Anketa o antikoncepcii. Ako je to u vás?

bobulka34
3. nov 2008

ako je to u vas s antikoncepciou??? beriete HAK alebo skor si "davate pozor"?

vibeke
21. mar 2009

ja davam jednoznacne prednost antikoncepcii. nebavilo by ma zakazdym mysliet na to, ze si treba davat pozor,ak ma niekto pravidelny sexik, neviem si teda predstavit ako to asi vyzera.... ja som brala tabletky asi 5 rokov, nemala som ziaidne problemy, sadla mi . ale kazde telo je ine. teraz sme tabletky vysadili a snazilkujeme,, 😀

tomaslavka3
21. mar 2009

aj,ked som si raz bola dat predpisat antikoncepciu,nikdy som ju nevlozila do ust a dve skatulky mam furt pri menstruacnom kalendariku odlozene 😀.Deti mam planovane,moj exm.hovoril,ze to treba vediet robit lebo to muz citi,kedy to ide a uz staci. Moj terajsi partner hovori,ze to treba robit rozumom a nie koncom 😀. Nikdy som nemala nervy,ze mi nepride menstruacia. 😉

tomaslavka3
21. mar 2009

a este dodavam,aby sa to nezdalo jednoduch,alebo nezodpovedne,tak po nejakom navrate z 5-6tyzdnoveho turnusu ,alebo obcas pouzivame samozrejme prezervativ,ten je stale v zasobe. 🙂

maja22
22. mar 2009

Bilingsova metóda, obe deti plánované, momentálne sa učím o symptotermálnej metóde, plánujem/e ju používať po pôrode 🙂

claudinka
22. mar 2009

Brala som Tri-Regol zopar rockov a teraz beriem pri kojeni Azaliu.. dat pozor by u nas nehrozilo 😀

felixko
23. mar 2009

my chceme vyskúšať spermicíd Pharmatex, je to vraj druhá najspoľahlivejšia metóda po HAK, kojím a na odporučenie gynekológa sa chcem počas tejto doby HAK vyhnúť

zuzajdica
31. mar 2009

ja som uzivala Yadine a teraz neberiem nic a davame si pozor...... 😀

zabenka21
14. okt 2009

pharmatex= 6tt....asi tak

bets
21. okt 2009

neuzivala som HAK, ani neuzivam... vyuzivame kombinaciu alternativnych metod...

vefi89
21. okt 2009

Evra, ale len rok.potom sme dva roky snazilkovali 😀

claudinka
21. okt 2009

HAK urcite 😉

dominka11
21. okt 2009

neužívam, nerobila mi dobre a ani by som ju asi nemohla. Takže sa chránime ako vieme 😉

helka101
22. okt 2009

Ja tiež neužívam.. mavam z nej migreny... takže "davame" pozor... a rok sme teda úspešný.. 😉 a mala som jeden rok aj vnutromaternicove teliesko..

leusina
23. okt 2009

Ahojte.ja som nemohla otehotniet prirodzenou cestou 6 rokov.rozisli sme sa a zacala som novy vztah s inym muzom.nasadila som antikoncepciu,brala som ju rok a aj napriek tomu som otehotnela.