Antikoncepcia Arianna. Máte skúsenosti?

mimomo
18. apr 2008

Ahojte,máte niektorá skúsenosti s antikoncepciou Arianna?Mám ju 2mesiac a zrejme mi asi nesadla.Mám 10 dní menštruáciu a sem tam krvácam.Je to antikoncepcia na 10 rokov nejaký nový druh Dany.

princeznicka.
18. apr 2008

to mas implantovane teliesko?

mimomo
autor
18. apr 2008

Ano.Je to vlastne na spôsob klasickej Dany.

pacna
19. apr 2008

a nemas nejaku link niečo o nej viac? kolko stoji, ako vyzera, ako na teba posobi? 🙂 😉

mimomo
autor
19. apr 2008

Aj s vložením stojí 1600 SK a je to zhruba na 10 rokov.Je to také T čo ti zavedie gynekológ.Upozornil ma že budem mať dlhšie krámy ale to špinenie sa mi nezdá.Idem radšej na kontrolu lebo potom to bude o ničom.

pacna
19. apr 2008

prosim ta a neni niekde na nete o nej pisane?diky 😉

mimomo
autor
19. apr 2008

Vieč čo nenašla som nič konkrétne, iba viem niečo od kamošiek ktoré to znášali dobre ale mali iný druh dany.Keď navštívim gynekológa dám ti vedieť.Preto sem píšem kto má s touto danou skúsenosti, aby mi dali vedieť.

princeznicka.
19. apr 2008

Ono to spinenie ako si to nazvala suvisi s tym,ze sa s tym organizmus este nevysporiadal..je to predsalen cudzie teleso,a musi si nan "zvyknut".Niekto si zvykne skor,niekto neskor,a su pripady,kedy si na to zena vobec nezvykne,a treba teliesko vybrat.Urcite nic nepokazis,ked radsej zajdes ku gynekologovi.

dalas1
20. apr 2008

ja vas zdravim chcel by som vediet ze ta antikoncepcia co je co sa strka do posv a potom sa ku koncu vybere je bespecna ??

mimomo
autor
20. apr 2008

Ahoj Dalas, môžem ťa ubezpečiť že je bezbečná, ale vôbec sa nevyberá .Je to źavedené na 10 rokov.Ty myslíš asi taký krúžok ktorý sa zavedie pred stykom a potom sa vyberie.To je celkom niečo iné.Toto si vkladá žena sama.

chika
20. sep 2010

Ahojte, mate už konečne niekto skúsenosti s Ariannou a aké, poradil mi to môj gynekológ a mám strach z niečoho o čom je málo info. Dík

susi157
20. sep 2010

@chika ahoj ja mam arianu uz druhy krat mala som ju tri roky (zeby chcel gyn.zarobit?)s prvu som bola uplne spokojna upraveny menzes ktory trval 5 dni 1den spinenie 2a3den silnejsie krvacanie 4a5 den spinenie ale myslim ze u kazdej zeny je to individualne.druhu mam od maja (este som nebola na kontrolu 😠 )ale mi moc nesadla menzes aj 10 dni večšinou len spinenie ale je to otrava dufam ze sa to zmeni.

kosta123
10. feb 2011

Ahojte aj ja ju mám cca týždeň,tak zatiaľ neviem či sadla.

peata
18. júl 2011

Ahojte tak ja ju mam zavedenu tiez dva tyzdne zatial nemam ziadne problemi a ako vas tu tak čiiitam som veelmi zvedava na prvu mentštruaciu:-O) 😒

kosta123
18. júl 2011

@peata - ja som krvácala 2,5 m po zavedení 😠 dalšie 2 menzesi trvali niečo okolo 20 dní a teraz len pár dní tak uvidím ale mám z toho nervy.....koľko si za ňu platila?

peata
18. júl 2011

@kosta123 preboha tak duufam že nebudem mat aj ja tento problem 😒 ja som zatial menzes nemala tak som zvedava zavadzal mi ju na 4 den a na dalsi mi pekne skoncili ako mali a ty si kolko platila?

kosta123
18. júl 2011

@peata - no mne to pekne pokračovalo ,,,,už som myslela že si ju dám vybrať...platila som 50 €.

peata
18. júl 2011

@kosta123 a kolko maš rokov?a deti?

peata
18. júl 2011

@kosta123 a uuž som si kuk🙂

kosta123
18. júl 2011

@peata - ty si kolko platila?

peata
18. júl 2011

@kosta123 ja som si to vybrala na recept za 39euro + 13euro zavedenie

simino11
7. sep 2011

caute. Ja mán danu druhý den a strašne ma bolí hlava,tak to dúfam prejde.Aj ja som zvedavá aký budem mat, menzes,dufam že normálny.

kosta123
7. sep 2011

@simino11 - tá hlava nemusí byt kôli antike,,,,aj mňa dnes boli asi počasie 😀 😀

sarra6
12. sep 2011

ahojte viete mi nieco napisat o antikoncepcii Arianna uvazujem nad nou, teda uz mam aj recept, doktor mi odporucil tuto budem snou spokojna?

kosta123
12. sep 2011

@sarra6 - nič extra o nej neviem iba že je až na 10 rokov.....inak je to všetko na rovnakej báze.Ja som spokojná zatiaľ aj keď mi na začiatku blbol menzes.

sarra6
12. sep 2011

@kosta123 tak snad budem aj ja no ale este doberam cerazete, a o take dva mesiace si ju dam teda zaviest. a ty uz nechces druhe babenko

kosta123
13. sep 2011

@sarra6 - uvidíme,asi aj áno,ale chcem ho isto plánované,tak preto som sa takto poistila.

sarra6
13. sep 2011

@kosta123 ano, no tak drzkam palcek, a mala chodi uz do skolky a to zavadzanie boli tej ariann? Odkial si?

kosta123
13. sep 2011

@sarra6 - nie nie nechodím má len 1,2r. a som z PB.zavádzanie nebolelo alebo bolo to miestami nepríjemné ale inak v celku pohoda,,,,čítala som o tom že aké to je hrozné ,ale nieje to tak 😉

sarra6
13. sep 2011

@kosta123 tak dik za info snad to zvladnem a budem spokojna pekny dnik

tuty
5. júl 2012

ahoj mne ju vcera implantovaly joj troska bolele 😨 ale mam pokoj na 10rokou stala ma34,50 a to bola vsetko tak som rada ale chcem sa opitat mozem po nej priberat &? ☹ dakujem