Antikoncepcia Mercilon. Ako pôsobí na váš organizmus?

mirettim
28. feb 2008

baby mate niektora z vas skusenosti s hak mercilonom??ako posobi na organizmus po visadeni ? pocula som ze z mnohych inych sa dost pribera..aj z tychto? 😢 😠 ..kazdy organizmus je iny..ale aspon v priemere...ako to posobi na vas??

klauduska
28. feb 2008

Ahoj mirettim,
ja som brala HAK mercilon 7 rokov,zacala som 18-tich a v tom case som mala 50 kg...... 😀 .Dnes mam 26 rockov a 15 kg navyse.... 😠 😠 😠 😢 .No neviem presne usudit ci som pribrala z HAK,ale jednoducho sa gtie kila nejako na mna nalepili......Moj priatel vtedy pribral tiez (13 kg) a to ziadnu HAK nebral.... 😀 😀 😀 .Asi v nasom pripade platilo pravidlo laska ide cez zaludok.....fakt neviem......
Inak som s nou namala ziadny problem,je to nizkohormonova HAK a keby nechceme babatko.....tak asi ani nevysadim..... 😉
Ty beries mercilon?

janulik13
28. feb 2008

Ahojte,
ja som brala mercilon necelé dva roky a nepribrala som z neho,ani po vysadení. Ale ako hovoríš, každý organizmus je iný. Tiež sa na mna rokmi nalepili kilečká, ale to je mojím spôsobom života. 😉

mirettim
autor
28. feb 2008

ahojte 🙂 ..aj ja beriem mercilon, a prave preto sa pytam ake mate skusenosti, lebo som pocula vela nazorov a zlakla som sa, lebo z niektorych liekov baby pribrali dos vela.. 😖
ja ho beriem cca 2 roky a ani ja nemam ziadne problemy..ale musim povedat,ze aj ja mam strasne rada papanie..teda najviac sladkosti 😝 ..takze aj ked priberiem,(teda dufam ze nie).. 😢 asi to nebude z tabletiek 😀 hehe

moncika15
28. feb 2008

ahoj,ja som tiez brala mercilon a bola som s nim spokojna.dokonca mi aj prsia z neho podrastli ale aj kilecka 😒 (nie som si uplne ista ze som pribrala s tabletiek 😉 ) ked sa nam podari pocat dieta tak sa k nemu vratim.je to dobra antika: spolahliva a jedna z lacnejsix 😝

janis24
28. feb 2008

cafte, ja som tiez brala mercilon asi tri rocky, nepribrala som vobec, ale na moj organizmus celkovo hak neposobila dobre, predtym som mala harmonet a bolo to to iste. Akonahle som tie tabletky zacala uzivat, mala som hrozne bolesti pocas menzesu, co som predtym vobec nemavala, az som skoncila s diagnozou endometrioza. Ja si doteraz myslim, ze jednou z pricin boli aj tabletky, hoci lekari to popieraju. Ja svoje telo poznam najlepsie a viem ako reaguje. Cize tolko moja skusenost ale ako vravim kazdy organizmus reaguje inak... 😉

tinta
6. okt 2008

ahojte baby chcem sa spytat ze kolko stoji to balenie 3x21tabl toho mercilonu?? ☹

moncika15
7. okt 2008

ahoj mne sa zda ze nad 600sk ale neviem presne 🙂

barbora22
8. okt 2008

ahoj mne mercilon doktor predpisal akurat dnes a ze to stoji okolo 770.- sk

ingulik
19. okt 2008

ahojte baby...ja som brala mercilon 4 roky, ked som zacala som schudla, po vysadeni povodna vaha ale problemy s cyklom a podobne 😒

nelamaria
21. máj 2009

Ahojte,ja beriem mercilon druhý rok. Zo začiatku mi bývalo strašne, výtok, náladovosť, ospalosť, potom mi to prešlo. Aj som schudla tie kilečká čo sa na mne nahromadili po pôrode ale teraz za posledný pól rok pozorujem, že som opäť strašne náladová,pribrala som 5kg, vypadávajú mi vlasy, mávam opäť špinenie a vôbec nemám chuť na sex. Preto s touto antikoncepciou končím a prechádzam na inú. Ak by mal niekto záujem predám celé balenie mercilonu za 27eur, ja trúba som si ho kúpila na ďalšie tri mesiace a zbytočne 😖 ak by niektorá z vás chcela napíšte mi na maja.pillerova@centrum.sk 🙂

danu
31. júl 2009

olajcova • 2d • Dnes o 08:49
Môžem si predlžiť menzes s Mercilonom len o 7 dní? Alebo radšej s celým balíkom?

daniela1983 • Dnes o 08:56
radsej celym, aj ked skusala som uz aj iba par tabletkami., ale vtedy som nemala moznost otehotniet, tak mi fakt islo iba o oddialenie a nie o ochranu. teraz by som uz jedine dala dalsie cele, asi by som to neriskla. mozno je to len moja paranoia ale neviem 🙂

olajcova • 2d • Dnes o 09:06
Ja tiež uvažujem, chceme sa ísť kúpať a rozmýšľala som že len o týždeň. Ale baby na inej stránke radili že o 7 dní sa nedá.

daniela1983 • Dnes o 09:35
podla mna to zvytocne orzhadze cyklus, ked si das cele druhe, tak je to viac v pohode, to robim z casu na cas

olajcova • 2d • Dnes o 09:45
Predlžím si o ten celý ďalší mesiac, len som to už 2 krát skúšala a krámy som dostala aj tak. 😠 A čo potom prestať alebo dobrať?

mondulinka
6. aug 2009

Prodám Mercilon 5x21 tbl. expirace do 06/2010. Každé platíčko samostatně balené. Prodávám z důvodu těhotenství. Cena: 45 Euro.

