• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

23. októbra 2017 
Ja mám mirenu takmer dva mesiace. A stále chodím s vložkou. Raz krvacam, potom spinim, proste hrôza, bez vložky nemôžem existovať. A sex samozrejme o ničom, resp.ziadny. Nedokážem sa ani uvoľniť, lebo sa bojím, ze budem ako u mäsiara. Kašlem na peniaze, co som do toho dala, som rozhodnutá to dať von. Takto sa žiť neda, som z toho uz zúfalá.
17. júl o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby..zas som tu.migreny mi ustupili.zatala som zuby a skúsila rehabilitacie, masáže a. Akupunkturu.a zabralooo.super.takze mirenu mám nadalej..len stále spinim..tri tyzdne spinim a to si po 10.dni nasadím ascorutin a dicinone a kým skoncia...och ...mám 10 dní pauzu a zas dalsie spinenie.o dva týždne ideme na dovolenku a neviem čo s tym.mudr má asi dovolenku..čo sa to dá.oddialit neviem...ako mám čo uzivat.len viem že noretisteron nemôžem keď je mirena.podadt
18. júl o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak ja ju mám tretí mesiac a musím povedať, že sa mi to konečne "umúdrilo" .. skoro 2 mesiace som to mala ako Vy ... špinenie, 2-3 dni nič a potom zasa .... ale za tento posledný mesiac ani kvapka ....nič .... síce 2 dni som čosi mala, tak to bol asi "menzes" neviem... ale odvtedy nič ... nemám ani nejaké iné zdr. problémy... takže u mňa to bolo správne rozhodnutie .....:slight_smile:
18. júl o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanis @judycel @chicco ... a Vy ako sa máte?
18. júl o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam po zavedeni prsia naliate a velmi bolestive....nemate radu co na to resp. ako dlho to bude trvat. Mam ju 3-ti mesiac
10. aug o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak ja som to vzdala. Mirena je konečne po 2 mesiacoch vonku. Ešte tri dni po vybratí som krvacala a konečne nič. Cítim sa oveľa lepsie. Tiez som mala migrény a hlava neboli vôbec. Neľutujem, ze som sa takto rozhodla. Jednoducho mi nesadla.
@andula30 tažko povedať, ako dlho ti to bude trvať. Su to hormóny a na každého to ma iný vplyv.
11. aug o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ak má niekto záujem mam novu nerozbalenu Mirenu cena 160 eur. Chcela som si ju dat zaviesť ale odrádzaju ma tie mesiace tesne po zavedení
22. aug o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lestu
Este ju máte?
Včera o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok