Antikoncepce Chloe. Máte s ní zkušenosti?

monik111
28. aug 2007

Dnes mi doktor napsal tuto antikoncepci.Máte jí některá.Nic mi to neříká a prý je to nové,něco jako Diane/brala jsem jí před těhu/. Ale nevím o tom nic moc.Není to nějakej fujtajbl??????

maruschka
28. aug 2007

čau monik.Moja segra má Chloe a asi mesiac a má také nežiadúce účinky,že jej to gynekologička vysadila.Strašne ju začali bolieť kŕčové žily,ktoré jej zostali po pôrodoch a vôbec nemohla nič jesť.Tak si tie žily masíruje s Liotonom a dúfa,že to prejde.Ale ja som ju prehovorila na Nuvaring.Tiež ho mám a nemám žiadne vedľajšie účinky.

monik111
autor
28. aug 2007

No tak to se začínám obavat co to udělá se mnou.... No tak třebas to u mě nebude tak hrozný...doufám!!!!!!!!

monik111
autor
29. aug 2007

Holky,
berete to ještě některá????? Prosím 🙂 🙂 🙂

tvarohacek
29. aug 2007

ahoj, ja chloe brala, je to to same jako Diane, jak tu nekdo psal, jen od jine firmy a levnejsi. Dostala jsem ji kvuli problematicke pleti, jinak zadne problemy jsem s ni nemela, ale pozdeji bych chtela zkusit neco slabsiho.

herminka
29. aug 2007

Pokud je Chloe totéž co Diane, je taky totéž co Minerva, tu jsem brala. Zlepšila se mi pleť, neměla jsem problém "natáhnout cyklus" (tj. brát 2 plata za sebou), ale často mě bolívala hlava - někdy i pár dní v kuse ☹ Už na počátku, co jsem ji začala brát, jsme se s doktorem dohodli, že ji budu brát půl až třičtvrtě roku kvůli pleti a pak přejdu na Jeanine. Kvůli těm bolestem hlavy jsem to změnila již po tom půlroce a teď jsem s Jeanine +- spokojená.

draga
29. aug 2007

chloe je od Zentivy 🙂) pracuovala jsem tam před mateřskou a opravdu to je generikum Diane za lepší cenu 😉

emjee
3. máj 2008

carlisse • 1d • 12. duben 2008 ve 23:30
Ahoj holky, v těhotenství se mi šíleně zhoršila pleť, proto když jsem přestala kojit, nechala jsem s předepsat HA CHLOE, je údajně účinná právě na tyto problémy. Beru jí druhý měsíc a najednou se mi to na obličeji děsně vyrojilo. To se mi stává když to mám dostat, ale tak tomu tentokrát není. Máte s touto HA zkušenosti? dy jste pozorovaly zlepšení? Díky za odpovědi....

princeznicka. • 12. duben 2008 ve 23:39
carlisse-na MojaSvadba.sk je tejto antikoncepcii venovana cela tema,tam urcite najdes odpoved 😉

simka9122008 • 2d • Dnes ve 14:08
Ja osobne mám s touto antikoncepciou veľmi dobré skúsenosti tiež sa mi upravila pleť.

maca793
3. máj 2008

sestra berie túto antikoncepciu a zatiaľ sa na nič nesťažovala. je s ňou spokojná.
lekárka jej ju predpísala hlavne na pleť, lebo s ňou má problémy.
ale aj na niečo druhé 😀

anatanka
3. máj 2008

Tak jestli je to stejne jako Diane, tak bych se skoro bala i na krabicku podivat... 😉

Na kazdyho pusobi antiko jinak, ale zrovna s Diane jsem mela jen ty nejhorsi zkusenosti. Nadavala jsem na ni jeste nekolik mesicu po vysazeni. A co se tyka pleti, tak mne se po ni tak akorat priserne zhorsila.

princeznicka.
3. máj 2008

Tato tema je uz podrobne rozoberana..s nazvom nieco ako: "Antikoncepcia CHLOE-neznama"

kozimura
3. máj 2008

Ahojky,já jsem Chloe brala před těhu (4 roky)a byla jsem spokojená.Neměla jsem po vysazení ani problém otěhotnět,takže v poho.MUDr.mi je napsala kvůli problémům s pletí.

lenule22
18. máj 2008

Ahojik holky, nemohla by jste mi některá poradit nějakou jinou šetrnější antikoncepci, beru chloe druhý den a mám nežádoucí učínky jako je zvracení atd. Co mám dělat, abych je zmírnila? Moc děkuju za každou radu 🙂

joodie.123
27. máj 2008

Ahojky holky, CHLOE beru půl roku a jsem s ní spokojená. Žádné problematické vedlejší účinky nemám, naopak mi úplně zmizely menstruační bolesti a zlepšila se pleť. těžko říct jestli jsem citlivější,snad je to jen obdobím. Jinak "lenule22" pokud tvé potíže začali až po užití tabletky, měla bys okamžitě k doktorovi!!! Mohla bys taky zkusit Yasminelle - kamarádka je taková citlivka, vše s ní zacloumalo doposud,ale s Yasminelle neměla žádný problém. Mějte se 🙂

