Ako skoro dostanem menštruáciu po vysadení HK?

bybi
18. júl 2006

Cafte,
chcela som sa spytat, ci mi nahodou niekto nevie poradit. Rozhodli sme sa pre babo a ja som prestala brat antikoncepciu CERAZETTE. Pocas celych 2 rokoch som menstruaciu nemala vobec, sem tam len spinenie. Po akej dlhej dobe by som mala dostat teraz? Su to 2 dni, co som prestala brat, viem ze je mozno skoro, ale aj tak som nevozna, kedy to pride... Hladala som to aj na nete, ale nemozem to nikde najst, tak neviem.
Dakujem za radu!

katerinaant
7. aug 2006

Věk mám právě super a prášky neber, nech tomu volný průbeh, fakt.
Budeme si průběžně dávat informace ano? Aspoň nějaká spřízněná duše.
A odkud jsi? Já jsem v Praze, přítel je ze Svidníka, ale bydlíme v Praze.

lubecka
7. aug 2006

No som rada, ze som hned na prvy krat nasla dusicku v podobnej situacii. Ja som z Dolného Kubína. S tymi info suhlasim, len ja by som uprednostnila maily. Nemozem byt stael zavesena na webe 😉 cez pracovnu dobu. Este ma niekto bonzne.. a nepojdem na matersku ale na urad prace 😀 s mailami nemam nemam problem.... este aj icq zvladam.. ty mas pristup stale na net?

katerinaant
7. aug 2006

Mám ale mail Ti dám do IP

lubecka
7. aug 2006

do IP? nechcem byt blba, ale ako sa tam prihlasim?

teri
7. aug 2006

úplně nahoře na této stránce "v úrovni hlavy koníka" je:
uživatelka: tvé jméno, interní pošta: x nových.

Tam klikneš. Je to jako interní e-mail.

bybi
autor
7. aug 2006

Tak sa mi k prsiam vcera vecer pridalo este brucho, asi aby toho nebolo malo ☹ Take mam brucho, ako keby som uz mala dostat MS, ale podla vsetkeho by mala prist az o tyzden. Je pravda, ze je to prva MS od vysadenia HAK, ale ja som vzdy mala pravidelny cyklus. Tak neviem, co sa to so mnou deje, ale tabletky brat nechcem, tak uvidim, ako vydrzim... 😅

manicka77
8. aug 2006

Tak já mám zase už skoro 3týdny zpoždění, minulý měsíc mi pomohl svařák, tenhle měsíc ani on, k doktorce nechci, ale asi budu muset na vyvolávačku, počkám ještě týden a raději půjdu. Mám akné jak blázen, ani psylium nepomáhá.

mobina
8. aug 2006

ahojky maničko, pamatuji si na tebe. Já řešila první cyklus to samé ☹ Přišlo mi to po 48. dnech.
Teď už jsem zase 32 DC a ani neproběhla ovulace, takže bych už MS taky ráda dostala. Byla jsem v pátek u dr. říkala, že po vysazení je to normální. Cyklus bývá tak těch 35 dní. Nic mi nedávala, jen mi říkala. že kdyby se ty 50 denní cykly objevily třeba 3 za sebou, tak ať přijdu. Tak čekám ☹

lubecka
8. aug 2006

Ahojte, no ako citam vase prispevky, mam obavy ze aj ja budem mat problemy s cyklom po vysadeni HAK. MObina, ty planujes aj terza otehotniet po vysadeni? lebo ja ano..

mobina
8. aug 2006

lubecka mi už pracujeme od května, ale s těmihle cykly asi není moc šance a hlavně vaječníky se nechtějí dát nějak do chodu. Tenhle cyklus je anovulační ☹

lubecka
8. aug 2006

Mobina, ani ma nestras, ja chcem hned od konca augusta pracovat na babatku. Ako ja si to asi predstavujem velmi lahko, ze sa mi to podari hned othotniet.. no z druhej strane som si vedoma ze mozem mat problemy.. ako dlho si brala HAK? a aku?

