Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

fifa
3. mar 2007

Ahojte, má niekto skúsenosti s antikoncepciou Mirena? Stojím pred rozhodnutím dat-nedat? 😕

iwusska
10. feb 2009

wierka neboj, ja som mala pred zavádzaním kadejaké len nie príjemné pocity 😀 , lebo mne vymieňal klasickú danu za mirenu, a ešte k tomu pridali cenné rady aj moje kamarátky, ktoré to mali ako najhorší zážitok v živote, tak si to vieš predtaviť...No na základe vlastných skúseností ti poviem, že to nie je nič strašné, je to síce trošku nepríjemné, ale nič čo by sa v pohode nedalo zvládnuť a trvá to veľmi krátko 😉 a čo sa týka tých káblikov 😀 😀 😀 dr ti ich môže upraviť na požadovanú dĺžku, aby vám to vyhovovalo, možno zažijete aj kopec srandy pri určovaní správnej dĺžky 😀 😀 😀
zuzi ahoj, pokračuje bezproblémové obdobie? 🙂

zuzadlo
10. feb 2009

wierka1: neboj sa naozaj to nie je nic strasne,len je to neprijemne,ale ako som uz pisala,ked zena zvladne porod, tak toto je uplna malina, to mi vera naozaj tie kabliky sa daju potom upravit na tu spravnu dlzku,drzim palce,ale uvidis, ze to bude dobre

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: dakujem za opytanie, ja som uplne v pohode,sexu mam kolko len vladzem 🙂 , ziadne bolesti, ziadne spinenie, vobec nic a ty ako? verim, ze v pohode

iwusska
10. feb 2009

Ja zatiaľ bez sexu 😀 😀 😀 ale už sa na to odhodlávam a do včerajška aj špinenie bolo 😢 , ale dnes to už vyzerá sľubnejšie, tak uvidím ako sa to vyvinie. Som rada že ty si v pohodke, len tak ďalej 😉 , predsa ty ju máš trošku dlhšie ako ja, ale už ťa úspešne dobieham 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: to ano ,ale aj kazde telo je ine,neboj bude to uplne v pohode,zelam vela stastia a vela sexu 😀

iwusska
10. feb 2009

zuzi teraz som si všimla že ju nemáš o moc dlhšie ako ja, len o 5 dní a ty už sexuješ zvesela 😀 a ja nič 😠 , tak to musím rýchlo napraviť 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: tak s tym treba rychlo nieco robit 😀 ,ale ako som pisala ,ja som krvacala v den zavedenia a den po zavedeni som len trosku spinila,odvtedy nic 🙂

iwusska
10. feb 2009

zuzi so proste šťastná žena 😀 😀 😀

iwusska
10. feb 2009

malo tam byť si 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: ja som celkom vesela kopa, na tento svet sa pozeram vzdy s usmevom, slzy nam totiz to nepomozu a mirena, to je len omrvinka a keby to bolo s tou mirenou horsie, ved to zvladneme, sme predsa zenske, no nie? 🙂

iwusska
10. feb 2009

zdá sa mi že sme rovnaké krvné skupiny 😉 , po určitých skúsenostiach som tiež dospela k záveru, že všetko treba brať s rezervou vyťažiť z toho len to pozitívne, ja sa veľmi rada a veľa smejem 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: napodobne, ja sa tiez velmi rada a s chuti zasmeje,ved trapenia je na tomto svete dost, tak preco si kazit este aj naladu,no nie? ja som povedala, ze ked sa prestanem smiat, tak so mnou nebude vtedy nieco v poriadku a to mi tvrdi kazdy ,koho poznam a neboj, ta mirenka bude v poridku,keby nemala byt, tak mas urcite neustavajuce bolesti,ale aj to sa da preliecit atb, to mi povedal doktor,drzkj sa a zelam,aby to spineni co najskor odislo 😉

bodka13
10. feb 2009

zuzi a ty nejdeš do klubu? 😉 ...sa mi marí že som čítala že máš 30

...nestraš 😉 s mirenou to musí byť iba lepšie 🙂

iwusska
10. feb 2009

bodka aj ty si tu? Už som bála že tu so zuzadlom ostaneme len dve 😀

zuzadlo
10. feb 2009

bodka13: mam 37,ale tych 30 by mi vobec nevadilo 😀 , no ja to mam dobre s tou mirenou-musim si zaklopat-KLOP 🙂

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: co sa ti malim 🙂 ved ma je dost 😉

bodka13
10. feb 2009

ja behám hore-dole,a ešte aj do kúpelne 😀 😀 😀 ...práčka nechce vyvešať 😉

...čo sa dá preličiť atb?...lebo ja som mala v dec. zápal moč. ciest a mechúra a brala som atb. a neviem sa dať dokopy ☹ ...papám probio a pod. že nech sa mi to upraví ale dobre je len pár dní....no mirena poslúcha a ani MM sa nesťažuje,že vraj to za tie prachy stálo 😀

iwusska
10. feb 2009

nieeeee, božechráň 😀 😀 😀 ja som rada že ťa mám 😀 , ale dobré je keď je niekto medzi nami a je nás viac

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: ja viem, preto ten smajlik,neboj

bodka13:ak mas neustavajuce bolesti po zavedeni mireny,tak treba nasadit atb,lebo je mozny nejaky zapal

bodka13
10. feb 2009

zuzi...myslela som maminy nad 30 🙂 ...nakukni k nám 😉

zuzadlo
10. feb 2009

bodka13:uz som nakukla,to sa musim znova zaregistrovat?

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: tusim si sa niekam vyparila 🙂 ,co ani tebe pracka nevyvesia? 😀 to som potom asi jedina, ktorej vyvesia- moj manzel 🙂

bodka13
10. feb 2009

nie zuzi...normálka píšeš ako sem...požičiaš? 😀 😀 😀

zuzadlo
10. feb 2009

bodka13: samozrejme 🙂 ,len napis,kedy a kam ti ho dorucim,aspon na chvilku sa ho zbavim 😀 😀 😀

iwusska
10. feb 2009

Už som tu 😉 navštívil nás vedúci, musela som sa venovať 😀
zuzi aj som nakukla k mamičkám nad 30 a zdá sa že to tam je dobrá banda, však bodka?
zuzi to si ako dokázala toto???? Teda klobúk dolu

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: myslis to , ze mam ptacku,ktora mi vyvesia?,to vies, to si musis naucit od zaciatku 😀

zuzadlo
10. feb 2009

iwusska: a ten veduci aspon ujde? 🙂 ja len ci sa oplati sa mu venovat,alebo nie 😀

zuzadlo
10. feb 2009

no vidim to tak, ze si tu pisem sama so sebou,to uz je so mnou take zle , ze trpim samomluvou? 😀

iwusska
10. feb 2009

noooo oplatí, je mladý 32 ročný, slobodný, celkom slušne vyzerajúci mladý muž s VŠ titulom 😀 a stou práčkou máš pravdu, ja som na začiatku zaváhala tak teraz si musím vešať sama 😀

bodka13
10. feb 2009

samopísmou 😀 😀 😀 ...ostaň v 30 a tam píšu o100-200 😉