Ako skoro dostanem menštruáciu po vysadení HK?

bybi
18. júl 2006

Cafte,
chcela som sa spytat, ci mi nahodou niekto nevie poradit. Rozhodli sme sa pre babo a ja som prestala brat antikoncepciu CERAZETTE. Pocas celych 2 rokoch som menstruaciu nemala vobec, sem tam len spinenie. Po akej dlhej dobe by som mala dostat teraz? Su to 2 dni, co som prestala brat, viem ze je mozno skoro, ale aj tak som nevozna, kedy to pride... Hladala som to aj na nete, ale nemozem to nikde najst, tak neviem.
Dakujem za radu!

verap
15. nov 2007

Ahojky, tak se k vam zpatky pripojuji jako cekatelka na MS ☹ Ta moje trvala jen par hodin, tak bych to ani menstruaci nenazvala. No jo no, dneska to je uz 34 dni

mucosin
15. nov 2007

Ahoj všem, tak se taky přidávám. První MS po vysazení přišla 38DC. Proběhla normálně. Začala jsem si měřit BT a teď, cca týden před další MS zjišťuju, že jsem neovulovala a nepředpokládám, že by se to takhle ke konci změnilo ☹ Doufám, že příští cyklus bude v poho a se vším všudy. Držím palce sobě i vám. Snad z nás budou brzy těhulky 😉 Hezké odpolko 🙂

verap
15. nov 2007

Ahoj mucosin, muzu se zeptat, kdys zacla merit BT? Myslis, ze bych mela pockat na prvni MS?

jamaica77
17. nov 2007

ahojte a som spet, uz som dlho tu neprispela, ale dobru spravu este stale nemam, MS nikde, uz je tomu 11 mesiacov co len vyvolavacky mi davaju kazde 2 mesiace, ovulacia nikde, aj ked si urobim test (mikroskop) ten ukaze ovulaciu ale krvny test to nepotvrdi. Davaju mi uz druhy cyklus tabletky clomid na vyvolanie ovulacie (uz mi aj zdvojnasobili davku ) ale nic nepomaha, ani po tych tabletkach ovulacia nenastane takze ani ziadna MS. Smutne, uz mavam z toho aj placove zachvaty, takymto tempom zobudzania sa nebudem tehu ani za 3 roky. 😢

verap
18. nov 2007

ahoj, ja teda hlasim menstruaci, ted uz normalni od vcera, je to teda po 37 dnech, doufam, ze druha prijde bud drive nebo vubec 🙂

lola11
18. nov 2007

ahojte, prva MS po vysadeni mi prisla na 38DC - bola taka ako aj ked som brala tabletky mozno aj trosku slabsia. Zacala som si merat BT a druha MS uz neprisla - cakame mimi 🙂 🙂 Drzim vam vsetkym palceky nech sa vam rychlo upravi cyklus a co najskor otehotniete 🙂 pa

lucina.lucina
18. nov 2007

ahojte, ja som po vysadeni HA dostala MS po 28 dnoch a dalsiu uz som nedostala.... Som tehu, v 2.mesiaci 🙂 . Mali ste pred uzivanim HA pravidelmu MS?

blucka
18. nov 2007

jamaica, vedia dovod preco tak dlho neovulujes?

lola11
18. nov 2007

lucina tak to sme na tom uplne rovnako 🙂 🙂 Ja som mala pravidelnu MS pred tabletkami. Co ty?

pajca
18. nov 2007

Ahoj holky, jestli muzu něco pridat k tematu, tak ja po vysazeni dostala MS po 35.dnech a pak kazdych 30, zatim to mam pravidelne ale dost casto spinim.

lucina.lucina
18. nov 2007

ahoj lola11, taktiez som mala MS pravidelnu, po 30.dnoch

pajca
18. nov 2007

A ovulku?

fabiana
18. nov 2007

Ak sa môžem vyjadriť aj ja, tak mne HA tak dovrzala celý cyklus, že som menzes nedostala rok, potom som išla doki a menzes bol len po vyvolávačke, neskôr po liekoch na vyvolanie ovulácie. 😖

verap
19. nov 2007

Ja mela pred HA nepravidelnou menstruaci, tak jednou za 50 dni, ale to bylo v 16 letech, takze doufam, ze ted to bude kratsi 🙂

verap
19. nov 2007

Ovulku snad teda mam, mozna zacnu pozdeji merit BT, merite tady nekdo?

