Antikoncepcia Arianna. Máte skúsenosti?

mimomo
18. apr 2008

Ahojte,máte niektorá skúsenosti s antikoncepciou Arianna?Mám ju 2mesiac a zrejme mi asi nesadla.Mám 10 dní menštruáciu a sem tam krvácam.Je to antikoncepcia na 10 rokov nejaký nový druh Dany.

ep8985
8. nov 2017

Čo sa ceny týka, tak som platila 43€ za ariannu. Ešte asi zavedenie...

erikababuskova
8. nov 2017

@ep8985 ... držim prsty... nech Vam to funguje tak ako ma 🙂

ep8985
8. nov 2017

@erikababuskova ďakujem pekne

nique666
3. apr 2018

@ep8985 ako ste spokojna od zavedenia? Tiez nad nou uvazujem, len teda este dojcim a cyklus nemam. Takze s antikoncepciou budeme musiet cakat az ked zacne cyklus? 🙈 dakujem za odpoved 🙂

ep8985
3. apr 2018

@nique666 áno, musela som počkať na menzes. Dr mi dala recept, že keď dostanem tak si to mám v lekárni vyzdvihnúť a zavolať kvôli zavedeniu. Tiež som dojčila teda aj dojčím.
Musím povedať, že tak ako Dr hovorila, tak aj bolo. Bolo treba počkať, kým sa to teliesko udomacni. Tak 4-5 mesiacov som mávala bolesti aj mimo cyklu. Krátkodobé a chvíľkové ale nebolo to príjemné. No keď som chcela mať pokoj v otázke antikoncepcie, tak som musela vydržať. Priznám sa, že keby to do pol roka neprešlo, tak to ide von. Našťastie to prešlo..

ivkapetko1
10. júl 2020

Koľko od zavedenia môžem ísť na kupko, bazény...? Tam chodím vždy s tamponom. Môžem si ho dať cca týždeň po zavedení ?