mobina
8. aug 2006

Já brala Gracial asi 5 let, ale nepravidelnou MS jsem měla už před tím. Dr. radí vyčkat. Chce to čas, ale tajdě doufám, že ten třetí cyklus od vysazení by mohl už přinést ovoce 😵
Nestresuj se. Každá na to reagujeme jinak. Třeba to u tebe proběhne naprosto v pohodě 😉

lubecka
8. aug 2006

MOzno ano mozno nie, uvidime... ja som predtym ako som zacal brat HAK mavala tiez nepravidelny cyklus... mne zas dr. radi ze ak chcem otehotniet, mam ist na vec hned od vysadenia... podla coho vies ze mas anovulacny cyklus?

vondrule
8. aug 2006

Ahojky,take mam cyklus anovulacni (45.DC), prvni cyklus po vysazeni (31 dnu) probehl v poradku. Teploty mam ted stale nizke, uz tyden priznaky PMS, ale MS nikde. Na vyvolavacku se mi nechce, ale jak dlouho mam jeste cekat?

lubecka
8. aug 2006

podla coho viete ze cyklus je anovulacny?

vondrule
8. aug 2006

Merim si bazalni teplotu, ta mi zustava stale nizka (me se dokonce stale snizuje a snizuje). Kdyby probehla ovulace, tak se ma prudce zvysit a vydrzet tak az do MS. Sleduji i hlen a cipek, dle toho mam pocit se se telo pripravovalo(kolem 17DC a kolem 27DC), ale ovu neprobehla.

bam
8. aug 2006

U mna to bolo takisto ako u vondrule. Ja som si tiez merala teplotu a bola stale nizka, len kde tu stupla o 1 stupen,ale to bolo malo. A taktiez podla hlienu som vedela, ze ovu neprebehla.

mobina
8. aug 2006

U mě přesně jako u vás holky. Podle čípku se tělo na ovu připravilo, ale podle BT neproběhla ☹

katerinaant
8. aug 2006

Holky, možná blbá otázka, ale jak poznám že ovu skutečně proběhla?

mobina
8. aug 2006

vondrule já to dostala po 48 dnech. Zkusila jsem na radu jogurt se skořicí, ta prý rozpropudí krev a nebo již zmiňovaný svařák 😒

bam
8. aug 2006

Mne po vysadeni prisla MS 2 mesiace normalne a potom zacala haprovat, meskala stale dlhsie a dlhsie a bola slabsia. Myslim,ze som aj 2 mesiaca cakala,kym mi prisla.Teraz beriem nejake lieky cisto na bylinnej baze a pri nich som dostala MS,aj ked cyklus je dlhsi.Este sa mi to stale upravuje.Otazna je i ta ovulacia.No treba len trpezlivost,kym sa to upravi.

lubecka
8. aug 2006

baby este sa opytam, co sa stane ked nedoberiem HAK cele balenie, ale prestanem uzivat ked mi to bude vhod (napalnovanie nemzes , aj pripadne otehotnenie).. dostanem menzes hned po vysadeni, alebo ako to je...

vondrule
8. aug 2006

Mobino, takze kdyz jsem byla darovat krev (kolem 24DC), tak jsem si asi moc nepomohla, vid?

mobina
8. aug 2006

lubecka na letáku od HA píší, že pokud zapomeneš vzít prášek v posedním týdnu před MS, tedy než dobereš platíčko, tak se nic neděje, jen můžeš MS dostat trochu dřív. Obecně ale doporučují plato dobrat.
vondrule musím se přiznat, že nevím,jeslti zrovna dárcovství na tohle má vliv 😨

snemcurka
8. aug 2006

ja som menstrulaciu dostal na 29. den po vysadeni tabletiek a druhu M som nedostala, pretoze sa uz v maternici zahniezdovalo miminko...

bybi
autor
8. aug 2006

snemcurka gratulujem! 😀

bybi
autor
13. aug 2006

Tak uz mozem napisat, ze po vysadeni tabletiek som dneska, presna na 28. den dostala MS. Strasne ma boli brucho, som sa za 2 roky odvykla ☹

kota
14. aug 2006

Já jsem dobrala po svatbě HA, a teď se k vám už týden řadím.. na první bolesti při MS bez HA se teda vůbec netěším, měla jsem dycky hrozné bolesti a teď jsem 7 let měla pokoj..

kota
14. aug 2006

Ale třeba se to povede už teď v srpnu 😀

manicka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz