a budu bez stresu, co se právě děje. Stejně to nevím 😠 Chjo 😒

teri
16. aug 2006

Mobi, třeba fakt bude MS a hurá do nového cyklu! Dej teda zítra vědět, jak se to vyvíjí 🙂
P.S. Taky mě před MS bolívají bedra.

bielanevesta
16. aug 2006

Teraz ma napadlo že MS som síce nedostala, ale mala som zakaždým klasické príznaky...pobolievanie brucha, zhoršenie pleti, priam nenásytnú chuť do jedla... No uvidíme čo doktor. Už aby bol september 😨

mobina
17. aug 2006

Holký tak pořád nic. Jen slabounké špinění, co bych snad ani špiněním nenazvala. Teplotka o 0,1 stoupla, ale v noci jsem byla na WC, tak to přikládám tomu. Aspoň už mě nebolí podbřišek a necítím se tak nafouklá. Takže zase vyčkávací fáze 🙂 Chjo, je to nekonečné. O víkendu jedeme ke tchýni, tak mi cizí prostředí třeba trochu pomůže. Minulý cyklus jsem to taky dostala tam 😵

teri
17. aug 2006

Ahoj Mobi, a chystáš se teda příp. po víkendu k doktorce? Nebo budeš čekat?

mobina
17. aug 2006

Ahoj Teri, no budu asi muset. A to jsem tam byla před 14ti dny 😒 Uvidím po víkendu. Matně si pamatuji, že před HA jsem tyhle problémy měla taky.

vondrule
21. aug 2006

Ahoj holky,tak konecne MS dorazila, 54.den cyklu, po čtyřech dnech od vyvolavacky. Cekala jsem alespon silnejsi krvaceni,ale probehlo spise slabe a trvalo 2 dny, coz me trochu znepokojuje.

zak
25. aug 2006

ahojky tak sa pridávam aj ja,vysadila som AK v juli dostala prvu MS.A ked som čakala na druhy cyklus tak nič.Už su tomu 2 mesiace a stale nič.No bolia ma strasne prsia a chrbat,Test mi vysiel pozitívny tak som objednaná doktorke.Myslite si, že by bolo možné hned otehotniet po vysadení AK.

emjee
25. aug 2006

zak pokiaľ viem, tak po vysadeni hak je dokonca ovela vacsia sanca otehotniet ako normalne - aspon tak pisu na letacikoch 🙂

bybi
autor
25. aug 2006

ahoj zak, je mozne otehotniet hned v prvy mesiac. Gratulujem a prajem aby vsetko dopadlo presne tak, ako si prajes 😀

zak
25. aug 2006

joj babulky ani neviete,akú mam radost.No zatial všetko k tomu nasvädčuje,mam k tomu príznaky.Doktorke idem až za týžden,lebo má dovolenku.Som z toho trošku nervozna,pretože neviem na čom som.Dám vediet.

bybi
autor
25. aug 2006

urcite daj potom vediet. Ja mam teraz plodne dni, tak dufam, ze sa to tento mesiac podari 😕

zak
25. aug 2006

tak budem držat palce,nech sa vam to podarí.Je to krásny pocit,ked mas tusenie ,že si tehotná.

bybi
autor
25. aug 2006

dakujem za nas oboch... teraz mame dietu este do zajtra (3 dni), nech su potvorky sviznejsie 😀 dufam ze zabere 😉 v nedelu by som mala mat ovu, tak potom uvidime...

bybi
autor
25. aug 2006

a inak ten pocit, to verim... ja mam uz teraz postielku vybratu a dneska som bola s kamoskou, ktora to vsetko preziva so mnou a sa smiala, ze ked bude tehotna ona, ale bude potrebovat poradit, tak pride za mnou, lebo sa len cuduje, odkial mam vsetky infosky, aka som nastudovana 😀 sa sem oplati chodit 😵

zak
25. aug 2006

Ja som dostala kontakt na tieto stránky vdaka kámoške,ktorá za pár dní už bude rodit,jak ovsem uz neporodila.Vzdy my rozprávala aký to je úžasný pocit.Tak sa budem zapojovat,je to super,ked sa možes o tom s niekým porozprávat.Ešte nikto to nevie,iba moj manžel,ktorý sa strasne teší.Tak sa teším až to budem moct všetkých oznámit.

makalka
28. aug 2006

Ahoj holky, tak zrovna přemýšlím, jestli má význam zabývat se měřením BT, sledováním OVU, plašením s těhotenským testem ...
Já jsem asi nějaká jiná, nic mi nefunguje podle toho, jak by mělo, ach jo 😒 Od dubna jsem vysadila HA a dle rad doktorky se snažíme od této doby (žádná tříměsíční očisťovací kůra) a stále nic. Teď se mi o týden zpozdilo MS, dělala jsem si naději i podle teploty a včera jsem MS dostala a je po nadějích. Plaším a hlídám se hlavně kvůli mé hypofunkci štítné žlázy, ale nevím, zda je to ku prospěchu. Přemýšlím, zda skutečně není lepší vše hodit za hlavu, nechat tomu volný průběh a nestresovat se. Pro mě je to ohromný stres, vy to tak necítíte??

len
28. aug 2006

Makalko, taky mám hypofunkci ŠŽ 😒 Ale k tvému dotazu - ne, necítím, beru to jako legraci, experiment, baví mě to... 🙂 Každá jsme jiná 😉 Ale pokud máš pocit, že tě měření BT a sledování všech příznaků stresuje, asi máš pravdu, že v tvém případě je to lepší hodit za hlavu a nechat tomu volný průběh 🙂

stromboli
30. aug 2006

Ahojky mám takový dotaz....zda neznáte někdo přírodní přípravek ...aby se dostavila menstruace...Vysadila jsem antikoncepci před rokem...minisitol...jelikož jsem nechtěla do sebe dávat hormony...dostávala jsem to po vysazení 7 měsíců a pak nic chodila jsem na vyvolávačky teď jsem brala 2 měsíce hormony - na vyrovnání hladiny...teď to mám dostat..a nic a přitom mám pocity jako by to každou chvilu mělo být..špatná nálada, bolí mne břicho, hodně papám... 😒 a furt nic ☹

stromboli
30. aug 2006

a už jsem tu něco našla kontynhel..tak jsem zvědavá 😅

delhi
30. aug 2006

Ahoj holky ráda bych se Vás na něco zeptala, přestala jsem brát antikoncepsi, menstuace proběhla, ale je delší než při braní prášku, mám jí už 8 dní, ne silnou, ale přece. Chtěla bych znát Váš názor,zda je to normální děkuji.

vero
30. aug 2006

Delhi, já když jsem s HA začínala, tak mi doktor říkal, že prášky mají vliv na délku menstruace. A u mne to tak bylo. Vždycky jsem ji mívala tak 7 dní, při HA jen 4-5 dní. Takže si myslím, že je to v pohodě. 😉