Akú antikoncepciu používate? Čo mi odporučíte?

katusha
3. aug 2007

ahojte zeny, aku antikoncepciu pouzivate po porode???
ja uvazujem nad antikoncepcnym kruzkom, len nemam takmer ziadne info o nom 😅 . nechcem v ziadnom pripade tabletky, mozno za uvazenie by stala antikoncepcna naplast.
takze ake su vase skusenosti s antikou???

kristinka123
31. dec 2010

Kocky potrebujem radu. Mesiac po porode som zacala uzivat antiku no nerobila mi vobec dobre - straaaaaasne ma bolela hlava a oblicky tak som ju zhruba po mesiaci vysadila. No a od vtedy mam problemy - z nicoho nic som dostala alergiu na lepok aj bielkovinu kravskeho mlieka a to dost silnu. No a odvtedy ma to stale drzi. Som objednana po novom roku na odborne vysetrenia ale celkom sa toho obavam. Mate s tym niektora skusenosti? Dakujem 😉

honey111
23. feb 2011

ahojte koceny 🙂 mala nietktora z vas skusenosti s antikoncepciou Harmonet?

viktorsamuel
21. mar 2011

Má niekto záujem kupit antikoncepciu MAITALON?Je to novinka.

tina1508
11. aug 2011

ahojte maminky mam taky problem neviem si s nim poradit mam malickeho a rozhodla som sa pre antikocepciu cele tehotenstvo som nefajcila ale ked sa maly narodil mala som este rok pred sebou skoli a zacala som fajcit co mam robit?? nemozem asi fajcit pocas bratia tabletiek ze??

sorciera24
11. aug 2011

@tina1508 iba ak si koledujes o emboliu alebo trombozu..... 😒

tina1508
12. aug 2011

hmmmm ale sak ja viem ze je to zleee radsej prestanem jak keby sa mi ma nieco stat

alexandra33
22. jún 2012

@maca21
Naozaj ten krém funguje,a koľko asi stojí ? Ja som totiž uz z toho chorá,mám synčeka ktorý bil neplanovany a tak trosku uplne zo začiatku nechceny,ale teraz som šťastná,ze Ho mám, ale vobec si neviem predstavit mať druhe dieťa,preto chcem nieco účinné a spoľahlivé, chcem sa za 4 mesiace vratit do prace, a kvoli peniazom si tiez nemozem dovolit druhe babo, spolieham sa ze do 35ky este dosť času na druhe,
Ja som zvazovala DANU ale mám obavy, nemáš s nou skúsenosti ?

alexandra33
22. jún 2012

Ahojte babenky aké mate skúsenosti s vnutromaternicovym telieskom, Ja o Tom rozmýšľam, lebo chcem may radost zo vzájomnej blízkosti pri milovani a nie sa obavat tehotenstva. Pricom som uz mamickou a je to krasne ale druhe babo sa teraz vôbec nehodí ani čo sa týka financií a ani casu,lebo sa chystam vydávať budúci rok.
Ale spat k maternicovemu teliesku.aký máte naň nazor ?

sorciera24
22. jún 2012

@alexandra33 asi sama vies, ze ziadna antikoncepcia nie je 100%tna....musis si zvolit sama, kt. veris najviac a kt. ti najviac vyhovuje....ja mam napr. 2 kamaratky, co prave s tymto telieskom otehotneli (proste teliesko sa posunulo a vraj sa to bezne stava).......niekto si ho chvali a funguje na nom bez nehody......ako pri vsetkom....ci pri HAk, ci pri kondome, ci pri hocicom....a keby si skombinovala 2 druhy ochrany?....myslim, ze tam by si mala vacsiu istotu...

alexandra33
22. jún 2012

@sorciera24
Dik za rady, asi hej kombinácia by bola najlepšia,ale teraz s priatelom pouzivame len kondom, mala som trochu obavy,ale dnes som si roba test tehotensky a našťastie negatívny,kedysi davnejsie som brala tabletky a používala kondom,ale teraz by som velmi tabletky nechcela,vtedy to boli aj tabletky kvoli akne.
le to som este nepočula ze to teliesko sa môže posunut,tak asi ostava len nouvarig alebo naplast.
Tie tabletky by som zvazovala keby som naisto vedela ze od nich nepriberiem.

sorciera24
22. jún 2012

@alexandra33 aj my sme na kondomoch a zarucene funguju uz veeela rokov🙂....ak nechces tabletky, co chapem...je to dobry hnus....tak kombinuj kondom s Pharmatexom....alebo prerusenim.....a to uz by musel byt fakt uz osud, aby sa nieco stalo 😀 a vyhnes sa aj teleisku aj hormonom🙂

texik1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz