Používame cookies. Viac informácií tu. OK
cica08
24. máj 2012

ahoj, je to novinka, aj ked staronová, ked si porovnas zlozenie, tak zistis, ze je to ako Karhla, len sa uziva kontinualne. Ja som presla tiez, lebo som popleta, a takto nemusim premyslat, kedy som mala zacat nove balenie... 🙂

sekhmet
autor
28. máj 2012

a aké máš s nimi skúsenosti ?? lebo ja som prešla na tieto z lindynette 20 lebo ma z nich bolievala hlava.

maciatkomale
3. jún 2012

Ahoj, ja som ju začala brať pred 3 týždňami a som spokojná...Hlava ma nebolí a vyhovuje mi to, že na blistry si viem presne skontrolovať či som v daný den zobrala tabletku. Predtým som mala Maitalon, ale ten bol drahší o 5 Eur a viac sa mi Karhleight páči......

miamarissa
10. jún 2012

Ahojky,,,,,aj ja už 3 týždeň užívam KarHleight. Predtým som mala Softinelle z ktorého som 5 mesiacov špinila a tak mi lekárka dala Daylete. S toho ma zase veľmi pobolievla hlava a tak som po 4 mesiacoch prešla na KarHleight a zatial ju beriem mesiac a zatial som spokojná/ konečne/. Asi do tretice všetko dobre.

cica08
12. jún 2012

cau sekmet, zda sa ze sedia...menzes som dostala presne, a bolo aj slabsie krvacanie, ani som nemala take "predmenzesiove" nervy... som spokojna 🙂 🙂

lentilkaa22
23. júl 2012

ahojte, prosím Vás o radu pre moju kamarátku: pred troma týždňami začala užívať antiku Karhleigt a tento týždeň začala užívať placebo tablety - žlté a mala by dostať krámy, ale už tretí deň a nič. Čo má robiť? Je v tomto začiatočník. Ďakujem Vám.

monika1602
9. aug 2012

@sekhmet Ahojky chcela som sa opytat aku mas skusenost s tou softinelle ci je dobra ci sa z nej nepribera a tak??a kolko stoji dakujem:_)

zuzanocka
9. aug 2012

aj kvôli neskutočným bolestiam hlavy som aj ja musela prestat brat hak.. ak sa môžem opýtať, ako to je u vás s chuťou na sex? žiadne negatívne zmeny? a ako to bolo pri predošlých tbl.? ďakujem 🙂
@cica08
@miamarissa
@maciatkomale

cicka22312
9. aug 2012

@cica08

@miamarissa
Ahojte chcela by som sa opytat ohladom tejto antiky.Dneska som uzila prvu tabletku uvidime ako to bude na mna ucinkovat 🙂 Chcela by som sa opytat ze ci ta antika ma ucinky na plet ci ju nezhorsi alebo opacne ze zlepsi ja uz teraz mam skaredu plet a nerada by som ju mala este horsiu 🙂 a este jedna otazka ze ci ste po nej pribrali alebo nie 🙂 Dakujem za odpovede 🙂

marcelafarkas
15. aug 2012

@lentilkaa22 ahoj, placebo tabletky sú biele , a už pri 3 tab. majú dojsť krámy, ale nech nečaká silné. 🙂

cicka22312
17. aug 2012

@marcelafarkas ahoj si spokojna stouto antikou????

marcelafarkas
17. aug 2012

@cicka22312 ahoj, áno som spokojná 🙂

cicka22312
17. aug 2012

@marcelafarkas jeej tak super ja to zatial tyzden uzivam ale nerobi my vobec zle 🙂

monika1602
19. aug 2012

@cicka22312 Ahoj a ty uzivas softinelle mozem mi povedat ci sa znej pribera??

cicka22312
20. aug 2012

@monika1602 Ahoj uzivam no ale uzivam ich zatial len 2 tyzdne 🙂 Neviem vobec zatial nevidim naznak priberania :D ale ze vraj sa po nich pekne upravi plet tak uvidime 🙂 ja som spokojna lebo nemam ziadne neziaduce ucinky a dobre padli 🙂

domi854
23. aug 2012

Ja ju použivam už 3tí mesiac a som s ňou vysoko spokojná 🙂

kimberly5
23. aug 2012

Ahoj, môžem sa spýtať, koľko stála ? ..a na príbalovom letáku som čítala, že ju nemôžu užívať ženy, ktoré mali v rodine rakovinu prsníka. Moja starká ju prekonala, doktor o tom vedel a aj tak mi ich predpísal. Myslíte že vie čo robí ? ďakujem 🙂

crjanka1986
7. sep 2012

Ahoj,môžem poprosiť o radu?Berie antikoncepciu karhleight len od dnes .ako je to z prvym dnom ked ju zacinam brat?dufam ze nevadi ked som zobrala od startu a bol piatok?Ďakujem

871981
10. sep 2012

ahojte neviete mi poradit ci sa berie i cez menštruaciu

lucinka1393
19. sep 2012

Ahojte prosim o radu.Tabletky karhleight berem uz mesiac a teraz mi mala prist menstruacia a nemam ju.Uz som uzila jednu plaebo bielu tabletku a nic co to moze sposobovat? Nemozem byt v 2 stave ? Dakujem za odpovede

lucinka1393
19. sep 2012

@871981 ano beru sa placebo tabletky su bielej farby

kulzuz
12. okt 2012

kolko stoji karhleight

kulzuz
12. okt 2012

kolko stoji karhleight

lucka155
17. okt 2012

Vraj sa z nej pekne chudne, pravda? 🙂

ma_jus_ka
31. okt 2012

Kočky.. a ako účinkuje na libido?... A celkovo ste s ňou spokojné? 🙂

aniratak696
2. nov 2012

baby viete mi niekto povedat kolko stoji?

zuuzzkaa
9. nov 2012

stojí 9,80 na mesiac 🙂

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
okic
9. dec 2012

ahojte, chcem sa spytať kolko sa dopláca že ant. KarHleight???

jarka321321
16. dec 2012

Ahojte baby 🙂 chcem sa spýtať či s tej antikoncepcie KarHleight ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli