Ako skoro dostanem menštruáciu po vysadení HK?

bybi
18. júl 2006

Cafte,
chcela som sa spytat, ci mi nahodou niekto nevie poradit. Rozhodli sme sa pre babo a ja som prestala brat antikoncepciu CERAZETTE. Pocas celych 2 rokoch som menstruaciu nemala vobec, sem tam len spinenie. Po akej dlhej dobe by som mala dostat teraz? Su to 2 dni, co som prestala brat, viem ze je mozno skoro, ale aj tak som nevozna, kedy to pride... Hladala som to aj na nete, ale nemozem to nikde najst, tak neviem.
Dakujem za radu!

ivana98
13. aug 2007

zlatulienka, neboj 🙂 sem pisu najma dievcata, ktore maju negativne skusenosti ale myslim ze tych co im cyklus normalne nabehol je viacej. Ja som tiez brala Jeannine a je to v poho, prvy cyklus 35 dni a stvrty uz 28 🙂 skor by som sa bala ostatnych zmien - viac sa mi mastia vlasy, zhorsila plet a pod..ale to nie je az taka tragedia 🙂

sonana
13. aug 2007

ahoj, tak já furt nic 😠 😠 Jsem 43dc a čekám jak trubka na MS... Jinak zatím žádný jiný problémy,jen se mi trošku zhoršila pleť. Pokud to samo nepřijde, tak ještě počkám do konce prázdnin a pak to budu muset začít řešit. Ať žijí hormony 😠 ☹

zlatulienka
13. aug 2007

ivana98, čo sa pleti i vlasov týka, v tomto mi HA veľmi pomohla. To je naozaj pozitívum. Ale 🙂 oplatí sa to risknúť, navyše naeky by sa to jesť nedalo. Som nepolešiteľný optimista, verím, že všetko bude OK.

wrtulka
13. aug 2007

Ahojky holky,
jednu zatím pozitivní zkušenost.. Já jsem HA vysadila koncem května. Od té doby se mi sice zhoršila pleť (ale to jsem čekala, měla jsem s pletí problémy vždycky). Nicméně MS mi chodí velice pravidelně pořád, jestli mám ovšem ovulaci jsem si nezjišťovala..zatím na miminku nepracujeme. Paní doktorka mi řekla, že máme radši 3 měsíce počkat.. že to ani k ovulaci docházet nemusí..
Podle mě je to o tom, jeslti byly problémy před tím než se HA začala brát nebo ne. Pokud ne, tak si myslím že to tělo docela dobře zvládne,ale pokud ano tak se problémy prostě vrátí. Kolegině taky chodila na vyvolávání MS - ale ta právě měla problémy vždykcy.
W.

katmi
13. aug 2007

ja nastastie po vysadeni HAK nepozorujem ziadne zmeny na pleti, ani som nepribrala ani neschudla.. 😀 len to,ze si chodi ako sa jej chce..ale zatial mam MS kazdy mesiac..tak aspon toto jepozitivne..

lusssinka
27. aug 2007

ahoj holky, zeptám se Vás na zkušenost s bolestmi před menstruací.. před měsícem jsem HA vysadila a tenhle týden čekám první menstruaci po vysazení.. dnes ráno mě začlo šíleně bolet břicho.. podbřišek, ale i nahoře, jak je žaludek a po stranách... je to normální? Když jsem déle v jedné pozici, tak je to ok, ale jakmile se pohnu, vstanu, je to šílený... Doufám, že je to průvodní jev k menstruaci, že nemám nějaký zánět... Děkuju moc za odpovědi...

v.ctyrlistek
28. aug 2007

Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem dovolenou.
Tak já vysadila HA 10.7. a MS dorazila po 37 dnech. Špinila jsem 23. a 24.DC, ale ovulace to nebyla, protože si měřím bazální teplotu a ovu neproběhla. Pleť se mi trochu zhoršila a vlasy mi pořád padají, i když už trochu méně. Bohužel se do mě zakouslo infikované klíště, tak beru antibiotika a nemůžu ani vápník ani hořčík. Tak až doberu antibiotika, tak začnu zobat vitamíny.
lusssinka, pokud ta bolest bude i zítra, tak bych asi zašla k doktorovi. Já měla bolest břicha jen ten první den po vysazení HA. Ale já bolestmi moc netrpím.