kacka.va
19. nov 2007

Já měla před HA nepravidelný cyklus. Po vysazení absolutně pravidelný

verap
19. nov 2007

kacka - tak to se mas, muzu se zeptat, jak dlouho si brala HA a za jak dlouho se ti povedlo otehotnet?

kacka.va
19. nov 2007

Brala jsem cca 9 let a pak asi půl roku jsem HA nebrala, protože jsem se potřebovala zbavit velkých mateřských znamének a pih na zádech, takže jsme se chránili, abychom neotěhotněli a když jsme se pak začali snažit, tak jsem otěhotněli na druhý cyklus.

marquetka
20. nov 2007

Holky, měla bych na vás dotaz. Brala jsem teď asi půl roku horm. antikoncepci, po neúspěšném snažení ☹ Jsem první cyklus bez prášků, menstruace měla dorazit asi tak před 3 dny. A nedorazila, teploty mam pořád mezi 36,8 a 37,2 test byl negativní. Nějak jsme se nesnažili, ani nevím, jestli byla ovulace. Mam akorát asi 5 dní šílené bolesti v podbřišku a jsem hrozně podrážděná. A menstruace nikde ☹ Nemohlo by to být nějaké špatné znamení jako cysty třeba? Dík za odpovědi.

verap
20. nov 2007

Marquetka - ja brala 11 let, po vysazeni jsem cekala na prvni MS 37 dni, ono to vetsinou trva dele, nez to zase nabehne.

mmmk
20. nov 2007

Verap, jenže co ty bolesti břicha? Když jsem vysadila poprvé, menstruace přišla dva měsíce po 28 dnech, pak to až začalo zlobit. Cyklus jsem mívala, sice ne jako hodinky, občas to přišlo za měsíc, jindy za 3, ale vždycky samo od sebe.

verap
20. nov 2007

mmmk - bolesti bricha, tak to nevim, ja je mivam v dobe menstruace, ale ne pred ni. Muzu se zeptat, odkud jsi?

jamaica77
23. nov 2007

Konecne po 11 mesiacoch dorazila ovulacia (ale bola vyvolana tabletkami - 100mg clomid - zabral)ale MS som zatial este nemala po vysadeni HA a dufam ze uz ani teraz nedorazi.
Dostavala som MS pocas 11 mesaicoch len po vyvolani, samo v ziadnom pripade, a tie stavy ze ma brucho bolelo a som bola podrazdena to poznam, to je hormonmi, telo sa chcelo nastartovat ale nejakym sposobom nevedelo, takze po kazdej vyvolavacke som par dni bola v pohode a potom ked MS mala dorazit tak priserne stavy bolesti brucha a hlavy a nervozita ale MS nedorazila az ked mi stale po 60 dnoch dali vyvolavacku ale ta MS bolela ako svina, no a konecne ovulacne tabletky na mna zabrali, tak uvidime ako budem dalej napredovat.
Vsetky vysledky co sa dali urobit mam v normali.

juzinka
24. nov 2007

Ahojte, aj ja pripojím moju skúsenosť brala som HA asi 4 roky v auguste som ju vysadila a všetko klape neuveriteľne, teda v absolútnom poriadku. Mrchu som dostala na deň presne. Teraz je to už 3 cyklus a vždy presne na deň /28dní/, len dúfam, že mi dá teraz na 9 mes. pokoj 😀 .

jajinka27
26. nov 2007

ahoj taky se přidávám....brala jsem antiko 7 let, vysadila a čekám na první MS už 37 den :( a kde nic tu nic

verap
26. nov 2007

jajinka - mne rikali, ze mam pockat az 3 mesice, ze pry je to normalni po tolika letech na praskach.

ivkaj
26. nov 2007

Jajinka - já jsem brala HA přes 10let a první MS dorazila 35den. Někde jsem četla, že cyklus do 40dní je ještě jakžtakž v pohodě.

jajinka27
26. nov 2007

verap...nestraš 🙂 mě doktor řekl že to budu mít pravidelné, pokud jsem to měla pravidelné před HA

ivkaj...tak to mám ještě 3 dny 🙂

kacka.va
26. nov 2007

mně doktor říkal, ať se po vysazení neděsím, že taky můžu čekat i třeba tři měsíce, než MS dorazí, že je to normální, takže jsem s tím tak nějak počítala, ale nakonec přišla po 29 dnech.

jajinka27
26. nov 2007

nooo tak 3 měsíce bez, to by byla legrace....