vikk
15. jún 2008

Ahoj,

jestli se někdo potřebujete zbavit(prodat) HA Chloe ozvěte se, protože já jsem s ní už druhým rokem 100% spokojená 😉 kdyžtak pište na viki@napismi.cz

ondrus
24. jún 2008

Ahoj "vikk"

začla jsem brát Chloe asi před 4 dny, ale jakmile si vezme prášek tak do hodiny mi je zle a až do večera, takže se možná budu chtít těchto prášků zbavit. Koupila jsem si balení na tři měsíce, ještě to zkusím pár dní vydržet, co to bude se mnou dělat a kdyžtak písnu. páček 🙂

lopojka
13. júl 2008

Ahoj Holky.strasne akutne bych potrebovala poradit....zacala jsem Brát chloe 1. mesíc ..doktor mi rekl,at zacnu 3.den menstruace. tak jsem zacala a po 3 dnech-tzn po požití 3 pilulek jsem se uz vyspala se svým klukem.
ted jsem si zpěšně četla knížečku u chloe a tam psali,ze "pokud zacnete antikoncepci uzivat 1. den mestruace,chloe ucinkuje okamzite. pokud zacnete uzivat 2.-5. den menstruace,je treba prvních 7 dny cyklu pöuzit jeste dalsi alternativni metodu antikoncepce."
já jsem zadnou jnou nepouszila,protoze jsem to nevedela...
yslíte,ze muzu bejt tehotná?...jeste jsem to nedostala a mám to dostat az za tejden,ale tohle me dost vystresovalo...
PROSÍM VYJÁDŘETE SE MI!!!
dekuju.

kika13
14. júl 2008

ja som najprv necitala navody a skoro bolo druhe mimi, odvtedy ich radsej citam, mne kazala doktorka zobrat si prvu tabletku v prvy den menstruacie, ak by som ju uz zobrala druhy den je treba pouzit este doplnkovu metodu antikoncepcie, presne ako pisu v navode, tak mi nezostava nic ine len drzat palce nech to dopadne tak ako chces ty lopojka.,

ivet.t
14. júl 2008

Ahojky chci se zeptat. Beru antikoncepci Chloe 7 mesicu a slysela jsem, ze ikdyz budu pokracovat v brani dal a neudelam 7 denni pauzu, ze to stejne dostanu. Jake s tim mate zkusenosti a je to pravda? Tohle me docela prekvapilo a sokovalo, ze to stejne muzu dostat a pritom mi ma i nadale brani antikoncepce zarucit, ze to nedostanu kdyz se mi to zrovna nehodi. Moc dekuju Vsem za odpovedi 🙂 😉

vikyyy
26. júl 2008

ahoj, kolik stoji chloe na tri mesice, dík

ivet.t
27. júl 2008

Chloe stojí na tři měsíce zhruba 410 kč 🙂

tttt
11. aug 2008

Ahojky,
holky nejde asi koupit ant.Chloe bez lek.před.?

ivet.t
11. aug 2008

V Americe ano, tady zatím bohužel ne ☹

aaaaalll
16. aug 2008

Ahoj.Jsem nováček v užívání Chloe- mám si vzít během 1.dne menstruace tu oranžovou tabletu, že?????
Díky za odpověď

tttt
19. sep 2008

Ahojky, děvčátka vzala jsem si už 4 bílou tabletku a pořád to nemám. ☹ Mám se obávat toho nejhoršího 😔 nebo ještě mám vyčkávat ?Děkuji za odpověď! PS: chloe beru 1 měsíc.

ashley66
19. sep 2008

tttt- urcite sa neobavaj-ja som v prvy mesiac dostala az na piaty den(neviem ci nie dokonca na siesty) a tiez som sa bala,ale to sa ti len musi prisposobit organizmus a vsetko bude dobre..takze ziadny strach🙂

evulienka10
27. feb 2009

ahojte baby...mohla by mi niektora z vas poradit ako mam zacat uzivat antikoncepciu chloe???je to moaj prva hormonalna tabletka a neviem akou zacat ci bielou alebo tou druhou..a ked..ked mi zacne menstruacia??

romcadka
30. mar 2009

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je velkej průser nevzít si chloe tři dny po sobě. Odjela jsem z na intr a antikoncepci zapomněla doma a dřív jak za tři dna se k ní nedostanu. Nikdy předtím se mi to nestalo, proto nevím, jestli mám normálně pokračovat v užívání a zapomenuté tabletky vyhodit nebo je spolikat všechny najdnou nebo co mám vlastně dělat.....

elis11
4. máj 2009

Ahojky mam dotaz..ye antikoncepce chloe tak účinna aby mě ochránila před těhotenstvííím??nebo ye jen na zlepšení pletě??děkuju za odpověď...

sumienka2525
21. máj 2009

Ahojte tak uz aj ja uzivam HAK Chloe. Mam ju len od pondelka, takze zatial ok , ziadne neziaduce ucinky ale to je este zavcasu hodnotit. Som zvedava za nejaky mesiac.

lucyy01
10. jún 2009

Ahojte, ja beriem Minervu=Chloe=Diane uz 3 roky, neziaduce ucinky nemam,praveze naopak-velmi sa asi po pol roku uzivania zlepsila plet. Neviete niekto ako dlho sa moze brat HAK ked je este aj vysokohormonalna? nemala by som ju uz vysadit?dakujem