dada01
5. sep 2009

Predám Mercilon 3x21tbl. Nové, kompletné balenie nepoužívané z dôvodu tehotenstva a následného dojčenia. Dátum spotreby: 02/2010. Cena: 22 Eur.

tun1ska
5. sep 2009

Čaute baby...Ja som niekedy tiež užívala Mercilon...Na úpravu cyklu, krásne sa mi naliali prsia 😀 ...A potom som užila 4 tablety z nového blistra...a rozhodla sa, že chceme bábo...Otehotnela som na prvú "šupu"...To bolo pred 8 rokmi..Teraz chceme druhé, a už to také jednoduché nie je...hm...Ale mojej znamej z Mercilonu komplet vypadali vlasy...riadne s.....tvo... 😠

mirusiatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienocka81
27. okt 2009

Ahojte 😉
Ja som Mercilon užívala 4 roky bez prestávky a nemala som s ním žiadne problémy, práve naopak - lepšia pleť, husté vlasy a žiadne kilá navyše 🙂
By the way - MÁM 2 ZVYŠNÉ BLISTRE Z BALENIA... nemal by niekto záujem? Na cene sa dohodneme 😉 V prípade záujmu píšte na lenka.humenikova@centrum.sk
Ďakujem

mirusiatkoo
9. nov 2009

Ahojte,predam HAK Mercilon uplne nova krabicka na 3 mesiace z dovodu prechodu na inu antikoncepciu,ak mate zaujem kontaktujte ma na e-mail tujemiky@hotmail.com

dobra cena.

lucina1100
26. jan 2010

Ahojte, rada by som kupila jedno balenie tabletiek mercilonu preda mi niekto tabletky na jeden mesiac za symbolicku cenu? dakujem

monikagl
22. nov 2011

Ahojte,zostali mi 4 blistre mercilonu, záruka do 5/2012, rada sa ich zbavím za 5 euro za kus. V prípade záujmu píšte na caroli@fstechnik.sk

lipkova
23. jan 2012

@monikagl Máš ešte Mercilon.
Jarmila
lipkovajarmila@gmail.com

iwee11
9. jún 2012

Predám 2 nenačaté blistre Mercilonu s dátumom expirácie august 2013. Cena za obe spolu 14Eur už aj s poštovným. Kontakt: donna01@post.sk

zuzanka_h
27. júl 2012

@iwee11 Kupim!

iwee11
27. júl 2012

u mňa mercilon už predaný

wladusa
19. aug 2012

Predam 2 nenacate balenia Mercilonu + 1 nacate - 14 tabliet v tretom baleni, expiracia 03/2014. mam antikoncepcny implant takze su mi nanic. cena 16 EUR.

en1987
31. aug 2012

ahojte, aj ja mam na predaj 2 platky Mercilonu, v zaruke, do roku 2014, tak sa ozvite, ak mate zaujem..cena 15e uz aj s postou, 1.triedou..

lydkab
1. sep 2012

Baby, nech mi nikto žiaden lekár nehovorí že ATK je úpllen v poriadku. Som vyštudovaná zdravotná záchranarka a s ATK mám svoje skúsenosti....je to svinxxtvo najhrubšieho zdrna čím nás sypu. Netreba sa čudovať, že sa od nej priberá. Spôsobuje ak dalších xy zdravotných komplikácii ako problém otehotieť či donosiť bábo...a to čo trepu gynekologovia, že ATK podporuje plodnosť je somarina sama o sebe...ale je samozrejme na každej z nás, ako sa s tým vysporiada....v kažnom prípade si na Vás farmaceutické spoločnosti mädlia ruky každý deň...

katinka4
4. nov 2012

mali ste niektora zle skusenosti po vysadeni Mercilonu?nepravidelny cyklius alebo dokonca problem otehotniet?
alebo naopak nebol problem otehotniet?

majka1010
26. nov 2012

ahojte baby ,,,neviem ako vi ale ja som si naschval dala predpisat MERCILON,,,abi som pribrala a aby mi narastli prsia,,, 🙂 je niekto taky co mu tato anitikoncepcia na toto pomohla dakujem...

katinka4
27. nov 2012

@majka1010 ja som ju uzivala 3,5 roka ,pribrat som z nej nepribrala ale prsia mi narastli co bolo fajn,uz 2 mesiace ju neuzivam a zatial nemam ani s tym nejake problemi. 😉

meusicka
27. jan 2013

ahojte baby, pisete ze ste s mercilonom spokojne. nemate niekto skusenost s nou, ked zaroven beriete aj leik L-thyroxin na stitnu zlazu? ja som po operacii a na thyroxine som uz 6 rokov, a za ten cas sa mi narodili deticky, ale dalsie uz neplanujem a tak mi dr. predpisal Mercilon. nejak ale neviem sa nam asi nastavit ci co??? najprv som brala rano, ale to beriem aj ten na stitnu, tak mi lekaka vravela ze podla krvy sa mi nedobre vstrebava laktoza. mozno z uzivania HAK. tak som zmenila na popoludnie. ale neviem, aka spolahliva je tato HAK. bojim sa dlasieho tehotentsva, ved uz mam 3 deti. lekar ma od implantatu odradil. menzes som najprv po prvom cyle dostala na 2 den a trval len 4dni. potom dalsi cyklus som dostala skor, vlastne uy v den ked som mala brat este poslednu tabletku, trval 7dni, a teraz som uz na mercilone 6mesiac a posledny ms som dostala az po 3 dnoch. to som uz myslela na vselico. aj ked viem, ze som vsetky tabletky vzala a nemala som zaludocne potiaze. ms my trvala 7 dni, tak hadam nemozem byt v tom 😝