poletucha
28. aug 2007

lussinka- já vysadila v půlce června a od tý doby mě furt někde v podbřišku pobolívá...pokaždý jinde. ale myslim si, že se tělo teprve nějak srovnává do normálu...aspoň doufám 😉

gimulka
28. aug 2007

ahoj, mě dorazila MS přesně o týden později... 😉

monisek
29. aug 2007

Ahojky, přidávám se k vám ... po 10letech jsem vysadila HA, první MS po vysazení v pohodě a od prního dne poslední MS je to 31 dní, kdy měla přijít po vysazení HA a zatím nic ... doufám, že brzy přijde a nebudu muset na vyvolávačku ...

Poletucha: a nebyla jsi ještě na vyvolávačce, když jsi už vysadila v polovině června?

sarihy
29. aug 2007

Ahojky, já HA brala asi 8 let, ale na doporučení našeho známého Dr. jsem každý rok na jeden měsíc vysadila, aby si tělo neodvyklo "pracovat"....a je teda fakt, že když jsem s HA přestala úplně, tak MS začala chodit úplně v pohodě za stejnou dobu jako s HA....
Každopádně držim palce, aby se to všem co nejdřív srovnalo !!! 😉

janino
30. aug 2007

ja som brala HA 7 rokov bez prestávky a mrška chodí presne 😉 ...jediné, s čím mám teraz problémy sú žily na nohách...sa teším ☹ 😕 😖 oslabené cievy...no radosť, keď si predstavím, že mám pred sebou tehulkovanie 😢

miruska32
18. sep 2007

babenky ahojte...kto tu prosím vás mení tie názvy tém čo si dám a kto mi to tu uzatvára???by som chcela vedieť.. 😠

ivana98
18. sep 2007

miruska, tak ako dopadol test? alebo si dostala ms?
temy uzatvara admin, (emjee) a bolo to preto, lebo uz podobna tema existuje, mozes sem dalej pisat 🙂

manicka77
19. sep 2007

Tak MS mi asi dnes skoro po půl roce od vysazení HA přišla 🙂 . Hurááá. Dnes už jsem se chtěla objednat znovu k dr., aby mi napsala ty prášky na podporu růstu sliznice a pak zjistim, že už asi nemusim. To tělo asi nechce hormony, ale čekalo do poslední chvíle 😀 . Doufám, že to teda budu mít od teď aspoň trochu pravidelný...

nika2
3. okt 2007

Ahojte, ja mám takýto problém. Vysadila som HA Cylest po 5 -rokoch v máji. Prvú MS po vysadený som dostala normálne aj druhú a tretiu a nemala som žiadne komplikácie. Len posledné dve som dostala o dva týždne neskor, ale to bolo zo stresu lebo som prerábala z manželom byt . Problém je ten, že teraz čo skončila MS tak asi po týždni mám už asi 3 den občas špinenie. Je to len tak raz za den a nie silné.Bolesti nemám. Mala ste niektorá niečo podobné? Pripisujem to tomu stresu a možno aj hormónom čo ešte mám v tele po HA. Snažíme sa stále a nič.
nika

sandrika
5. okt 2007

Ja soém vysadila Hak a mrcha už nedorazila 😀

katka444
9. nov 2007

ahojte ja by som tento vikend mala dostat prvu menstruaciu po vysadeni, tak uvidime.
nika 2 myslis ze po 5 cykloch po vysadeni moyu byt v tele este hormony y HAK?
neuskodilo by to dietatku takym co otehotneju na druhy treti ...cyklus?

