Anketa o antikoncepcii. Ako je to u vás?

bobulka34
3. nov 2008

ako je to u vas s antikoncepciou??? beriete HAK alebo skor si "davate pozor"?

jaduska
3. nov 2008

Voľakedy som brala HAK - nebola som spokojná, tak sme začali používať "dávať si pozor", ale tento druh antikocepcie je veľmi nespoľahlivý - 19tt

janinah
3. nov 2008

veď sú aj iné možnosti ako tie dve ,čo si napísala 🙂

nastasia
4. nov 2008

tak mne napriklad, nevyhovuje ani jedna forma antikoncepcie a tak pouzivame prirodzenu 🙂
ale berieme to tak, ze s babom mame sice este cas, ale keby sa nahodou podarilo, nic strasne sa nestane lebo ho raz aj tak spolu chceme 🙂

dupinka
4. nov 2008

my pouzivame kondom, ten nam prisiel lepsi ako do seba pchat tabletky.. NA prirodu by som sa nespoliehala, kedze kazde telo je ine.

livi
4. nov 2008

ja si myslím, že najspoľahlivejšia metóda je hak. ja som ju brala 7 rokov.

monikka22
4. nov 2008

jednoznacne HAK

chasencha
4. nov 2008

aj ja si myslim,mala som asi stastie ked som 5 rokov sexovala len tak bez nicoho,prerusovana suloz sa tomu mam dojem hovori aaaz som na to doplatila 🙂 ema ma 4 mesiace ale je nam super 😉

emjee
4. nov 2008

najspolahlivejsia metoda je nesexovat 😀 ale kto by to vydrzal, ze ano? 😀

miriamkac
4. nov 2008

Dalsia moznost antikoncepcie: chrbtom k sebe a kazdy sam 😝

bublinkajasminka
4. nov 2008

ja mám antikoncepciu aj teraz po pôrode, mala som aj nA vysokej škole, mne to vyhovuje, upravený cyklus a cítim sa okis

chasencha
4. nov 2008

ja mam tiez anti teraz po porode 🙂

maca793
4. nov 2008

neberiem a ani nepotrebujem, zatiaľ, 3,5 roka intímne nežijem a nemala som sex a ani mi nechýba pri tých mojich každodenných starostiach

majcik
8. nov 2008

Je viacero metod planovania rodicovstva ...

Emjee - este aj sterilizacia ...ale to je asi tiez pre vacsinu nepriatelne...

kotenko
8. nov 2008

jednoznacne HA
mam upraveny cyklus, viem kedy mam cakat svoje dni, niekedy si to viem vypocitat na hodinu 😀 a vraj co nas ucili v skole, HA ma spolhlivost na 98%, kondomy na 96%, ostatne si nepamatam...
pre mna kondomy su neosobne, to sa mozem rovno robera pouzivat 😅

blcha
8. nov 2008

ja som tiez za HAK beriem uz par rokov a vsetko je ok som spokojna 😉

pipi1211
8. nov 2008

no ja som brala HAK potom som si dala prestavku a zvolili sme prirodzenu ochranu no akosi mame rocnu dcerku a teraz sme na tom tiez tak ze "si davame pozor" ale od buduceho mesiaca ideme opat na HAK 😀 😀 😀

nanyka
10. nov 2008

na HAK je super,že nemám bolesti počas menzesu, že mi chodí pravidelne a sex si môžem užívať bez zábran 😀 no moje telo ju neznesie 😠 patrím k tým ženám, čo majú asi všetky vedľajšie účinky 😖

takže - prirodzená metóda..ale strach nemám z otehotnenia..bude - bude, nebude - nebude..aj keby mi to zrovna teraz príliš nevyhovovalo..

katka76
10. nov 2008

na vyske som brala HAK, po prvom dietati som mala teliesko, ale narobilo mi len galibu a zbytocne som prisla o mlieko, potom sme vyse 5 rokov pouzivali prezervativ, po druhom dietati sme sa k nemu opat vratili - nejako som si ho osvojila 😉

veronikahel
11. nov 2008

neberiem, hormony nie su so mnou kamarati 😠 dávame si pozor

alias313
11. nov 2008

no ja som aj brala HAK, ale aj tak som otehotnela..hehe.tak to asi malo byt..ktovie 😉

bobulka34
autor
12. nov 2008

ja nemozem brat, lebo som mala v tehotenstve problemy s tlakom, a tak si len davame pozor...

svistinka
12. nov 2008

ja som brala hak 5 rokov a teraz si davame pozor, keby sa aj vsak aj zadarilo babo, tak v pohode. 😉

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barny
13. nov 2008

dominikakad ja som brala cerazette to je vlastne jedina co mi dr mohol predpisat aspon on hovoril,

livi
14. nov 2008

ja som pred pár rokmi dúfala, že keď si budeme len tak "dávať pozor" tak nič z toho nebude..a teraz dúfam, že bude 😀

annon
15. nov 2008

ja som HAK brala 7 rokov po prvom pôrode, bola som spokojná hlavne s pravidelným cyklom, dostala som to vždy v rovnaký deň, takže nebol problém plánovať dovolenku napr. Po vysadení sa mi ale dlho nedarilo otehotnieť, liečila som sa. Teraz som si dala zaviesť Mirenu, zatiaľ ale ešte krvácam, prvé mesiace sú vraj také, takže uvidím ako budem spokojná, teším sa na obdobie bez menštrácie, hlavne v lete 😉

dadulik
15. nov 2008

HAK som brala 6 rokov, potom sme si rok "davali pozor", potom sme splodili nasu krasnu dcerenku (planovane 😀 ), no a teraz si zase "davame pozor" 😎

daniela1983
15. nov 2008

nuvaring

majula009
16. nov 2008

Davame pozor.

amatula
17. nov 2008

HAK som skusila-nebola som snou spokojna tak som ju zrusila.tak 9rok davame pozor a zatial sa dari 😉 .deti boli planovane....no po dvoch detoch sa kazdy mesiac viac strachujem a ocakavam co bude 😅