maryloou77
10. nov 2007

no baby mne po vysadeni museli dat injekciu aby mi prisla 😒
a teray beriem duphaston ale ziadna slava 😔
ostava len nadej 😉

tessie
10. nov 2007

Ahojte, ja som skončila s HA Jeanine minulý rok v júni a odvtedy mi ms chodila síce každý mesiac, ale nepravidelne a to som 7-10 dní špinila a potom som mala 2-3 dni sillné... teraz som akurát dobrala druhý mesiac Duphaston na úpravu cyklu, tak uvidíme, či pomôže. Prvý mesiac bol ukážkový, tento som od 19. dňa cyklu špinila... Tak uvidím, ako to bude pokračovať

zirafik
11. nov 2007

ahojky, tak já brala HA 10 let, vystřídala jsem několik preparátů (Triregol, Logest, Jeanine a Diane 35 - tu jsem brala nejdéle). V září jsem vysadila, 1.menses OK (28.den cyklu), ale slabší krvácení než jsem zvyklá. Na druhou teprve čekám....nyní jsem 32.den cyklu...Jsem zvědavá, zda mi vůbec probíhá ovulace, jak to tak čtu, tak málo kdo ovuluje po vysazení HA 😖

lajla
11. nov 2007

tak to ja jsem brala HA skoro nepretrzite od 16let..jednou jsem vysadila na asi 2roky a pak jsem zacala znovu. nakonec asi pred rokem a neco jsem ji zase vysadila, vystridala jsem jich hodne a pokazde mi asi po trech, ctyrech mesicich zacaly obr migreny v 7denni pauze..s menstruaci jsem nemela zadne potize, chodila vetsinou co 29dni bez prasku, obcas se zpozdila,a le to je normalni a uplne vklidu jsem otehotnela, coz ani nebylo v planu, ale ted bych nemenila 😀
vcera jsem si nechala pichnout HA depo proveru(ucinek tri mesice), ale asi jsem udelala obr blbost, jako kojici toho moc nesmim, ale tato HA ma pry hooodne negativnich ucinku, jednim z nich je pribyvani na vaze..tak se bojim, bojim..hned po porodu zacit pribyvat to by me omylo..a pry normalni doba otehotneni po teto HA je 10mesicu, s rozmezim od 4-31, takze taky zadna slava..a pry nezalezi na tom kolik injekci se dostalo ☹

modesty
11. nov 2007

Ahojky, já jsem HA brala jen půl roku. Po asi tříleté pauze bez. Před pauzou asi 4 roky. Teď jsem měla 35 dní cyklus po vysazení, ale na druhý čekám už 41 dní. Podle testů těhu nejsem, takže budu muset asi na injekci na vyvolání. Uvidíme.
Lajlo, za jak dlouho po vysazení jsi otěhotněla?

sandrika
12. nov 2007

Ja som brala dva mesice a už som ju nedostala 16 týždňov 🙂

verap
12. nov 2007

Ahoj, tak ja brala 11 let a dneska je to 30 dni 🙂

trik
12. nov 2007

pripajam sa do okruhu dam, ktore po vysadeni HAK marne cakaju na mestruaciu - tabletky som vysadila v septembri po 7 rokoch intenzivneho uzivania a dodnes som ju nedostala - tehotenstvo vylucujem, 4 testy negativne...som sklamana z vlastneho orgasnizmu!, ktory sa nevie !scivilizovat" a zacat pracovat sam... 😠 musim navstivit gynekologa a vyriesit to, lebo nas manzelsky zivot je vazne ohrozeny, ved viete co tym myslim 😉 ziadny sex

marketv
12. nov 2007

ahoj holky, tak se chci taky přidat. První MS po vysazení HAK došla po 32 dnech, další po 30 dnech a teď mám už zpoždění, jsem 34. den. TT negativní, jak by taky ne, když podle ovu testů žádná ovu nebyla 😒 ☹ Cítím se asi jako Trik, nefunguju, jak mám 😒

verap
13. nov 2007

Ahojky, tak jsem dneska dostala prvni menstruaci po HA, je to po 32 dnech, tak mam radost, myslela jsem, ze budu cekat dlouho 🙂

ivkaj
13. nov 2007

Ahojky, tak já jsem první MS po vysazení HA dostala 35den. Dneska jsem byla prohlídce u Dr a dokonce snad proběhla i ovulka, tak uvidím akt o proběhne s druhým cyklem 😕

maruska39
13. nov 2007

No u mě katastrofa!! První menstruace po vysazení HA byla po 42 dnech a přišla až po injekci na vyvolání MS,druhá menstruace doteď nepřišla a už je to 45 DC 😠 Takže moje tělo taktéž nefunguje jak má ☹